Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poronienia, niepłodność a Akupunktura?

poronienie poronienia akupunktura leczenie niepłodności bydgosz bezpłodność

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 12:32:53

Czy ktoś z forum wie może gdzie mogę się udać w Bydgoszczy na zabiegi akupunktury? Najlepiej jeśli to będzie kobieta, która zna się na temacie leczenia niepłodności zapobieganiu poronień u kobiet z tym problemem. Jestem po 30 roku życia i mam problemy z zajściem w ciąże, lekarz powiedział mi że przy leczeniu niepłodności takie zabiegi są wskazane. Więc proszę o polecenie kogoś dobrego.

#2 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 12:34:21

Pani Łączkowska - akupunktura bydgoszcz

#3 ~Ania33~

~Ania33~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 12:35:38

Akupunktura i poronienia sobie chyba żarty robicie? Czy to serio :wacko:

#4 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 12:38:09

Akupunktura i poronienia sobie chyba żarty robicie? Czy to serio :wacko:

Ania poczytaj o tym a zobaczysz, że warto o tym pomysleć jesli się ma problemy tego typu.

"Zastosowanie akupunktury po poronieniu ma na celu przywrócenie równowagi hormonalnej, odbudowanie ciała oraz zapewnienie wsparcia emocjonalnego. Jeżeli planowana jest kolejna ciąża, akupunktura może pomóc w przygotowaniu się do niej.
Dzięki zastosowaniu akupunktury uzyskujemy większe szanse na implantację zarodka, mniejsze ryzyko poronienia (należy pamiętać o leczeniu obojga przyszłych rodziców) dzięki stworzeniu korzystniejszego środowiska dla procesu powstawania, wzrostu i rozwoju jajeczek oraz plemników.
Akupunktura zwiększa przepływ krwi w narządach rozrodczych, dzięki czemu rozwijające się zarodki są silniejsze i mają dzięki temu większe szanse na zdrowy rozwój. Akupunktura wzmacnia i reguluje także energię życiową Qi oraz Krew w obrębie jajowodów i macicy, a także zapewnia lepsze odżywienie płodu we wczesnych stadiach jego rozwoju."

#5 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 12:39:33

aha a możesz mi powiedzieć gdzie mogę o tym więcej poczytać i uzyskać jakieś dodatkowe informacje?

#6 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 12:44:03

tu znajdziesz więcej informacji http://www.akupunktu...pobieganie.html
a i nie bój się zapytać nawet przez formularz kontaktowy. Ja tak zrobiłam na samym początku i dostałam tego samego dnia odpowiedz. Z czystym sumieniem mogę Ci polecić własnie ta Panią. Tym bardziej jeśli zależy Ci na kimś bardzo dobrym.

#7 ~Kasandra34~

~Kasandra34~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 09:48:15

Witajcie ja mam taki własnie problem. Mam 34 lata staramy się o dziecko z mężem. Byłam ostatnio badać drożność jajników (i okazalo się ze jest ok), od pół roku chodzę do lekarza i tracę nadzieje. Dostalam rózniez adres do Pani Ewy i własnie się zastanawiam czy ktoś juz kiedyś u niej był i mógłby napisac jak taki zabieg wygląda i ile trwa jak długo mniej wiecej tzreba chodzić na takie zabiegi?

#8 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 10:13:54

Witajcie ja mam taki własnie problem. Mam 34 lata staramy się o dziecko z mężem. Byłam ostatnio badać drożność jajników (i okazalo się ze jest ok), od pół roku chodzę do lekarza i tracę nadzieje. Dostalam rózniez adres do Pani Ewy i własnie się zastanawiam czy ktoś juz kiedyś u niej był i mógłby napisac jak taki zabieg wygląda i ile trwa jak długo mniej wiecej tzreba chodzić na takie zabiegi?

Z tego co mogę Ci powiedzieć z doswiadczenia to że taki seans trwa 1,5 h za pierwszym razem a każdy kolejny około 30 minut. Jeśli chodzi o długość chodzenia na takie zabiegi to wszytko jest sprawą indywidualną ale myślę ze parę miesięcy.

#9 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 13:22:14

Nadzieja jest najważniejsza. My też obok metody konwencjonalnej zdecydowaliśmy się na akupunkturę. Stres z powodów prywatnych i służbowych miał na nas ogromny wpływ. udaliśmy się do Pani doktor Łączkowskiej, którą polecam. Ja również byłam sceptycznie nastawiona. Akupunktura pomogła nam się wyciszyć i wygraliśmy, chociaż trochę to potrawło:)) Pozdrawiam powodzenia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: poronienie, poronienia, akupunktura, leczenie niepłodności bydgosz, bezpłodność

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych