Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porodówka Żnin

szpital ŻNIN PORODÓWKA

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 16:39:41

Będzie zamknięta bo tu się wszystko zamyka ;)))

Bzdury nie sluchaj

#22 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 10:57:57

Witam, sa tu kobiety ktore nie dawno rodzily w zninie? Czy trzeba miec swoje ciuszki do malenstwa czy szpital daje?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 12:49:19

Dlatego ja nie chcę mieć dzieci.

#24 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 17:38:16

U mojej koleżanki też były problemy przy porodzie o mało co dziecka by nie uratowali szybko transport do Bydgoszczy jej mama zrobiła aferę i też usłyszała ze przecież nie musiała tu rodzić...

#25 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 17:42:52

Trzeba mieć swoje ubranka. W szpitalne rzeczy ubierają po porodzie a potem przebierane są już w swoje.

#26 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 17:43:05

Trzeba mieć swoje ubranka. W szpitalne rzeczy ubierają po porodzie a potem przebierane są już w swoje.

#27 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 20:29:22

Ja mam dylemat czy rodzic w zninie bo chodze do dr ilnickiego, i ostatnio zasugerował zeby wolal jakbym w zninie rodzila,i nw co robic a juz 40tc. Co szpital to rozne opinie...

#28 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 20:33:50

Ja rodziłam w Żninie i byłam zadowolona

#29 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 20:34:09

Ja rodziłam w Żninie i byłam zadowolona

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:04:41

jestem przerażony tymi wpisami jeśli to ma być prawda w co nie mogę uwierzyć to należy ten oddział natychmiast zamknąć a rodzące źle traktowane powinny to zgłosić do Izby Lekarskiej a co na to dyrekcja

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 03:10:01

Ale krzyze chybe nie wisza jak na wiochach co ??

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 11:00:21

Krzyz to jednak rzymskie narzedzie tortur i po co to konowaly strasza baby??

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 13:02:33

Ja mam dylemat czy rodzic w zninie bo chodze do dr ilnickiego, i ostatnio zasugerował zeby wolal jakbym w zninie rodzila,i nw co robic a juz 40tc. Co szpital to rozne opinie...

Dr. Ilnicki to naprawdę bardzo dobry lekarz pamiętam go kiedy jeszcze mieszkałam w Żninie.. czego nie można powiedzieć o personelu pomocniczym.. na 3 położne tylko 1 była kompetentna inne raczej się obijały a pacjent mógł się wykrwawić na śmierć po porodzie w niedzielę np. 4-5 godzin na sali po porodzie i nikt nie zajrzał w dali śmiechy- chichy papieroski itp... Zapomniały np. o immunologlobulinie Rh która można było podać tylko po porodzie.. takie panie z przypadku które pomyliły się z powołaniem etc... :blink:

#34 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:38:34

Rodziłam w Zninie w 2015 i 2017. Za miesiąc mam kolejny poród i również mam zamiar jechać do Znina. Jak wszędzie znajdą się mile położne i wredne. Myślę że to jest normalne. Podoba mi się ze nie ma tam tyle kobiet na sali a przede wszystkim to ze można wziąć sobie prywatny pokój. Myślałam o Gnieźnie ale tu kobiety po 3 4 leżą na sali. Jeśli chodzi o lekarzy w zninie to nie wiem jak to jest gdzie indziej ale faktycznie przychodzą juz na sam koniec. Pierwsza miałam cesake ale na szczęście bez komplikacji wiec mogę być nieobiektywna. A rodził ktoś w Zninie w wodzie bo pamiętam ze wanna tam była i tak się teraz nad tym zastanawiam :)

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 15:20:34

Rodziłam w Zninie w 2015 i 2017. Za miesiąc mam kolejny poród i również mam zamiar jechać do Znina. Jak wszędzie znajdą się mile położne i wredne. Myślę że to jest normalne. Podoba mi się ze nie ma tam tyle kobiet na sali a przede wszystkim to ze można wziąć sobie prywatny pokój. Myślałam o Gnieźnie ale tu kobiety po 3 4 leżą na sali. Jeśli chodzi o lekarzy w zninie to nie wiem jak to jest gdzie indziej ale faktycznie przychodzą juz na sam koniec. Pierwsza miałam cesake ale na szczęście bez komplikacji wiec mogę być nieobiektywna. A rodził ktoś w Zninie w wodzie bo pamiętam ze wanna tam była i tak się teraz nad tym zastanawiam :)

no tak czasy się zmieniły teraz są już tylko wredne .... wtedy to były aniołki śmierci takie szafowanie życiem pacjenta albo przeżyje albo nie.... mamy to w d....

#36 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 09:18:30

Mialam cesarke 17 stycznia w zninie dzieki dr ilnickiemu moj skarb zyje. Co do lekarzy nie mam zastrzezen, personel na położnictwie bardzo przyjazny, przez te 4 doby nie trafilam na wredne. Przychodzily sie pytac czy wszystko dobrze czy czegos mi nie trzeba i wgl. Za to jak dobe lezalam na ginekologi to tam trafiaja sie panie wredne.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 20:31:57

Mialam cesarke 17 stycznia w zninie dzieki dr ilnickiemu moj skarb zyje. Co do lekarzy nie mam zastrzezen, personel na położnictwie bardzo przyjazny, przez te 4 doby nie trafilam na wredne. Przychodzily sie pytac czy wszystko dobrze czy czegos mi nie trzeba i wgl. Za to jak dobe lezalam na ginekologi to tam trafiaja sie panie wredne.

Tam są wszystkie wredne za oddziałową.

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 11:47:58

Nie znam każdego przypadku oczywiście, ale wiele zależy od nas samych. Jeśli jesteśmy grzeczni, uprzejmi, nieroszczeniowi i z szacunkiem odnosimy się do innych to w większości przypadków tak też zostaniemy potraktowani. Byłam w jednym pokoju po porodzie z inną pania - ja jestem zadowolona a ona na pewno napisałaby najobrzydliwszą opinię bo... bolały ją piersi. Pretensje do wszystkich o wszystko, opryskliwe komentarze,bo przecież jej się należy opieka. Położne robiły co mogły, masowały, robiły okłady ale pani ciągle była niezadowolona i w końcu wezwała lekarza. Bezcenna była mina tej pani jak lekarz zobaczywszy cała akcję stwierdził - czy uważa pani że ja lepiej to zrobię niż panie położne? Zatem opinie mogą być różne. Moim zdaniem możesz spokojnie rodzić w Żninie, nikt tam krzywdy nikomu nie robi - bez nerwów.

#39 ~Pasterz~

~Pasterz~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 22:28:46

Rodziłem w październiku w Żninie i wszystko ok.Były komplikacje przy rozwiązaniu (pępowina) ale ekipa sobie poradziła profesjonalnie.

Zapytam przy okazji gdzie jeszcze bioderka?Epoka trochę kuleje,pan Chodakiewicz mógłby swojego specjalistę troszkę napomnieć...Nie wiem w czym problem ale dwa razy odesłał nas z kwitkiem bez wyniku.

#40 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 17:08:05

Witam, niedawno rodziłam w szpitalu w Żninie. Razem z moim mężczyzną,jesteśmy zachwyceni opieką, położonym oraz lekarzami. Wszyscy byli mili, odpowiadali na każde pytanie. Położne, pani Justyna (ta młoda blondynka) i Pani Ania Wodyńska są rewelacyjne,znaja się na rzeczy. Na porodowce otrzymałam wsparcie i zrozumienie ze strony położnych. Pani doktor co jakiś czas przychodziła sprawdzić jak sytuacja wygląda. Moja ciąże prowadził doktor Jacek Porada. Również ze strony pana doktora spotkałam się z empatią, zrozumieniem. Wizyty u doktora przebiegały w ciepłej atosferze, z humorem oraz profesjonalizmem. Jak najbardziej polecam szpital, pana doktora Poradę! Również zachęcam do skorzystania ze szkoły rodzenia u Pani Ani!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szpital, ŻNIN, PORODÓWKA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych