Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Powiat okręg nr 2 Barcin - Łabiszyn

Powiat Łabiszyn Barcin Wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 22:54:14

Przepraszam, że się wtrącę chociaż jako kandydat na radnego nie powinienem zabierać głosu ale faktycznie większość spraw i dyskusji odbywa się na komisjach i to też powód dla, którego gazety nie rozpisują się o radnych...

Ale skoro nie podoba wam się obecna rada to możecie 16 listopada to zmienić jest 8 komitetów wyborczych i 79 kandydatów...jest w czym wybierać...na każdej z list oprócz obecnych kandydatów znajdziecie państwo odpowiedniego kandydata dla siebie.

To wy macie decydujący głos, jak wybierzecie takich będziecie mieć reprezentantów w radach...

Pozdrawiam

Krzysztof Leśniewski - Kuchnia pałucka

Bardzo przepraszam ale nawet  z tych 8 komitetów i 79 kandydatów jakoś nie mogę znaleźć "odpowiedniego kandydata dla siebie"

Pozdrawiam

#22 Krzysztof Leśniewski

Krzysztof Leśniewski

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 27 październik 2014 - 07:53:00

Bardzo przepraszam ale nawet  z tych 8 komitetów i 79 kandydatów jakoś nie mogę znaleźć "odpowiedniego kandydata dla siebie"

Pozdrawiam

To znaczy, że jest Pan bardzo wymagającym człowiekiem bo ja widzę kilkunastu, może Pan określi co oczekuje od radnego powiatowego to kogoś znajdziemy o zbliżonych poglądach aby Pana miał na kogo głosować...

#23 ~bleeee~

~bleeee~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 10:20:31

SLD = Stalin Lenin Dzierżyński

#24 ~Głos młodych~

~Głos młodych~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 11:38:21

Widzę Krzysiu, że miałeś trochę luzu po obiedzie i poklikałeś na forum. No już dosyć tej aktywności. Gary same się nie pozmywają

Te Chef ty od Krzysia to się odwal, pozmywałeś swoje gary czy robią to inni za ciebie...Człowiek jeden z nielicznych kandydatów pisze pod własnym nazwiskiem i podziwiam go za to,a swoje robi, chciałbym żeby radni chociaż raz zrobili coś bezinteresownie. Tak jak on mam nadzieje, że uda mu się wygrać wybory takich ludzi nam potrzeba a nie nauczycieli i biznesmenów, dla których najważniejsze są ich biznesy, a żaden nauczyciel nie pójdzie za ludźmi biednymi czy robotnikami bo zaraz burmistrz czy starosta go do pionu doprowadzi...Przecież oni są uzależnieni od nich zrozumcie to wreszcie i głosujcie na ludzi nie powiązanych ze starostwem czy gminą. Panie Krzysztofie niech Pan walczy o głosy trzymam kciuki i chociaż jestem młodym człowiekiem i nie chodzę na wybory dla Pana zrobię wyjątek i zachęcam wszystkich młodych aby poszli i oddali na Pana głos... Pamiętam jak był Pan opiekunem świetlicy w Dąbrówce tam się wtedy sporo działo i zazdrościliśmy im Pana...robił Pan za darmo tyle co inni nie robią za pieniądze...

#25 ~Small Business~

~Small Business~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 16:04:18

Wprowadzanie podziału bogaci - biedni jest dość prymitywne, a przypisywanie interesowności pewnym grupom zawodowym nie przekonuje absolutnie. Dzięki tym "biznesmenom dla których najważniejsze są ich biznesy" są podatki dzięki którym państwo ma na różne roboty finansowane z urzędu pracy jak i gminy mają m.in. na wydatki związane ze świetlicami. Samym wolontariatem bez kasy na podstawowe utrzymanie daleko nie zajedziesz. Pieniądze nie rosną na drzewach. Co dzielić na biednych jak pusto w kasie? Prawda panie Krzysiu?

#26 Krzysztof Leśniewski

Krzysztof Leśniewski

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 27 październik 2014 - 16:54:23

Wprowadzanie podziału bogaci - biedni jest dość prymitywne, a przypisywanie interesowności pewnym grupom zawodowym nie przekonuje absolutnie. Dzięki tym "biznesmenom dla których najważniejsze są ich biznesy" są podatki dzięki którym państwo ma na różne roboty finansowane z urzędu pracy jak i gminy mają m.in. na wydatki związane ze świetlicami. Samym wolontariatem bez kasy na podstawowe utrzymanie daleko nie zajedziesz. Pieniądze nie rosną na drzewach. Co dzielić na biednych jak pusto w kasie? Prawda panie Krzysiu?

Witam 

Miło mi, że ktoś pamięta moją pracę w świetlicy, po prostu robiłem swoje, ale niestety podział na biednych czy bogatych i na grupy zawodowe mija się z celem. Wolontariat jest potrzebny ale ,,Small Buizness " ma rację, że wolontariatem bez kasy się nie zajedzie daleko, potrzebne są pieniądze, a one nie rosną na drzewach jak słusznie zauważył ,,Small Buizness".

Zresztą muszę tu podziękować tym małym firmom bo to od nich otrzymywałem i nadal otrzymuje wsparcie na pokazy i na pracę społeczną, bez ich pomocy nie było by ani imprez w świetlicy ani kuchni pałuckiej, bo same chęci bez wsparcia nic nie dają no i trzeba za coś żyć.

Dziękuję ,,Głos młodych ", że chcecie iść na wybory bo to bardzo ważne a by iść a kogo wybierzecie to tylko od was zależy i z góry dziękuję za każdy oddany głos na mnie.

Pozdrawiam

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 21:15:36

A jaki inny wybór PIS czy  Forum Samorządowe "Pałuki" , na forum też są kwiatki...najlepiej  zmienić całą 6 na nowych wtedy układy się rozsypią i może będzie lepiej...

Przez całą kadencję Ci z Forum Samorządowego "Pałuki" nie zabierali głosu tylko weszli w koalicję z SLD i PSL-em i grzecznie podnosili rączki w głosowaniu tak jak kazał czerwony wódz.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 11:28:16

A ci z PO powinni sobie na plakatach dopisać DLA GMINY I POWIATU NIC NIE ZROBIŁEM!!!

Jaszczuk ustawił mnie w ławach opozycji i tam przesiedziałem 4 lata.

#29 ~dziadek Leszek~

~dziadek Leszek~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 19:02:14

A ci z PO powinni sobie na plakatach dopisać DLA GMINY I POWIATU NIC NIE ZROBIŁEM!!!

Jaszczuk ustawił mnie w ławach opozycji i tam przesiedziałem 4 lata.

Topowa riposta: bo ręce miałem/am związane

Vice stosuje ją z powodzeniem

#30 ~podpowiedz~

~podpowiedz~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 15:31:16

to co mamy kandydatów do rady powiatu

Barcin - Łąbiszyn

na kogo oddać głos - jest szansa, że wejdą ludzie, którzy wreszcie zadbają o gminę Barcin i gminę Łabiszyn

podpowiedzcie

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 15:43:03

Pewnie, że mamy kandydatów jest 8 komitetów i 80 kandydatów, więc jest w czym wybierać. Przeczytaj wątek od początku sobie jeden coś tam napisał. Masz ulotki, plakaty wiec sobie wybierz kto ci najbardziej odpowiada czy starzy radni czy nowi, czy biznesmeni, nauczyciele, lekarze, rolnicy, społecznicy jest naprawdę w czym wybierać i kup sobie gazetę Pałuki w nr z 13 listopada jak co wybory będą wszystkie komitety pewnie. I na tego zagłosuj. A wygrać może każdy z danej listy czy pierwszy czy ostatni dla tego każdy walczy indywidualnie.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 19:05:14

Wybierz takiego co nie da się owinąć wkoło palca i powalczy o sprawy swojego okręgu

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 19:21:00

Wybierz takiego co nie da się owinąć wkoło palca i powalczy o sprawy swojego okręgu

Ja mam tylko jednego pewnego kandydata to zwolenkiewiczowa do sejmiku. Czy była w Barcinie czy jest w Zninie zawsze jest dla ludzi. Do powiartu i gminy nie wiem kogo wybrać.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 19:38:02

Ja mam tylko jednego pewnego kandydata to zwolenkiewiczowa do sejmiku. Czy była w Barcinie czy jest w Zninie zawsze jest dla ludzi. Do powiartu i gminy nie wiem kogo wybrać.

Tu jest do temat do powiatu a nie do sejmiku załóż temat sejmik a nie sie wcinasz między wódkę a zakąskę.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 19:45:03

Tu jest do temat do powiatu a nie do sejmiku załóż temat sejmik a nie sie wcinasz między wódkę a zakąskę.

no pisze że jeszcze nie wie

#36 ~TYPY DO POWIATU~

~TYPY DO POWIATU~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 19:32:29

Zrobiłem rozeznanie i posłuchałem znajomych z okolicy i takie oto typy są:

1 PSL - Mateńko, Spychalska

2 SLD - Gaik , Pogiel lub Grajkowski i jakiś Leśniewski ( nie wiem kto to ale jego nazwisko się przejawia)

3 PO - Firszt, Wełnowski

4 Forum - Wiczewska, Hłond, Przybyłowicz, Szustak, 

To są moje typy i przy 80 kandydatach wszystko może sie wydażyć. 

#37 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 21:23:47

o to szkoda

liczyłem na nowe twarze a tutaj polowa tych samych 

co walczą o gminę w powiecie z całych sił

ja stawiam na  

1 PSL - Mateńko, Spychalska

2 SLD Leśniewski

4 Wiczewska

to są moje typy wybrać mogę tylko jednego 

stawiam na młodego Leśniewskiego 

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 21:29:51

Też głosuję na Lesniewskiego ,fajnych gość.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 21:32:09

Krzysiu ZUPA Leśniewski jest debeściak

jemu wyborcy dadzą mandat

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 21:36:37

i pisze poprawnie po polsku;-)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Powiat, Łabiszyn, Barcin, Wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych