Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poseł Szymański znowu kandyduje

61 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~grudziądzanka~

~grudziądzanka~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 06:20:30

Panie pośle dlaczego nie był pan taki aktywny przez 8 lat.miast w głębokim kryzysie i poniekąd to też pan jest za to odpowiedzialny i nic specjalnego pan z tym nie zrobił. Szlag mnie trafia jak widzę radnych który wtedy podnosili łapki i dzisiaj znowu sa radnymi . Gdzie wasz honor panowie. Panie pośle ja i moja rodziny napewno na pana i nikogo z Grudziądza nie zagłosujemy. Panu już dziekujemy Teraz  potrzebny jest nam poseł z j...i  odważny i kompetentny.   

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 06:30:48

Chu...j w du...pę kopidołkom

#3 ~Rych~

~Rych~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 07:34:51

Moj dziadek ma 64 lata i czy znowu podniesiecie wiek emerytalny?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 09:16:37

A czy pan poseł by za podniesieniem wieku czy był przeciw. I tu jest cała prawda jak podnosił rekę a dzisiaj się brata z seniorami

#5 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 10:54:43

A czy pan poseł by za podniesieniem wieku czy był przeciw. I tu jest cała prawda jak podnosił rekę a dzisiaj się brata z seniorami

Oczywiście ,że był za wiekiem 67 . Sam nie splamił rąk pracą to może pracować do 85 Są nawet broszury  z tymi posłami co głosowali z naszego województwa za wydłużeniem wieku .Panie pośle niech pan sobie nie przypina innych zasług .Co pan zrobił dla Grudziądza z kolegami z PO .A skąd ten dług na szpitalu to nie pan go razem z Prezydentem go zrobiliście.

#6 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 11:44:54

Panie Szymański co było mówione ze przed wyborami Pan się obudzi i tu jest prawda !
Jest Pan posłem a miasto kto doprowadził do ruiny Pan i koledzy z PO

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 14:27:28

Komentarze trafione w dziesiątkę ! Popieram.

#8 ~Piti~

~Piti~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:13:36

Tomek nie pękaj!!
Masz wsparcie Dzierżyny.

#9 ~Irek wyborca~

~Irek wyborca~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:29:45

Panu już dziękujemy. Niech pan powie ile razy zabrał pan w Sejmie głos w ciągu tych 8 lat , ile złożył pan interpelacji i wreszcie co pan zrobił dla Grudziądza. Niech pan powie w TVSM kto odpowiada za ten stan zadłużenia w Grudziądzu czy to nie czasami pana koledzy z PO niech pan się wypowie.Myślę ,że tu brak odwagi.W  temacie zadłużenia Grudziądza i szpitala jest pan nad wyraz oszczędny w słowach o co chodzi poseł musi być odważny. Niech nas pan przekona ale nie tymi bzdurnymi książeczkami

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 18:39:27

Tomek nie pękaj!!
Masz wsparcie Dzierżyny.

Chyba ty popierasz. Pisz za siebie a nie mieszkancow.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 06:55:00

Panu już dziękujemy. Niech pan powie ile razy zabrał pan w Sejmie głos w ciągu tych 8 lat , ile złożył pan interpelacji i wreszcie co pan zrobił dla Grudziądza. Niech pan powie w TVSM kto odpowiada za ten stan zadłużenia w Grudziądzu czy to nie czasami pana koledzy z PO niech pan się wypowie.Myślę ,że tu brak odwagi.W  temacie zadłużenia Grudziądza i szpitala jest pan nad wyraz oszczędny w słowach o co chodzi poseł musi być odważny. Niech nas pan przekona ale nie tymi bzdurnymi książeczkami

#12 ~Wyborca 2~

~Wyborca 2~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 08:58:10

Oczywiście ,że był za wiekiem 67 . Sam nie splamił rąk pracą to może pracować do 85 Są nawet broszury  z tymi posłami co głosowali z naszego województwa za wydłużeniem wieku .Panie pośle niech pan sobie nie przypina innych zasług .Co pan zrobił dla Grudziądza z kolegami z PO .A skąd ten dług na szpitalu to nie pan go razem z Prezydentem go zrobiliście.

Oni głosowali abyś ty czy ja szli na emeryturę w wieku 67lat;

Wszyscy z PO lub  PSL lub Ruch Palikota a więc 8 wspaniałych.

Tomasz Sz.

Tomasz L..

Antoni M.,

Domicela K.

Janusz D  kiedyś PO - obecnie PSL

Marek W. .

Maciej W.

Zbigniew S.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 10:10:20

No to jak im wierzyć.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 12:46:30

Poseł przypomniał sobie o mieszkańcach przed wyborami i zaprasza do kontaktu na wywieszonych wielkich bilbordach. Ciekawe, kto je sfinansował?

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 13:37:42

Poseł przypomniał sobie o mieszkańcach przed wyborami i zaprasza do kontaktu na wywieszonych wielkich bilbordach. Ciekawe, kto je sfinansował?

Trochę za późno się obudził !

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 16:45:04

Co to za hasło posła Szymańskiego?  ZAPRASZAM DO KONTAKTU" 

Nawet dobrego hasła nie umie wymyślić. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:05:13

ZAPRASZAM DO KONTAKTU.

#18 ~Bylo minelo~

~Bylo minelo~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:14:30

Przeminelo z wiatrem...za pozno na zaproszenia do kontaktu.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 07:37:41

Czas panie Pośle już dla Pana minął, bo wiadomo,że nie zrobi Pan nic dla mieszkańców i miasta dotychczas i na pewno nie zrobi.Może jednostki dadzą się namówić na to zaproszenie.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 08:20:33

A ja z uporem zapraszam do kontaktu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych