Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poród w Toruniu - tak czy nie

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sabcia~

~Sabcia~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 21:09:09

Witam

Chciałabym poznać Waszą opinię odnośnie porodu w Toruniu. Zastanawiam się nad porodem właśnie w tym mieście, choć rozważam także Chełmżę lub Wąbrzeźno. Co myślicie o Toruniu, jakie macie doświadczenia? Dodam, że nie chcę "brać własnej "położnej

#2 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 19 październik 2012 - 06:59:48

Toruń jest ok, nie mialam komplikacji więc wszystko było normlanie. Personel w miare mily, opieka ok, ale najwazniejsze ze sa tu specjalisci od dzieci i caly niezbedny sprzet do tego by w razie kompliacji ratowac dziecko.

#3 ~MM~

~MM~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 23:40:18

Witam

Chciałabym poznać Waszą opinię odnośnie porodu w Toruniu. Zastanawiam się nad porodem właśnie w tym mieście, choć rozważam także Chełmżę lub Wąbrzeźno. Co myślicie o Toruniu, jakie macie doświadczenia? Dodam, że nie chcę "brać własnej "położnej

Ja osobiście nie mam dobrych wpomnien, głownie przez Pana Doktora P. "Bielańską sławę".
Nie można było wywołac u mnie w żaden sposów porodu..Zaczęlam sie w końcu martwić, ale Pan Doktor wręcz przeciwnie...Kiedy dotarłam do 43 tyg ciąży w końcu stwierdził, że "to nie ma sensu i zrobił mi cesarskie cięcie. Poza tym podejscie do pacjętek tez pozostawia wiele o życzenia. Co do innych lekarzy nie mam zastrzerzeń.
Owszem nie mogę narzekać na położne. Cudowne kobiety- szczegolnie na Patologii..
Chełmża chyba jednak nie bez powodu cieszy sie tak dobrą renomą.
Pozdrawiam

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 09:10:54

Dajcie spokój! Chcecie aby wasze dziecko miało wpisane w dowodzie miejsce urodzenia: Chamża??? Kto z Torunia,ten niech rodzi w Toruniu!!! A poród no cóż-nie oszukujmy się-nie jest to przyjemne doświadczenie (niezależnie jakie miejsce porodu sobie wybierzemy).A lekarzom czy położnym nie płacą za uśmiechanie się czy trzymanie za rączkę tylko za ich fachową wiedzę (więc wymagajmy wiedzy a nie uśmiechów czy pocieszania).

#5 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 09:54:27

Nalezy pamiętać, że w przypadku komplikacji przy porodzie w szpitalu Chełmży, czy Wąbrzeźnie, dziecko i tak będzie transportowane do Torunia. W ekstremalnych przypadkach mogą liczyc sie minuty.

#6 ~lena~

~lena~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 10:55:43

Nalezy pamiętać, że w przypadku komplikacji przy porodzie w szpitalu Chełmży, czy Wąbrzeźnie, dziecko i tak będzie transportowane do Torunia. W ekstremalnych przypadkach mogą liczyc sie minuty.

Nikt nie chce rodzić w Toruniu i stąd to straszenie?Trzeba było bardziej przykładać się do pracy.

#7 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 16:24:35

O co Pani chodzi? Ma Pani jakiś problem ze sobą? Wystawiłem swoją opinię jako zwykły użytkownik, a Pani insynuuję teorię spiskową szpitala.

Informuję kobiety, które być może sprawy sobie nie zdają, że w szpitalach podtoruńskich nie ma patologii ciąży.

Odbiegając od próby powiązania mnie ze szpitalem, to i tak to, co Pani piszę ma mało sensu.

Myśli Pani, że dyrektora szpitala obchodzi to gdzie kobiety idą rodzić? Musiałby być w 100 % prywatny, aby miało to znaczenie. Obłożenie Wojewódzkiego Szpitala na Bielanach i tak będzie bliskie 100%, czy chce im się pracować i w jaki sposób to robią nie będzie miało znaczenia.

#8 Alicjaa_

Alicjaa_

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 16:53:03

Siostra rodziła jakiś czas temu w Toruniu i była bardzo zadowolona. Wiadomo,każdy ma nieraz gorszy dzien i dotyczy to zarówno lekarzy jak i położne. Toruński oddział położniczy,neonatologiczny jak i ginekologii jest bardzo dobrze rozwinięty. Sama niedawno byłam pacjentką ginekologii i tamtejsze położne sprawdziły się w 101%. Przychodziły po kilka razy nawet w nocy w celu kontrolowania sytuacji. Lekarze również dobrze podeszli do sprawy. Tak więc polecam polecam i jeszcze raz POLECAM !!!

#9 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 19:23:06

O...jejku tylko nie po...aj się z zachwytu? Ile zapłaciłaś położnej?

ja nic nie placilam a tak samo jak poprzedniczka jestem zadowolona i zachwycona lekarzami i poloznymi. I nie bylam niczyja prywatna pacjentka w tym szpitalu.I POLECAM I BEDE DALEJ POLECAC PORODOWKE NA TORUNSKICH BIELANACH KAZDEJ CIEZARNEJ KOBIECIE

#10 Alicjaa_

Alicjaa_

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 20:55:41

Nic nie płaciłam,nie wszyscy myślą tylko o kasie. Są też ludzie bezinteresowni czego przykładem są połozne z ginekologii.

#11 ~j,w.~

~j,w.~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 21:54:22

Nic nie płaciłam,nie wszyscy myślą tylko o kasie. Są też ludzie bezinteresowni czego przykładem są połozne z ginekologii.

Już leTę tam rodzić. Tylko po co ta reklama?
Dobrego szpitala ,położnej ,lekarza nie trzeba reklamować .

#12 Alicjaa_

Alicjaa_

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 22:38:25

Nie miałam na celu reklamy... Na forum może wypowiedzieć się każdy,niezależnie od tego czy są to opinie dobre czy złe. Ale widocznie niektórzy potrafią tylko narzekać i wylewać swoje żale w internecie typu "jaki to szpital jest niedobry"... Pozytywne opinie są już jednak uważane za reklamę. Cóż... logika XXI wieku :)

Użytkownik Alicjaa_ edytował ten post 18 listopad 2012 - 22:38:38

#13 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 23:36:21

Ja rodziła dwa razy w Toruńskim szpitalu. Dzięki fachowej wiedzy położnej i lekarzy podczas drugiego porodu udało się mi urodzić zdrowego chłopca. Gdyby lekarze mnie olali a położna nie reagowała na zapisy KTG dziś z dużym prawdopodobieństwem miałabym dziecko po niedotlenieniu i zatruciu wodami (były już zielone). Dr Migda i Kipigroch - to im dziękuję za zdrowego synka, niestety nie znam nazwiska pani położnej, która się mną opiekowała w trakcie porodu z 15 na 16. 08.2012 r. (godz. 00.30 - 2.30). Serdecznie dziękuję.

#14 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 16:37:25

Dzięki bielańskiemu szpitalowi-dr Paluszyńskiemu, Migdzie moja córeczka żyje. Trafiłam tu w 34 tygodniu ciąży ! po drugim krwotoku z tak opiewanego szpitala powiatowego, gdzie pielęgniarce nie chciało sie nawet pójść po wózek, tylko dzwoniła po salową. W Toruniu widziałam jak po przyjeździe kobiety w 27 tygodniu z krwotokiem wszyscy, także lekarze biegali, żeby tylko uratować dziecko. Toruń to sprzęt, lekarze i profesjonalny personel. Nieważne, że trochę fabryka.

#15 ~DD~

~DD~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 14:56:05

A JA BEDE RODZIC WE FRANCJI HI HI HI ....I SMIAC MI SIE CHCE Z POLSKIEJ SLUZBY ZDROWIA KTORA TONIE W DLUGACH I NA NIC NIE MA PIENIEDZY

#16 ~monic~

~monic~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 21:53:42

Na porodówkę złego słowa nie mogę powiedzieć. Lekarz i położna którzy odbierali poród bardzo mili i bardzo cierpliwi dla takich panikar jak ja(inne Panie położne z porodówki również bardzo miłe) :) Natomiast jesli chodzi o Panie położne z oddziału gdzie przewożą po porodzie to szkoda się wypowiadać na większość z nich.Na prośbę o pomoc w czymkolwiek reakcja jest taka że człowiek żałuje że o pomoc poprosil.Natomiast trzeba przyznać że szpital jest dobrze wyposażony i warunki do porodu są naprawdę komfortowe.Szkoda tylko że nie ma możliwosci znieczulenia zewnatrzoponowego. W każdym razie podziękowania dla wszystkich Pań z porodówki i Pana doktora(którego nazwiska niestety nie pamiętam) za fachową opiekę i cierpliwosć. :)

#17 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2013 - 23:18:13

fajnie fajnie... a propo czy tam pracują jakies kobiety ginekolożki czy sami lekarze ??

#18 luizjana

luizjana

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 11:33:07

Połozne na patologi oraz te przy porodzie były bardzo miłe!!! jest na prawdę dobrze gorzej juz jest jak lezy sie z dzieckiem tam już jest gotrzej jak nie masz znajjomosdci to maja cie za nic

#19 ~Dwa razy mama~

~Dwa razy mama~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 22:30:52

Witajcie, wlasnie dziele sie z kim moge swoim doswiadczeniem. Ja tez z uwagi na to, ze jako torunianka juz raz rodzilam w Toruniu, tym razem szukalismy z mezem miejsca do spokojnego, wspolnego porodu. Znalezlismy, to Szubin. Niewielka miejscowosc, nieco od Torunia, ale nie zamienilabym na nic innego. Wlasny pokoik, z lazienka, odwiedziny 24h, kwiaty od meza mogly spokojnie rozswietlac mi dzien. Polozne, ktore caly czas sa, ale jesli wszystko ok, to tylko dyskretnie monitoruja czy czegos nie potrzeba. Zadnego tloku, zgielku, lekarze mili, kazdy sie wita, jesli widzi cie po raz pierwszy przedstawi-niby nic, a jednak czujesz, ze jestescie dla nich nsjwazniejsi. Nasz pobyt konczylismy jak koniec wizyty u przyjaciol. W tym miejscu czulam wreszcie radosc z kazdej chwili porodu, az moja coreczka pojawila sie na swiecie. Potem taka mila opieka, pomoc, porada, wsparcie. Coz, zaryzykowalam i oplacilo sie:) w Szubinie czulismy sie jak w domu i to wszystkim polecamy:)

#20 ~EwaElzbieta~

~EwaElzbieta~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 22:37:04

Witajcie, wlasnie dziele sie z kim moge swoim doswiadczeniem. Ja tez z uwagi na to, ze jako torunianka juz raz rodzilam w Toruniu, tym razem szukalismy z mezem miejsca do spokojnego, wspolnego porodu. Znalezlismy, to Szubin. Niewielka miejscowosc, nieco od Torunia, ale nie zamienilabym na nic innego. Wlasny pokoik, z lazienka, odwiedziny 24h, kwiaty od meza mogly spokojnie rozswietlac mi dzien. Polozne, ktore caly czas sa, ale jesli wszystko ok, to tylko dyskretnie monitoruja czy czegos nie potrzeba. Zadnego tloku, zgielku, lekarze mili, kazdy sie wita, jesli widzi cie po raz pierwszy przedstawi-niby nic, a jednak czujesz, ze jestescie dla nich nsjwazniejsi. Nasz pobyt konczylismy jak koniec wizyty u przyjaciol. W tym miejscu czulam wreszcie radosc z kazdej chwili porodu, az moja coreczka pojawila sie na swiecie. Potem taka mila opieka, pomoc, porada, wsparcie. Coz, zaryzykowalam i oplacilo sie:) w Szubinie czulismy sie jak w domu i to wszystkim polecamy:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych