Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Powtórki wyborów z Lipna nie będzie

Liipno Wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2015 - 21:43:55

Jak Orzechowski ponownie wystartuje i wygra to będzie radnym. Jak wystartuje i przegra to nie będzie radnym. Innej opcji nie ma. Dla mnie Orzechowski czy Komorowski nie robi wielkiej różnicy. Wolał bym żeby takie wybory były w okręgu nr 4 bo tej kobity nie trawię.

sorry ze się nie zapytała Ciebie czy może wystartowac

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 04:57:06

zgadzam się i jest jeszcze kwestia narażenia na koszty za dodatkowe wybory przez to niedopełnienie obowiązków przewodniczącej komisji.... 

Czy aby na pewno przewodnicząca nie dopełniła obowiązków?

Sąd Apelacyjny tego nie stwierdził.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 06:33:52

Czy aby na pewno przewodnicząca nie dopełniła obowiązków?

Sąd Apelacyjny tego nie stwierdził.

Apelacyjny tym się nie zajmował. Rozstrzygnąć to może nowe postępowanie sądowe.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 08:10:59

No to wystąp do sądu, może udowodnią, że ktoś wpakował niestęplowane karty do urny.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 08:35:57

No to wystąp do sądu, może udowodnią, że ktoś wpakował niestęplowane karty do urny.

A jak myślisz,kto odpowiada za postawienie pieczątek na kartach wyborczych?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 09:43:37

Może i jestem głupi ale nie wierzę że ktoś wyniósł ostemplowane karty wyborcze i wniósł nie ostemplowane. Jeżeli ilość wydanych kart przez komisje równa się ilości kart wyjętych a w tym są również karty nie ostemplowane i na domiar tego wszystkiego u każdego z kandydatów. Prosta logiczna analiza tego przypadku mówi mi jednoznacznie że to komisja wyborcza wydała nie ostemplowane karty a za pracę komisji odpowiada przewodnicząca komisji. Nie jest to praca społeczna gdyż dieta za to jedno posiedzenie wynosiła 380 zł. A wiec twa ironia jest co najmniej nie na miejscu.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 09:47:48

Wszystko w swoim czasie. Odpowiednia wiedza musi być w protokole komisji wyborczej.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 10:02:32

Tylko, że postanowienie Sądu Apelacyjnego jest ostateczne.

Jak z tego widać sprawa się rypła :) :D

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 10:15:23

Tylko, że postanowienie Sądu Apelacyjnego jest ostateczne.

Jak z tego widać sprawa się rypła :) :D

Tak, postanowienie Sądu Apelacyjnego jest ostateczne. Teraz pani wojewoda wyznaczy termin wyborów.  :rolleyes: :excl:

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 10:40:42

CLI podało nieprawdziwą informację, wybory będą jak poinformował Tygodnik Lipnowski

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 11:54:24

Są dzieci, co przez całe życie wierzą w bajki.

Jak bajki staną się faktami to może inaczej będziesz opowiadał na dobranoc.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 11:57:22

CLI podało nieprawdziwą informację, wybory będą jak poinformował Tygodnik Lipnowski

Lepiej się wstrzymaj i poczekaj czy potwierdzi się jedno lub druga informacja.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 12:01:44

Jak Orzechowski ponownie wystartuje i wygra to będzie radnym. Jak wystartuje i przegra to nie będzie radnym. Innej opcji nie ma. Dla mnie Orzechowski czy Komorowski nie robi wielkiej różnicy. Wolał bym żeby takie wybory były w okręgu nr 4 bo tej kobity nie trawię.

Ale tak naród lipnowski wybrał a ty głupiec musisz zgadzać się z wolą większości.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 12:51:55

To co w końcu co ustalono na zamkniętym posiedzeniu Sądu Apelacyjnego z 31 marca 2015 w Gdańsku? Najpierw odrzucają odwołanie pozwu przewodniczącej, a rzecznik sądu powiedział że protest wyborczy zostaje uznany ale wyborów  i tak nie będzie?

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 13:05:28

nie cytuj CLI napisali bzdurę, wybory się odbędą  przeczytaj co opublikował tygodnik lipnowski

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 13:18:19

Czytałem Tygodnik Lipnowski a później CLI skoro byli razem na tej samej rozprawie to skąd mają dwa odmienne stanowiska? Wiem że przed zamknięciem redakcji do wydrukowania Tygodnika Lipnowskiego jest wtorek a u CLI czwartek. Czyżby do redakcji CLI wpłynęła nowa informacja i zdążyli jeszcze wydrukować a w pierwotnej wersji miała być ta sama co w TL?

#37 ~Lipnowski~

~Lipnowski~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 13:43:12

Tygodnik CLI przedstawił wypowiedź rzecznika Sądu,a co przedstawiła GL?  Zadzwoń do CLI i będziesz wiedział.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 13:51:56

Tygodnik CLI przedstawił wypowiedź rzecznika Sądu,a co przedstawiła GL?  Zadzwoń do CLI i będziesz wiedział.

No właśnie po telefonie do CLI wiem, że artykuł jest pomyłką i że wybory się odbędą.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 14:06:11

Ciekawe, najpierw masz wątpliwości ( wpis #37) później stwierdzasz, że wykonałeś telefon (wpis # 39)?

To CLI wypowiedź rzecznika sądu wziął twoim zdaniem z kapelusza???

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 14:33:52

Ciekawe, najpierw masz wątpliwości ( wpis #37) później stwierdzasz, że wykonałeś telefon (wpis # 39)?

To CLI wypowiedź rzecznika sądu wziął twoim zdaniem z kapelusza???

Ja nie mam żadnych wątpliwości. Ja wiem na pewno. A w środę doczytasz resztę w CLI.

"Wypowiedź rzecznika" przytoczył konkretny redaktor, podpisany pod artykułem.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Liipno, Wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych