Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Poradnia Dla Kobiet w Ciąży w szpitalu w Grudziądzu

ciaża szpital grudziadz

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Przyszła mama~

~Przyszła mama~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 16:37:40

Czy któraś z Was może napisać coś na temat Poradni dla kobiet w ciąży w szpitalu w Grudziądzu. Jestem przyszłą mamą i właśnie tam chciałam chodzić do ginekologa. Możecie podzielić się swoim doświadczeniem z tą poradnia. Będę wdzięczna.

#2 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 16:51:17

Witam. Byłam pod opieką tej poradni w tym roku, zalecają wszystkie badania wykonywać często-plus. Jestem zadowolona, szkoda kasy na prywatne gabinety, poszłam na początku ciąży raz i za wszystko trzeba płacić-np.badania, usg, lepiej pieniążki przeznaczyć na wyprawkę dla maluszka.

#3 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 11 październik 2013 - 21:09:38

Czy któraś z Was może napisać coś na temat Poradni dla kobiet w ciąży w szpitalu w Grudziądzu. Jestem przyszłą mamą i właśnie tam chciałam chodzić do ginekologa. Możecie podzielić się swoim doświadczeniem z tą poradnia. Będę wdzięczna.

Polecam jak najbardziej, ja przepisałam się w drugim trymestrze byłam bardzo zadowolona wszystkie szczegółowe badania miałam zrobione, miło sympatycznie, naprawde polecam

#4 ~Przyszła mama~

~Przyszła mama~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 07:58:18

dziękuję za odpowiedź. A do jakich lekarzy tam chodziłyście?

#5 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 20:54:28

Ja tez polecam poradnię w szpitalu.

#6 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 10:49:44

Witam! też polecam Poradnie dla kobiet w ciąży sama uczęszczam i polecam dr.Magdalene Czekień bardzo miła i wszystko dokladnie tlumaczy bez zbednych pytań.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 17:59:36

Kto na chwilę obecną przyjmuje w tej poradni?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 19:26:13

Kto na chwilę obecną przyjmuje w tej poradni?

Z tego co się orientuje to Dr Iwanier, Dr Kuc, Dr Grochowska ,ale jest teraz zastepstwo i przyjmuje Dr Radke

#9 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 20:17:04

Z tego co się orientuje to Dr Iwanier, Dr Kuc, Dr Grochowska ,ale jest teraz zastepstwo i przyjmuje Dr Radke

Dr Iwanier i dr Kuc to sąna oddziale położniczo-ginekologicznym a nie w poradni. Tam przyjmuje dr Grochowska (chyba w każdy dzień tygodnia), dr Radke (środa) i dr Czekień (środa i piątek). No chyba, że coś się zmieniło w ciągu ostatniego pół roku jak tam chodziłam. Moją ciąże prowadziła dr Czekień, bardzo miła, delikatna, cierpliwa. Zdecydowanie polecam.

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 21:11:03

Jestem pod opieką poradni w Węgrowie. Od niedawna Dr Grochowskiej nie ma na jakiś czas i zastępuje ją dr Radtke - obecnie przyjmuje codziennie, pewnie do czasu powrotu dr Grochowskiej. Jest też dr Czekień. Położna jest wspaniała. Warto też chodzić na szkołę rodzenia (wiele osób prowadzących ciążę prywatnie nie wie, że jest szkoła rodzenia i nie wie, ze jest bezpłatna).

Minus opieki NFZ jaki mi się nasuwa to czas wizyty u lekarza, czas na USG. Myślę, że przy prywatnej praktyce lekarz może więcej czasu poświęcić klientowi. Mi najbardziej brakowało informacji zwrotnych na USG, ale wiele przyszłych rodziców i tak robi dodatkowe USG prywatnie poza tymi w szpitalu (w szpitalu tylko mamy są na badaniu).

#11 ~Zatroskana~

~Zatroskana~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 08:51:21

Czy mogę tam jechać po zrobieniu tylko testu czasowego czy muszę mieć potwierdzona ciążę przez innego ginekologa?

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 18:18:09

????

#13 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 20:33:48

Jedz, zarejestruj sie. Dostaniesz skierowanie na badania i z wynikow lekarz potwierdzi lub zaprzeczy ciaze. Test nie bedzie brany pod uwage

#14 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 20:36:36

Mozesz tez sama zrobic testy hcg beta - odplatnie, lub otrzymac takie skierowanie od swojego gina. Z tymi wynikami jedz do poradni dla ciezarnych.

#15 ~Eva~

~Eva~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 20:21:47

Godziny przyjęcia . Hej zarejestrowała się na wizytę do poradni ale niestety nie pamiętam godziny . czy ktoś orientuje się jak oni tam zapisuja? Kompletnie nie pamiętam godziny a wizytę mam od razu po Świętach ...

#16 ~LUDWIK~

~LUDWIK~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 20:57:56

Przyjdź minutę po północy skoro masz zaraz po świętach. Chlew ruszy na Wegrowo w środę. 2 dni zamknięte i

#17 ~J~

~J~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2017 - 09:03:33

Czy ktoś wie jacy lekarze przyjmują w poradni ginekologicznej w Grudziądzu? Noe chodzi o prowadzenie ciąży

#18 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2017 - 09:34:10

Od razu chlew ... Weź się człowieku ogarnij ... Poprzednia ciążę chodziłam do Wolskiego wywallilam w CH... Kasy a i tak nie zobaczył tego co miał zobaczyć pomimo co dwutygodniowych USG oczywiście odpłatnych . Badania płatne także nie mów mi że chlew to osoby korzystające z tego co im się należy .... A skoro nie znasz odpowiedzi na zadane pytanie to się nie udzielaj ....

#19 ~Pacjentka~

~Pacjentka~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 21:54:49

Jak wygląda sytuacja z lekarzami jak się jest w ciąży czy wybiera się lekarza i cały czas on prowadzi czy różnie może być a jeśli chodzi o USG to robią bez problemu czy trzeba się prosić

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 22:01:22

Prostytutki

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ciaża, szpital, grudziadz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych