Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ZDENERWOWANY~

~ZDENERWOWANY~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 16:08:16

APELUJEMY  ABY  TA   PANI   PRZESTAŁA INTERESOWAĆ  SIĘ  GRUDZIĄDZEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  RĘCE PRECZ

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 16:14:02

Apel

APELUJEMY  ABY  TA   PANI   PRZESTAŁA INTERESOWAĆ  SIĘ  GRUDZIĄDZEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  RĘCE PRECZ

Kto apeluje ? pojakich***  wypowiadasz  sie mendo wszo łonowa w imieniu  jakichś bliżej nieokreslonych ludzi  ?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 16:34:22

Apel

Kto apeluje ? pojakich***  wypowiadasz  sie mendo wszo łonowa w imieniu  jakichś bliżej nieokreslonych ludzi  ?

zabolało??

#4 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 16:36:44

Wisniak kto to jest

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 16:36:52

zabolało??

onanisto zwal sobie konia bo podwójnie widzisz  i wypowiadasz sie za wielu :lol: :lol: :lol: :lol:

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 17:40:10

Tej pani poseł to brak kultury. Niech pani nauczy się kulturalnie wypowiadać o drugim człowieku. Pani wypowiedź w dzisiejszym wydaniu Grudziądzkiego Serwisu Informacyjnego jest żenująca i nie przestoi posłowi RP. Dyrektor naszego szpitala ma nazwisko i imię, wypowiadając się o Panu Nowaku użyła słów, ...tego człowieka... potem " on", co to za język? 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 17:46:35

Pisowscy posłowie, senatorowie i członkowie tej partii znani są po prostu chamskiego języka. Takie słowa nie przystają zwykłemu Kowalskiemu a cóż dopiero "wybrańcom" narodu. Bardziej pasują lumpom pod budką z piwem.   

Apelujemy o to by pani Michałek przestała być posłanką na Sejm  RP.

Ps. Nie jestem fanem pana Nowaka.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 17:51:12

najpierw głosuje  przeciwko  dotacji   na  remont  dworca w  grudziadzu  a  teraz  chce  odwołania    władz .   wstyd   i   chańba

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 17:52:12

najpierw głosuje  przeciwko  dotacji   na  remont  dworca w  grudziadzu  a  teraz  chce  odwołania    władz .   wstyd   i   chańba

27  do

1  ha haha

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 17:56:42

Lokoniczna wypowiedź obojga osób wg mojej opini wstyd brak przygotowania! Jeżeli chodzi o szpital proponuje pracownikom pozew zbiorowy o brak wynagrodzenia za styczeń. Cieszcie się ze dostaliscie pieniążki od kogoś innego dopóki nie wyśla pisma o oddanie pieniążków nie trzeba oddawać. Sytuacja Grudziądza pokazuje poziom prawników w Grudziądzu i w Magellanie. Tragedia miasta Grudziądz.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 17:57:11

Lokoniczna wypowiedź obojga osób wg mojej opini wstyd brak przygotowania! Jeżeli chodzi o szpital proponuje pracownikom pozew zbiorowy o brak wynagrodzenia za styczeń. Cieszcie się ze dostaliscie pieniążki od kogoś innego dopóki nie wyśla pisma o oddanie pieniążków nie trzeba oddawać. Sytuacja Grudziądza pokazuje poziom prawników w Grudziądzu i w Magellanie. Tragedia miasta Grudziądz.

#12 ~Pan XXX~

~Pan XXX~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 18:11:41

Dodatkowo chciałbym zauważyć że od dłuższego czasu Pan V-ce Prezydent ciągle angażował się w życie szpitala a teraz hmm ...chwila zwątpienia... Ponad to wygłaszał na forun pracowników szpitala ze na podstawie audytu pracownicy zarabiają mniej "niż wzorcowy szpital" dzięki temu otworzył puszkę Pandory dotycząca wynagrodzeń . Browo. Pełen profesjonalizm

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 21:15:58

Tej pani poseł to brak kultury. Niech pani nauczy się kulturalnie wypowiadać o drugim człowieku. Pani wypowiedź w dzisiejszym wydaniu Grudziądzkiego Serwisu Informacyjnego jest żenująca i nie przestoi posłowi RP. Dyrektor naszego szpitala ma nazwisko i imię, wypowiadając się o Panu Nowaku użyła słów, ...tego człowieka... potem " on", co to za język? 

Też widziałam i słyszałam wypowiedz pani Poseł. Tak nie przystoi i to kobieta wypowiada emocjonalnie takie słowa.

Ten pan od zniczy lepiej niech się nie wypowiada, bo nic ciekawego nie ma do powiedzenia

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 21:21:13

tej  pani  i  pisowi  podziękujemy   przy wyborach

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 21:27:06

Szyszek,b.POwski radny.Pogonił go Malinowski bo chciał za duzo dla siebie i rodziny.Ten od zniczy !Teraz niemowa robi za znicza !!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 22:52:26

Też widziałam i słyszałam wypowiedz pani Poseł. Tak nie przystoi i to kobieta wypowiada emocjonalnie takie słowa.

Ten pan od zniczy lepiej niech się nie wypowiada, bo nic ciekawego nie ma do powiedzenia

Pani poseł co jakiś czas przyjeżdża do naszego miasta i chce zabłysnąć. Widziałem teraz powtórkę w kablówce, wypowiedz o naszym dyrektorze szpitala jest żenująca. Proszę pani, proszę robić porządek na swoim podwórku w Toruniu ,od naszego miasta z daleka bo nic nie ma pani ciekawego do powiedzenia.

Widok znającej się na wszystkim pani michałek powala z nóg, działa to odwrotnie niż pani oczekuje, wręcz zniechęca do słuchania tych poszarpanych wywodów.

#17 ~człowiek~

~człowiek~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 07:24:30

Przecież Grudziądz umiera i szpital. Nawet  Pan Nowak nie leczy się w tym szpitalu. Brawo Pani poseł.

#18 ~człowiek~

~człowiek~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 07:26:04

Przecież Grudziądz umiera i szpital. Nawet  Pan Nowak nie leczy się w tym szpitalu. Brawo Pani poseł.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 08:26:46

Pani poseł co jakiś czas przyjeżdża do naszego miasta i chce zabłysnąć. Widziałem teraz powtórkę w kablówce, wypowiedz o naszym dyrektorze szpitala jest żenująca. Proszę pani, proszę robić porządek na swoim podwórku w Toruniu ,od naszego miasta z daleka bo nic nie ma pani ciekawego do powiedzenia.

Widok znającej się na wszystkim pani michałek powala z nóg, działa to odwrotnie niż pani oczekuje, wręcz zniechęca do słuchania tych poszarpanych wywodów.

Przepraszam za błąd niezamierzony, napisanie nazwiska z małej litery.

Winno być Pani Michałek.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 09:33:21

Apel

Więc przyjmij do wiadomości deb***na gnido, że jak jest dwóch którzy apelują o coś to już jest liczba mnoga. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GRUDZIADZ

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych