Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

poziom obsługi petenta w U M I G w Barcinie


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 16 październik 2007 - 08:25:00

Może warto tu na forum, dokonać oceny poziomu kompetencji i kultury osobistej urzędników naszego UMIG. Jestem przedsiębiorcą z tego terenu, płacę podatki z których między innymi pokrywane są płace urzędników. Chciałbym by były one adekwatne do poziomu wykonywanych świadczeń przez urzędnika na rzecz petenta.

#2 ~WRWRRRRR~

~WRWRRRRR~
  • Goście

Napisano 16 październik 2007 - 08:37:00

Proszę się przyjrzeć i posłuchać relacjii wice- burmistrza z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy. My mamy 21 wiek a kultura obsługi petenta wynika z kultury osobistej urzędasa.

#3 ~Była urzędniczka~

~Była urzędniczka~
  • Goście

Napisano 16 październik 2007 - 08:55:00

Prawdą jest,że młodzi urzędnicy mają inny styl pracy. Jednakże w naszym urzędzie jest przechowalnia znajomków i ludzi z przypadku. Cieszę się że petenci to zauważają i walczą o swoje.Młody i odpowiednio wykształcony ( a nie przyuczony do pełnienia zakresu obowiązków) urzędnik państwowy wie jak rozmawiać z petentem, jaki poziom swoich kompetencji musi zaprezentować, nie tylko kulturą osobistą ale i posiadaną wiedzą, a także kreatywnością w działaniu.

#4 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 16 październik 2007 - 15:02:00

Trudno jest cokolwiek załatwić w naszym urzędzie.Zmęczone twarze urzędników i zniecierpliwienie na nich, już z daleka informują interesanta o tym, że jest intruzem i poprostu szanownym urzędnikom przeszkadza w przyjacielskich konwersacjach.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych