Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pożyczka, chwilówka bez bik Bydgoszcz

pożyczka bydgoszcz chwilówka bydgoszcz pożyczka bez bik Bydgoszcz

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~visavis~

~visavis~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 11:41:42

Kredyty chwilowki - mozesz i internetowo i przez telefon z konsultantem wszystko zalatwic ;)

#42 ~makos~

~makos~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 19:50:46

Podobne warunki są w kredyt1000

Kase miałem w 10 minut :)

#43 MareckiT

MareckiT

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 10:47:34

Fajne są teraz te chwilówki, wszystko można załatwić przez internet,  jeśli jeszcze masz bank skorelowany z bankami jakie obsługuje konkretny parabank to kasę można dostać w kwadrans. Najlepiej moim zdaniem wyszukać chwilówkę przez jakąś porównywarkę, ja mam sprawdzoną Sowę na sowafinansowa.pl. Każda firma jest porządnie opisana, mają aktualne warunki, a nie jakieś przestarzałe.

#44 ~mała_stokrotka~

~mała_stokrotka~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 10:59:01

Z tym porównywaniem to masz racje, firmy pożyczkowe tak samo jak banki ścigają się o klienta i przebijają w ofertach. Ale dla klienta najważniejszy jest jednak % jaki będzie trzeba oddać. I choć pod tym względem warto sprawdzić i porównać. 

#45 ~Karolek~

~Karolek~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 14:12:22

Ale jak porównywać te oferty? Przecież ich jest tyle, że nie da rady obejść wszystkich? 

#46 ~mała_stokrotka~

~mała_stokrotka~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 10:09:02

Na Sowie Pożyczkowej możesz porównać oferty najpopularnieszych firm i można złożyć też od razu wniosek online. 

#47 ~matik~

~matik~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 10:21:04

A czy składanie takiego wniosku online i wysyłanie danych osobowych to w ogóle bezpieczne? 

#48 ~mała_stokrotka~

~mała_stokrotka~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 14:25:08

Myślę, że tak. Jeśli wyślesz przez np. Sowę Pożyczkową, czyli popularną stronę to nie ma obawy, ze załącznik trafi gdzieś indziej niż powinien. Z resztą na Sowie możesz przejść na stronę firmy i tam wysłać bezpośrednio. Ale to nie znaczy, ze nie trzeba być czujnym. 

#49 ~szimer~

~szimer~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 09:59:25

A jak się takie pieniądze dostaje? Bo jak się idzie do placówki to wiadomo, a jak się wniosek online wysyła to co pieniądze są na konto? 

#50 ~mała_stokrotka~

~mała_stokrotka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 10:33:37

Z tego co wiem to wysyłasz wniosek przez Sowię pożyczkową czy inną stronę. I po rozpatrzeniu chyba musisz wysłać przelew ze swojego konta by potwierdzić dane i dostajesz pieniądze na konto, Ale pewności nie mam więc warto się zapytać w firmie. 

#51 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 09:06:23

jeśli szybka to najlepiej przez internet, tu nie ma znaczenia czy Bydgoszcz, Kraków czy Warszawa, moje ostatnie doświadczenie to pożyczka od taratatu.pl. Wystarczyło wypełnić wniosek i poczekać na decyzję. Aktualnie zbliżam się już do całkowitej spłaty pożyczki.

#52 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 10:00:29

koleżanka polecała taratatu.pl. Działają online, więc nie ma znaczenia czy to Bydgoszcz czy też inne miasto.

#53 ~aulola~

~aulola~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 10:06:37

Skorzystałam z hapi pożyczki kilka miesięcy temu. Ich oferta wydała mi się najsensowniejsza. Przede wszystkim warunki bardzo dobre, niskie oprocentowanie, a formalności znacznie mniej niż w bankach.

#54 SunnGoesDown

SunnGoesDown

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 13:12:14

Hapi pożyczki - nie jest to typowa firma udzielająca chwilówek, bo raty spłacasz miesięcznie i możesz zaciągnąć pożyczkę na dłużej, nawet do 3 lat. Im wyższa kwota tym % niższy, bliski temu, które normalne banki udzielają swoim klientom. Nie wiem na jakich zasadach ale pierwsza pożyczka jest za darmo, bez opłat odsetkowych, na stronie można sobie wyliczyć wysokość m-cznej raty. Jeśli już ktoś decyduje się na zaciągnięcie takiej pożyczki to polecam korzystanie z oferty największych firm a nie firm ogłaszanych nxa przystankach, firm krzaków. Im większa firma tym większe bezpieczeństwo i wsparcie ze strony firmy w razie problemów. To jednak pożyczka, kredyt, trzeba mierzyć siły na zamiary i nie zaciągać kwot, których nie jest się w stanie spłacić. Wszystko jest dla ludzi, w życiu bywa różnie ale trzeba brać odpowiedzialność za swoje decyzje a te finansowe podejmować bardzo rozważnie.

#55 ~apotel~

~apotel~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 20:09:24

Najlepszą ofertę na dzisiaj ma bank Raiffeisen. Daje 4 tys nieoprocentowanej pożyczki aż na 2 lata. Płaci się tylko 120 zł prowizji bankowej i ani centa więcej.

#56 wolcia

wolcia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 grudzień 2018 - 11:20:39

Kredyt OK udziela przez internet i w oddziałach. Pieniądze bardzo szybko na koncie i czytelna oferta. 

#57 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 00:03:59

Sama jestem trochę przeciwna takim pożyczkom ale wiem,że w zyciu różnie może się układać i niekiedy kasa jest potrzebna. Mi zdarzyło się z czegoś takiego skorzystać ale to dlatego, że musieliśmy dostać z mężem pieniądze na już a wiedzieliśmy, że załatwianie w banku trochę zajmie... Pieniądze pożyczyliśmy w firmie Kredyt1000. Jeszcze tego samego dnia mieliśmy kasę na koncie tak wiec nie mam zastrzeżeń.
  •  

#58 ~Arek Bancovo~

~Arek Bancovo~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 16:53:40

Przy wyborze pożyczki pamiętajcie by korzystać z ofert zaufanych podmiotów. Dostęp do nich uzyskacie za pośrednictwem platformy kredytowej Bancovo. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pożyczka bydgoszcz, chwilówka bydgoszcz, pożyczka bez bik, Bydgoszcz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych