Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

pomysł na prezent

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~borsuk~

~borsuk~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2018 - 21:06:15

mój znajomy dostał kamerkę Mikavi YE2 którą zamontował sobie w swoim warsztacie. Ma tam troszkę sprzętu i obawiał się że ktoś może się nim zainteresować. A dzięki kamerce dostaje informacje jak coś pojawi się w jej polu widzenia.

#22 ~Harriet~

~Harriet~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 19:12:23

Ja lubię dość oryginalne prezenty. Ostatnio byłam na ślubie przyjaciół i zamiast kartki, zamówiłam dla nich obraz na podstawie zdjęcia (znalazłam takie - ich wspólne, sprzed kilku lat). Drukarnia Obrazów zajmuje się tworzeniem takich obrazów:) Fajna pamiątka. 

#23 ~pyśka~

~pyśka~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 10:31:41

Elektronika to chyba faktycznie fantastyczny pomysł. Myślałam o alkomacie, jako prezencie dla kierowcy? Co sądzicie i jak się zbarać za wybór czegoś w miarę dobrego?

#24 Lowleary

Lowleary

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 maj 2020 - 22:37:17

To zależy od tego, co dana osoba kocha. Na przykład moja żona bardzo uwielbia perfumy, ma już całą kolekcję. Niemal za każdym razem, gdy podaruję jej perfumy, kwiaty i słodycze, oczywiście nadal je kocha.

#25 babinat642

babinat642

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 maj 2020 - 04:41:45

Wydaje mi się, że kobietom najlepiej jest kupować kwiaty i biżuterie

#26 Matimaas

Matimaas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 maj 2020 - 10:05:20

nie każdy uważa tak samo odnośnie słodyczy ja się już nauczyłem, że lepiej dac coś innego. Jak kupiłem kiedyś siostrzenicy czekoladki to o mały włos rodzice jej mnie nie zjedli.. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych