Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Powiatowy Urzad Pracy

pup aleks kuj

197 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 21:23:09

Urząd Pracy czas zlikwidować!
nie ma żadnych ofert pracy, a jak są to takie co nikt nie chce tego brac już od dawna, te same przez cały czas. nic nie można załatwić, trzeba chodzić po ilka razy i jeszcze się nie załatwi, nic nie powiedzą, nie udzielają informacji, już nie ma mowy żeby pomagały w czym kolwiek.
Ten UP to jest chyba po to żeby osoby którę tam paracują miały pracę innego celu nie widzę.

#2 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 10:07:58

Urząd Pracy czas zlikwidować!
nie ma żadnych ofert pracy, a jak są to takie co nikt nie chce tego brac już od dawna, te same przez cały czas. nic nie można załatwić, trzeba chodzić po ilka razy i jeszcze się nie załatwi, nic nie powiedzą, nie udzielają informacji, już nie ma mowy żeby pomagały w czym kolwiek.
Ten UP to jest chyba po to żeby osoby którę tam paracują miały pracę innego celu nie widzę.

Też jestem tego samego zdania, że powinno się UP zlikwidować a w zamian stworzyć coś na zasadzie agencji ubezpieczeniowej bo wówczas takiemu komuś by zależało znaleźć pracę dla bezrobotnego bo by miał z tego prowizję.
Na pewno było by to tańsze w utrzymaniu i było by mniej bezrobotnych.

#3 ~goscinka~

~goscinka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 11:49:24

tez tak mysle ze lepiej jakas agencje ubezpieczeniowa dla bezrobotnych utworzyc niz ten caly pup. Nie znam nikogo kto znalazl by prace przez urzad no chyba ze znajomi znajomych pan tam pracujacych. Zalatwienie tam czegos to koszmar, a panie maja taka mine jakby nie rozumialy co ludzie od nich chcą i to od samego rana :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 19:45:28

A może ci którzy tak narzekają postawili by się po drugiej stronie biurka, kiedy to ci "urzędnicy którzy dbają tylko o swoje stołki" próbują pomóc im w znalezieniu pracy, ale większości to kompletnie nie interesuje, bo zasuwają na czarno! Sama byłam świadkiem kiedy pewna pani narzekała na korytarzu że nigdy nie dostała żadnej pracy z urzędu, a po wyjściu z pokoju znów narzeka i wyzywała panie które właśnie dały jej ofertę pracy! No jak mogły?! Zniszczyły jej całą wizję pośredniaka! Czasem trzeba spojrzeć na SIEBIE trochę bardziej krytycznie!!
Ja nie jestem znajomą nikogo z urzędu a jakoś właśnie dzięki nim pracuję. I to wcale nie w żadnym urzędzie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 20:07:41

z tym udzielaniem szczegółowych informacji jest nie najlepiej, odsyłają bezrobotnych do samodzielnych poszukiwań informacji w internecie. Ale bezrobotny nie ma obowiązku dysponowania dostępem do internetu, jeszcze gorzej mają osoby pow.50 nie każdy posiada umiejętność poszukiwania w necie. mistrzostwo .......

#6 ~gosssccc~

~gosssccc~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 21:53:09

ja sie wlasnie stawiam po drugiej stronie biurka i nie wyobrazam sobie tak traktowac ludzi jak te panie :) co do kursow to non stop slysze ze komus proponowali chociaz im albo nie pasowalo bo maja male dziecko albo jak tu mowi pani powyzej nie chcialo im sie, ale ja zawsze chetna , biegajaca na kazde wzmianki o nowych ofertach pracy nie dostalam nigdy nic zadnego skierowania, to ja nie wiem kto je dostaje jacys szczesliwcy serio.mimo to gratuluje pani ze udalo sie pani z posredniaka znalezc prace :)

#7 ~bierny~

~bierny~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 22:50:25

To jest szczera prawda że te trzy Panie są baaaardzo ale to bardzo nie przyjemne, za każdym razem robią łaskę jakby tam siedziały za karę, jakby z łaski tam pracowały. Mi też jest nie przyjemnie żeby tam chodzić ale cóż dopóki pracy nie znajdę trzeba tam co jakiś czas zaglądać.

#8 ~backslash~

~backslash~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 11:04:23

Żal mi tych wszystkich osób piszących komentarze, niestety taka jest rzeczywistosc małej biednej upadłej mieściny, życzę wszystkim optymizmu i wiary że jeszcze może byc lepiej.

#9 ~bezr~

~bezr~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 16:11:35

PUP koniecznie do likwidacji a do tego czasu wszystkich tam zatrudnionych "pomocnych" powysyłać na kursy kompetencji i uprzejmości wobec drugiego człowieka. Ich postawa wobec bezrobotnych ma wiele do życzenia, bardzo przedmiotowo podchodzą do człowieka, zapominając, że obok tych wszystkich papierków istniej coś takiego jak "czynnik ludzki". A najlepsze jest to, że urząd czynny jest od 7.30 ale obsługa była od 7.50 bo muszą szanowne panie załączyć system... ale chyba ten do parzenia kawy :/

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 18:46:25

Te instytucje dawno powinny zastąpić prywatne agencje pracy gdzie 3 osoby dobrze wykształcone i chętne pracy(przykład Holandii) więcej pomogą i potrafią niż 40 lataczy z biura do biura z kartka papierku....Inna sprawa co począć z para tysięczna grupa magistrów ... zresztą kiedyś bycie"magistrem"to było coś.... dziś patrząc na tych w urzędach pracy porostu zal i smutno.... skąd się tacy biorą.
KAŻDY CHYBA KTO POSZUKIWAŁ PRACY WIE ZE NA URZĄD PRACY NIE MOŻNA LICZYĆ I ZE TO FIKCJA KTÓRA RACZEJ TYLKO "SPIEPRZY" ZYCIE(PRZEPISAMI KRAJOWYMI I TAK ZWANYMI WEWNĘTRZNYMI-) NIŻ COKOLWIEK POMOŻE ....ups pomoże wystawi zaświadczenie do MOPSu...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2012 - 15:18:22

hehe teraz juz nawet zaswiadczenia do mopsu nie wystawiaja, bo panie z mops pracuja na tym samym systemie co pup i maja wglad do bazy i se same sprawdzaja czy dana jest bezrobotna:)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2012 - 23:50:20

najbardziej fikcyjna instytucja w tym kraju-instytucja żyjąca kosztem podatników-nie mająca nic wspólnego z pomaganiem bezrobotnym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ogólnie nie wiadomo po co istniejąca jeśli od kilku miesięcy nie ma ofert pracy-a te śmieszne kursy często naciągane by tylko kasa przepłynęła z funduszy unijnych lub wojewody do prywatnych kieszeni organizatorów tych kursów dać pod władanie gminy lub miast !

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 07:44:47

całe to towarzystwo siedzące za biurkiem nagnać do grabienia liści będzie chociaż jakiś pożytek

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 09:04:40

Jednego z PUP-u już posłali do grabienia liści! Czytałem o tym w Nowościach.

#15 ~jadwiga~

~jadwiga~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 09:15:39

3 lata temu tez byłam osobą bezrobotną,ktora aż się wzdrygała przed załatwieniem cokolwiek w tym urzędzie,ze względu na istoty tam pracujące i ich podejscie do petenta i ............widzę ,ze nadal nic na lepsze się nie zmieniło.-Szkoda :(

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 11:42:58

pewnie ze sie nic zmienilo, a wystarczy zeby ci co pracuja w pup-ie byli odrobine bardziej ludzcy i mieli milsze podejscie do petentow. To i tak duzo z ich strony by bylo. Juz nie mowie zeby znalezc praca za ich posrednictwem, o tym wrecz nie smiem marzyc :) ale chociaz zeby mozna bylo bez stresu tam cokolwiek zalatwic.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2012 - 11:54:04

Kogo wywalili z Pupu? Nie czytam Nowości, bo tam nic ciekawego nie piszą. Że jakiegoś nieroba wywalili to słyszałem ale skąd, kogo i dlaczego?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 23:01:37

całe to towarzystwo siedzące za biurkiem nagnać do grabienia liści będzie chociaż jakiś pożytek

Liście ostatni wiatr już wywiał, a ich nie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 09:41:03

JAK KTOŚ PRACOWAŁ NA ZACHODZIE I MIAŁ STYCZNOŚĆ Z PODOBNA INSTYTUCJA
TO AZ NIE CHCE SIĘ WIERZYC ZE W POLSCE COŚ TAKIEGO ISTNIEJE NA TAKIM POZIOMIE .TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z POSZUKIWANIEM PRACY I POMOCĄ BEZROBOTNYM.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 20:54:02

nikt tam nie idzie z rozkoszy tylko z biedy
po co ten PUP w Aleksandrowie jak nie ma tam ofert pracy na tak duze miasto powiatowe!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych