Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Powiew świerzości w Radzie?

wybory rada miasta młodzi grudziądz

47 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Grudziądzanin~

~Grudziądzanin~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 15:14:32

Wszyscy od dawien dawna powtarzają, że aby coś się w tym mieście zmieniło do władzy muszą dostać się młodsi, nieskorumpowani, nie mający politycznej przeszłości ludzie. Ale kiedy takie osoby pojawiają się na listach np. do Rady Miasta nie mają żadnych szans, bo wszyscy i tak głosują na starych, wszystkim dobrze już znanych krętaczy.

Może warto zmienić to nastawienie i faktycznie dać szansę młodszym. Sam niejednokrotnie zastanawiam się, czy nie kandydować do Rady, choć mam 20 lat, ale rezygnuje kiedy pomyśle sobie tylko jak ludzie zaczną mi gadać, że ja nic nie wiem, jestem za młody i mam dać rządzić starszym...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 15:19:01

"Świerzości" :P

Szacun, gościu :D

Zainwestuj w słownik ortograficzny, nie jest taki drogi jak niektórzy myślą.

#3 ~rajcownik~

~rajcownik~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 15:26:35

jakiej znowu świerzości? to okno się otwarło w czasie sesji bo był przeciong. stont ten powiew był.

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 16:09:11

Kazdy ma prawo do pomyłki

#5 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 16:20:49

Kazdy ma prawo do pomyłki

A my wszyscy mamy prawo do czytania tekstów bez błędów ortograficznych. :rolleyes:

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 16:33:25

Mamy ,mamy,ale mozemy wybaczać ?

Prawda?

Jest młody i ambitny

#7 posrebrzany

posrebrzany

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3466 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 18:37:08

I

Prawda?

Jest młody i ambitny

I pewnie jeszcze uczy się

#8 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 19:04:34

Prawda?

Jest młody i ambitny

Nie wiem czy jest młody i ambitny, ale wiem, że pisze z błędami. Jaruzelski z Kiszczakiem też kiedyś byli młodzi i ambitni i co z nich wyrosło? :P

#9 Sól w oku

Sól w oku

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 761 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 09:20:50

A chłopak poruszył  temat przewietrzenia gabinetu figur woskowych naszej starej, opatrzonej rady i nic jeszcze nie zdążył zrobić, a już dostał po uszach za pomylenie literek. 

Jedna rzecz może nam pokój zapewnić- układ o wzajemnej ustępliwości.

Rada powinna być przekrojem społecznym też w kwestii wieku. Najważniejsze jednak by ją maksymalnie odpolitycznić. Taka rada jak teraz, to niczym  dawniej rewident zakładowy w GS lub PSS Społem, który miał kontrolować przejrzystość  prezesa i jego świtę, ale wynagrodzenie pobierał z tegoż zakładu i za szefa miał kontrolowanego przez siebie prezesa. 

Taką role pełni obecna rada miasta. 

Nie zniechęcaj się młody człowieku. Co kto potępia w kim innym, to każdy znajdzie sam w sobie.

#10 silentium

silentium

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 11:19:09

Czasem nie chodzi o formę , tylko o przekaz, wracamy do tematu zamiast marnowac czas na literówkę.

#11 draw

draw

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 5275 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 20:38:49

Jeżeli mówimy o wyborach do samorządu, w tym przypadku gminnego, to sprawę regulują określone akty prawne, a o składzie osobowym decydują wyborcy. Taki jest skład Rady Miejskiej jaki został wyłoniony w wyborach powszechnych. Wszelkiego rodzaju parytety mogą wyłącznie określać Komitety Wyborcze Wyborców i partie polityczne zgłaszające swoich kandydatów i nic poza tym

#12 cezbak

cezbak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2112 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 21:17:08

Łoł.. znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D
Sprawdziliście? http://lokaliz.pl

Robię to kolejny raz, mam nadzieję żeostatni. Myślę o apelu do administratora tej strony i moderatorów. 

Ten ktoś, na czyj post "odpowiadam"  zaśmieca tym spamem każdy możliwy temat. Naprawdę nie macie pomysłu na zablokowanie tego typa? 

Naliczyłem  pięciu administratorów, 12 moderatorów i 6 moderatorów społecznych. Żal  -_-

#13 draw

draw

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 5275 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 21:19:43

Robię to kolejny raz, mam nadzieję żeostatni. Myślę o apelu do administratora tej strony i moderatorów. 

Ten ktoś, na czyj post "odpowiadam"  zaśmieca tym spamem każdy możliwy temat. Naprawdę nie macie pomysłu na zablokowanie tego typa? 

Naliczyłem  pięciu administratorów, 12 moderatorów i 6 moderatorów społecznych. Żal  -_-

Daj spokój "cezbak", "nie ma mocnych"

#14 cezbak

cezbak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2112 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 21:24:40

Daj spokój "cezbak", "nie ma mocnych"

Mam nadzieję, że są, Przecież ta łajza, (sory za słowo, - mocniejsze chyba nie przejdzie, bo tu moderacja raczej zadziała <_< ) nawet w temaci śmierci nie zawahała się wstawić tych ekstrementów!. 

#15 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 21:27:24

Łoł.. znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się Twoje auto, wystarczy podać  nr tablicy rejestracyjnej i konto bankowe :D
Sprawdziliście? www.namierzeciebie.com

Sprawdziłem i nic nie działa, bo nie znam numeru konta bankowego mojej znajomej. :P

#16 ~ric~

~ric~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 22:19:08

Mam nadzieję, że są, Przecież ta łajza, (sory za słowo, - mocniejsze chyba nie przejdzie, bo tu moderacja raczej zadziała <_< ) nawet w temaci śmierci nie zawahała się wstawić tych ekstrementów!. 

Też bardzo się dziwie. Niektóre tematy czy wypowiedzi usuwane są bardzo szybko. Tutaj natomiast jakiś.... wkleja wszędzie gdzie tylko potrafi swoje "posty" i nikt na to nie reaguje z administracji. Coś tu nie gra moim zdaniem.

#17 ~Karolinka~

~Karolinka~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 23:34:41

zagłosuję na ciebie tylko nie rób więcej błędów ortograficznych :-}

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 21:52:13

Nie bedem , nie bedem robił błenduw.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 22:02:24

pisze sie błenduf

#20 SANDIEGO

SANDIEGO

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 30045 postów

Napisano 23 listopad 2013 - 23:04:31

pisze sie błenduf

Nieprawda! Pisze się po prostu poprawnie. :unsure:  :rolleyes:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, rada miasta, młodzi, grudziądz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych