Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

390 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 18:46:53

Witam,

Ten sam problem, czy po usunięciu konta z Badoo, mogą być dalej wysyłane wiadomości do osób z mojej skrzynki mailowej?

#382 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 10:01:44

A co jak ja nie znammaila, na którym mam to konto? :(:( :(

#383 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2014 - 08:08:26

ja usunęłam konto według powyższych instrukcji, ale po wpisaniu mojego imienia i nazwiska w wyszukiwarce google link do mojego profilu na badoo dalej sie wyświetla!!! prosze powiedzcie mi,ze to zniknie za te 30dni...

#384 ~lona~

~lona~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 08:38:16

ja poprostu utworzyłam nowe hasło bo nie pamietałam starego, jak mnie juz zalogowalo to poprostu weszłam w ustawienia , w zakladkę usun profil i po kolei robiłam co tam bylo do zaznaczenia i sie udalo , zycże powodzenia z tym dziadostwem.... :)

#385 ~Mesajah~

~Mesajah~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2014 - 18:17:43

Jezu ale macie problemy...

Do książek, lekcje odrabiać, a nie włazicie na co nie trzeba a potem ratunku pomocy.

#386 ~Luo~

~Luo~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 20:11:16

Hasło do portalu Badoo jest podane w e-mailu powitalnym przysłanym na adres mailowy facebooka.

Dotyczy tych którzy założyli profil przez Facebook.

Dziękuję .! Bardzo mi pomogła Twoja odpowiedź :) Pozdrawiam :)

#387 ~Tomek.~

~Tomek.~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 19:14:27

Witam.Jak mozna usunąć konto na badoo jak nie znam adresu email?

#388 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 03:09:21

Mi również się udało, a zrobiłam to tak:
1.Weszłam w ustawienia,
2.Usuń profil,
3. i tam wszystko po kolei, takie jak zamrożenie konta, usunięcie wszystkich rozmów i zainteresowanych i na końcu dałam "usuń profil".
4.na poczcie znalazłam wiadomośc, przyszła jako druga, zaraz po potwierdzeniu konta. Wiadomość niby nie pozorna, bo zachęcająca do korzystania z badoo ale troszeczkę niżej jest podane hasło, stworzone przez tą stronę i dzięki niemu udało mi się usunąć to gówno.

#389 ~jadwiga~

~jadwiga~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2014 - 22:00:36

udalo mi sie narescie................ dziekuje za pomoc .

#390 ~bodzio~

~bodzio~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 07:48:30

wchodzisz na swoj profil <na tel w prawym gornym roku> są ustawienia wchodzisz w to i bedzie taki punkt jak "haslo" otwierasz i jest mozliwosc zmiany chasla a a samym dole "USUN KONTO "

#391 ~cezar]~

~cezar]~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 09:35:10

sluchajcie usunalem pol roku temu profil z badoo a pomimo tego jak klikne swoje nazwisko w google to pierwszy link jaki wyskakuje to moje glowne zdjecie na stronie badoo czy ktos mi moze objasnic o co chodzi jak mam sie tego kurest,,,,pozbyc dzieki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych