Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 08:21:17

I bardzo dobrze już dawno powinno być to skontrolowane.Znieczulenia są refundowane przez NFZ jednak skutecznie odradzają jego podania tłumacząc że po znieczuleniu idzie trudniej wolą oszczędzać i patrzeć na ból rodzącej.Tak samo gaz rozweselający 1 na cały oddział,nie miłe personel( szpital miejski Bydgoszcz).Położne bardzo nie miłe...Mają w nosie gdy tętno dziecka waha się między 100 a 190!!!!!!Zostawiają rodzącą samą a gdy wciska guzik przychodzą z wielkim "ale" nie dziwię się że Polki wyjeżdżają za granice rodzić!

#2 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 08:41:05

Ja rodziłam w Tucholi dwa razy.  Pierwszy raz 2011r. i powiem że faktycznie odradzali znieczulenie z naciskiem bo to trzeba wcześniej porobić badania ble, ble, tak mnie zagadali że nawet męża nie było przy porodzie choć wcześniej chciałam ale w stresie bólu na wszystko się godzisz co Ci powiedzą.   Poród nr 2 w wyremontowanym szpitalu to już pełna kultura pielęgniarki miłe upszejme wszystko powiedzą wytłumaczą sale 2 osobowe z łasienką normalnie jak w hotelu. No może poza ordynatorem którego kultura osobista została chyba jeszcze w poprzednim szpitalu. Ale cóż ogólnie polecam Tucholę

#3 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 08:56:43

Ja rodziłam w Rypinie i usłyszałam po 7 godzinach rodzenia że jestem mało wytrzymała na ból. Lekarz po wielu prośbach łaskawie zrobił cc i jak się okazało dziecko było źle ułożone i nie miało możliwości wejść w kanał rodny. Personel na noworodkach i położne super.

#4 ~Tery~

~Tery~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:01:40

Ja rodziłam w miejskim w bydgoszczy opieka 100% dobra.złego słowa nie powiem na ten szpital.

#5 ~Julka Edyta~

~Julka Edyta~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:51:09

Odradzam szpital Biziela w Bydgoszczy ! PORAŻKA !

#6 ~Julka Edyta~

~Julka Edyta~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:53:20

Odradzam szpital Biziela w Bydgoszczy ! PORAŻKA !

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ciąża

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych