Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porodówka

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 14:31:35

Witam, jakie macie opinie na temat porodówki w Inowrocławiu?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 18:18:24

Jestem bardzo zadowolona , rodziłam ostatnio 4 raz i jest ok

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 18:20:08

Ja osobiście nie rodziłem ale byłem przy porodzie. :D  Położna nazywała się Renata Lustyk. Profesjonalistka. Opanowana i uprzejma.

#4 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2018 - 20:00:40

Zadowolona jestem

#5 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 14:13:25

Ja osobiście nie rodziłem ale byłem przy porodzie. :D  Położna nazywała się Renata Lustyk. Profesjonalistka. Opanowana i uprzejma.

A co z odwiedzinami np. męża? :) jest wytyczona jedna godzina na wizyty czy mąż może być razem z żoną w ciągu dnia? :)

#6 ~Rozczarowana~

~Rozczarowana~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 14:05:04

Mam mieszane odczucia, jeśli chodzi o poród i opiekę poporodową w szpitalu w Inowrocławiu. Sam poród przez większość czasu przebiegał sprawnie, położna była super, jednak końcówka porodu była straszna - druga położna chciała mi pomóc i zaczęła "wyciskać" siłą dziecko. Jak kroplówka przeciwbólowa przestała działać, to nie mogłam wytrzymać z bólu. Co więcej, okazało się po wypisaniu do domu, że mam powikłania. Spędziłam kilka kolejnych dni w innym szpitalu. Po tych przeżyciach na pewno nie zamierzam skorzystać ponownie z usług szpitala w Inowrocławiu. Dodam jeszcze, że zgłaszałam silne bóle po porodzie, ale usłyszałam, że po porodzie przecież wszystko boli. Nie, nie, zdecydowanie nie. Dziękuję za taką opiekę poporodową i ignorancję dolegliwości. Co więcej, dziewczyna, która leżała ze mną na sali poporodowej również miała "wyciskane" dziecko, więc to chyba jest na porządku dziennym...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 07:18:02

A co z odwiedzinami np. męża? :) jest wytyczona jedna godzina na wizyty czy mąż może być razem z żoną w ciągu dnia? :)

A tego niestety nie wiem. W każdym razie, ja byłem wpuszczany do żony, niezależnie o której godzinie  przyjechałem i byłem tak długo jak chciałem.

#8 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 13:08:32

A czy to prawda że w Inowrocławskim szpitalu można wynająć "prywatną sale" po porodzie?

#9 ~radio maRyja~

~radio maRyja~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 13:59:42

Była taka możliwość,ale czy jest to chyba wystarczy zadzwonić i dowiedzieć się co i za ile.

#10 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 14:08:42

Co trzeba mieć ze sobą do szpitala ? Chodzi mi o ciuszki dla dziecka i podkłady poporodowe , trzeba mieć swoje czy szpitalne?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych