Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Powłoki hydrofobowe oraz impregnaty hydrofobowe.

powłoki hydrofobowe powłoka hydrofobowa eco nano impregnat hydrofobowy impregnaty hydrofobowe hydrofobowy.pl nanotechnologia nanopowłoki nano impregnat

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mark4~

~Mark4~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 23:32:55

Znalazłem wasze produkty na hydrofobowy pl :D

#2 ~Zosia Tśska~

~Zosia Tśska~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 18:41:13

Ja też. I powiem że robią wrazenie :)

#3 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 05:17:31

ja właśnie testuję :)

#4 ~Zosia Tśska~

~Zosia Tśska~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 05:25:53

Mnie zafascynował ten efekt, bardzo ciekawie pokazane jak to działa :) No i ekologia tej technologii, a to w obecnych czasach jest ważne wydaje mi się :)

#5 ~mark4~

~mark4~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 02:00:28

Testowałem ich kilka produktów i powiem szczerze że ciekawe efekty. Buty do teraz zaimpregnowane a za zabezpieczenie kabiny prysznicowej i szyb żona całuje mnie po stopach do dziś :D 

#6 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 21:17:04

Testowałem ich kilka produktów i powiem szczerze że ciekawe efekty. Buty do teraz zaimpregnowane a za zabezpieczenie kabiny prysznicowej i szyb żona całuje mnie po stopach do dziś :D

Powiesz coś więcej po tekstach ...? . Bo właśnie czytam o ich produktach co piszą inni w internecie i bardzo duża część ludzi chwali sobie ich produkty ... 

#7 ~Remek~

~Remek~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 12:44:42

Fajne... :D

#8 ~Szedł Grześ przez wieś~

~Szedł Grześ przez wieś~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 00:32:17

Zajebiste

#9 tomqx3

tomqx3

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 22 luty 2019 - 23:04:50

Do butów można użyć eco nano powłoki hydrofobowe najnowszej generacji do impregnacji butów. Wówczas but jest impregnowany a stopa oddycha...

Użytkownik tomqx3 edytował ten post 22 luty 2019 - 23:05:47

#10 ~Janek wwa~

~Janek wwa~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 13:48:58

Bardzo fajnie pokazany efekt dzialania na tym filmie moim zdaniem...

#11 tomqx3

tomqx3

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 23:18:58

Jeśli chcesz znaleźć tą technologię wpisz w google eco nano powłoki hydrofobowe najnowszej generacji a na pewno znajdziesz te produkty :D 

#12 tomqx3

tomqx3

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 23:28:20

albo wejdź na hydrofobowy pl

#13 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 01:50:02

Korzystam z ich produktów już kilka  lat, od 2014 roku gdy impregnowałam kabinę prysznicową w nowym domu. W tym czasie zdążyłam zaimpregnować już tyle powierzchni domowych ich produktami że straciłam rachubę . Ale za to mogę polecić z czystym sumieniem bo chyba testowałam ich wszystkie produkty ...

#14 tomqx3

tomqx3

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 14:46:10

Korzystam z ich produktów już kilka  lat, od 2014 roku gdy impregnowałam kabinę prysznicową w nowym domu. W tym czasie zdążyłam zaimpregnować już tyle powierzchni domowych ich produktami że straciłam rachubę . Ale za to mogę polecić z czystym sumieniem bo chyba testowałam ich wszystkie produkty ...

A testowała Pani nowy produkt ? Eco nano powłoki hydrofobowe najnowszej generacji do impregnacji biżuterii ?...

#15 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 20:42:05

A testowała Pani nowy produkt ? Eco nano powłoki hydrofobowe najnowszej generacji do impregnacji biżuterii ?...

Nie nie testowałam jeszcze, ale nie wiedziałam że wydali coś do biżuterii :D ... Zadzwonię do Pana Mateusza i zapytam, kompetentny z niego człowiek więc pewnie jak zawsze udzieli wszystkich informacji :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: powłoki hydrofobowe, powłoka hydrofobowa, eco, nano, impregnat hydrofobowy, impregnaty hydrofobowe, hydrofobowy.pl, nanotechnologia, nanopowłoki, nano impregnat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych