Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porodówka Żnin

szpital ŻNIN PORODÓWKA

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 05:56:42

Rodzilam w Żninie i niestety na porodówke trafiłam na położną Annę W. :/ ciągle ziewała i patrzyła na zegarek. Twierdziła ze przesadzam i nie słucham jej wskazówek. A ja naprawde nie moglam urodzić bo szyjka nie chciała się skrócić, nie wspominając że wody odeszły mi dzien wcześniej wieczorem i nie miałam ani jednego swojego skurczu, cały czas poród był wywoływany oksytycyną.. Niepotrzebnie męczyłam się 11h bo i tak musiałam mieć cesarke. Jak tylko zmienił się dyżur położnych to było zupełnie inne podejście i szybsza decyzja o cc.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 09:57:29

I czytajac te komentarze zastanawiam się po cholerę dajecie w łapę. deb***izm jak dla mnie...

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 21:03:52

I czytajac te komentarze zastanawiam się po cholerę dajecie w łapę. deb***izm jak dla mnie...

A skąd wiesz, ze dawałam w łapę? Nie napisałam, że coś dawałam

#44 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 07:18:23

Rodziłam w Zninie i byłam mile zaskoczona. Położne bardzo miłe, pomocne, interesowały się mnie i dzieckiem. To samo tyczy się lekarzy mimo że moja ciążę prowadził zupełnie inny lekarz. Byłam w szpitalu tydzień i ani razu nie spotkałam się z jakimś niemiłym podejściem do mnie.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 09:09:38

A skąd wiesz, ze dawałam w łapę? Nie napisałam, że coś dawałam

Placuszek, bombonierka lub pieniądze to forma dawania w łapę tak gwoli ścisłości proszę pani.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szpital, ŻNIN, PORODÓWKA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych