Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pożyczki Chwilówki na święta gdzie bierzecie? [2017]

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ebek~

~ebek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2017 - 17:35:48

Myślę więc nie biorę chwilowek. Wziałem na swięta pożyczkę w raiffeisen. 4 koła na zero proc. styknie na prezenty, święta, sylwestra i na... kaca :D

#2 ~Sunny Martha~

~Sunny Martha~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 18:37:12

Jak czytam, że coś jest na 0% to trochę mnie śmiech bierze. Serio wierzycie że banki dają pożyczki na 0%?

Zanim ktoś weźmie chwilówkę z ogłoszenia na słupie może powinien się porządnie zorientować bo wiele firm pozabankowych oferuje pożyczki na dość zbliżonych warunkach do tradycyjnych banków -> patrz Hapi pożyczki. Ryzyko jest najczęściej kalkulowane i rośnie gdy ktoś jest mało wiarygodny lub ma kiepską historię kredytową. Weryfikacja jest on line po złożeniu wniosku. Im gorzej, tym koszty pożyczki większe. Większość ludzi zaciągająca takie pożyczki je spłaca bo gdyby było inaczej firmy te by upadły.

#3 mała_natka

mała_natka

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 01:38:47

No taka prawda, za darmo nic nie ma. Przejrzałam za to oferty hapi pożyczek, tak z ciekawości i jesli kalkulator na stronie nie przekłamuje to ofertę mają raczej zbliżoną do ofert w bankach niz do podobnych firm. Tylko jak wyglądają formalnosci? Czy jest ich więcej? Jakiej wymagają umowy?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 08:35:05

tak

#5 mamarek44

mamarek44

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:56:17

Jest sporo miejsc, w których można wziąć taką pożyczkę

#6 ~Rebeka~

~Rebeka~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 00:17:53

Szczerze mówiąc, do tej pory nie miałam potrzeby brania pożyczki, ale jak widać każdy czasem potrzebuje tego typu wsparcia. Myślę o wonga, ktoś z Was brał u nich? długo się czeka na przyznanie gotówki?

#7 ~Rebeka~

~Rebeka~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 17:20:26

A proszę powiedzieć, na jaką kwotę oraz na jaki okres mogę dostać u Państwa pożyczkę? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

#8 ~moriz~

~moriz~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 01:43:56

Też mam pytanie, jeśli mam już jedną pożyczkę, to czy w trakcie jej trwania mogę jakby dobrać kolejną?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych