Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

378 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~asik~

~asik~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 11:15:06

Wszystko fajnie, kiedy już sądzisz, że usunąłeś profil na tym cholernym Badoo.... ale to wcale nie koniec!
Po usunęciu profilu (według mnie skutecznym) na tym bardziewiu dostaniesz wiadomość:
Twój profil na Badoo zostanie usunięty...
W tym momencie Twój profil jest niewidoczny dla innych użytkowników i po 30 dniach zostanie zupełnie usunięty z systemu. Jeśli usunąłeś/ęłaś go przez pomyłkę, kliknij poniższy link:

Odzyskaj profil

Jeśli tego nie zrobisz, Twój profil po 30 dniach zostanie usunięty... na zawsze!

Link nie działa? Skopiuj i wklej ten link na pasek adresu przeglądarki:
http://badoo.com/recovery/?user_id=196010659&secret=AWXQjcI1SH&pref_lang=59
Ten e-mail jest częścią procesu usuwania profilu w systemie. Jeśli chcesz, żeby Twój profil został usunięty, zignoruj ten e-mail.

Powodzenia!
Zespół Badoo

... i pomimo to nadal na Twój adres e-mail przychodzą informacje, że masz nowe wiadomości na badoo itd... itp...
Co to za syf jest??????????

U mnie to samo! POMOCY!

#22 ~basiauk~

~basiauk~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 15:07:08

Tak, to dziala:) wylogowalam sie nastepnie poprosilam o wyslanie na maila linku o zmiane hasla zalogowalam sie weszlam w ustawienia nastepnie usun profil wpisalam haslo i gotowe:)

#23 ~Koko~

~Koko~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 15:40:15

wielkie dzięki, wielki człowieniu ;D

Niestety usunięcie aplikacji nie powoduje usunięcia konta.

#24 ~hygat~

~hygat~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 16:28:55

Witam miałem ten sam problem z badoo ale chwile posiedziałem i udało się usunąć ten profil . W moim przypadku było tak że nie znałem hasła do profilu badoo, hasło z facebooka nie działało a ja nie mogłem ani zmienić hasła ani nigdzie go znaleźć, ale po paru chwilach się udało. Niestety po usunięciu konta trzeba jeszcze czekać 30 dni na całkowite usuniecie profilu, no cóż ja poczekam. Trzeba też pamiętać o wyłączeniu tego gówn@ na Facebooku
Tu w 5 krokach opisałem jak pozbyć się profilu na badoo ( jeśli coś jest niejasne zwłaszcza krok 4. można do mnie napisać hygat@o2.pl)
Krok 1.
Wchodzimy w ustawienia swojego profilu badoo-> trzeba zmienić ustawienia „polityki prywatność”-> klikamy „edytuj” -> Zaznaczamy „poziom bezpieczeństwa logowania” na „WYSOKI, E-mail i hasło nie zapisane”-> zapisujemy zmiany-> wlogowywujemy się z badoo.
Krok 2.
Wchodzimy na stronę główną badoo (nie przez facebooka) i wypełniamy okno logowania tylko swoim adresem e-mail-> nie wpisując żadnego hasła (bo większości przypadków go nie znamy) klikamy w opcje „nie pamiętasz hasła?” -> automatycznie przeniesie nas na stronę gdzie podajemy swój aktualny e-mail i wpisujemy słowo kontrolne (warto kliknąć opcje w „wypróbuj inne symbole” bo te durnie daja nieczytelne)-> klikam „utwórz nowe hasło”
Krok 3.
Wchodzimy na swoją skrzynkę pocztową (na adres e-maile, który przed chwilą podaliśmy), powinien być tam już e-mail od badoo-> otwieramy go, klikamy niebieski napis „utwórz nowe hasło”-> automatycznie przerzuci nas do okna gdzie podajemy nowe SWOJE hasło, potwierdzamy hasło jeszcze raz-> powinie przyjść e-mail z potwierdzeniem zmiany hasła
Krok 4.
Wchodzimy na badoo przez FACEBOOK (musimy przez facebooka)-> żeby wejść na swój profil badoo przez facebooka trzeba po włączeniu aplikacji badoo kliknąć na „czym jest badoo”-> w następnym oknie klikamy opcje „znajdź ludzi”-> znajdziemy się na swoim profilu badoo, wybieramy „ustawienia” (prawy górny róg)-> Teraz BARDZO WAŻNE, nie wiem czy tak trzeba zrobić na 100% ale ja tak zrobiłem i zadziałało, najpierw w ustawieniach należy zmienić swoje nowe hasło na jeszcze inne czyli najpierw w oknie zmiany hasła podajemy swoje nowe hasło np. nasze nowe hasło które podaliśmy to 22222 a my jeszcze raz je zmieniam na np.:3333-> jeśli zmieniliśmy swoje „nowe-stare” hasło na nowe to przechodzimy do kroku 5-tego
Krok 5.
Wchodzimy w „Usuń profil” i pozbywamy się tego profilu:)

#25 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 01:57:01

dzięki wszystkim z forum za cenne informacje dotyczące usuwania tego cholernego badoo:/ mam nadzieje ze juz nie bedzie z nim problemów. Pozdrawiam.

#26 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 22:36:59

wylogujcie się i kliknijcie "zapomniałeś hasła?" na maila wam wysla link, zmiencie haslo i usuncie konto

#27 ~dot~

~dot~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 09:40:54

Ja też mam ten problem. Próbowałam usunąć, ale się nie dało.Nie znam hasła, którego nie wpisywałam! Pozbyłam się tej aplikacji z facebooka sposobem powyżej, ale na meila dalej dostaję informacje. Dodam, że kiedy dacie profil na niewidoczny i wykasujecie z badoo wszystkie zdjęcia, to i tak będą przychodzić meile. Na moim koncie niby nie ma już nic o mnie, nawet imienia i nazwiska, miał mnie nikt nie widzieć, a meile i tak przychodzą. Głupia aplikacja!

#28 ~dot~

~dot~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 09:46:57

użyłam sposobu "doroty", ale meila nie dostałam żadnego...

#29 ~dot~

~dot~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 10:09:33

Poprawka - jestem wolna od tego głupiego Badoo! Rada dla nas na przyszłość - nie wchodźmy w jakieś bzdurne aplikacje od znajomych.

#30 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 22:32:52

Ogromne Podziękowania!!! Dzięki Twojej podpowiedzi szybko pozbyłam się tego dziadostwa... :) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję...

#31 ~Lenka~

~Lenka~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 09:50:18

witam. miałem ten sam problem co wielu z was. więc wylogowałem się z tego portalu, a następnie przy logowani zaznaczyłem żeby zmienić hasło. następnie w ustawieniach profilu wybieramy usuń konto itd......

#32 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 15:08:58

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

wejdz w edytuj profil w facebooku i tam w aplikacjach internetowych jest to wstrętne badoo. tez mialam problem, ale juz mam z glowy:) powodzenia::P

#33 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 16:48:31

Też walczę z niechcianym kontem na Badoo.W teorii wiem, jak to konto usunąć: poprosiłam o nowe hasło.Wyświetliła się informacja,że link z nowym hasłem został do mnie wysłany.Czekam i czekam już 5 godzin i nic.
Czy ktoś z was miał też taki problem? Za który razem się udało? Nie wiem , co robić? Bez tego hasła nie będę mogła wejść w ustawienia i nigdy nie usunę mojego profilu. Na facebooku aplikację usunęłam kilka dni temu.

#34 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2011 - 10:58:18

witam. miałem ten sam problem co wielu z was. więc wylogowałem się z tego portalu, a następnie przy logowani zaznaczyłem żeby zmienić hasło. następnie w ustawieniach profilu wybieramy usuń konto itd......

zrobiłam najpierw to o czym pisze Dawid, a potem jeszcze z linku od monii usunęłam aplikację z facebooka. Nie ma szansy żeby nie zadziałało. :) Dzięki wielkie

#35 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2011 - 12:35:04

No i link z nowym hasłem nie przyszedł... Od wczoraj czekam. Ponowiłam procedurę i znowu to samo: in formują,że mail dotyczący utworzenia nowego hasła został wysłany na moją pocztę. A to nieprawda.Wcale go tam nie widzę!!!
Może chcą mnie zniechęcić? Ja tak łatwo się nie poddam. Może pójdzie z innego komputera niż ten domowy?
Co na ten temat sądzicie?-zwracam się do tych, którzy mieli ten sam problem.
Proszę o pomoc.
P.S. Dodam,że hasła nigdy nie miałam, bo konta nie zakładałam.Uwikłałam się nieświadomie poprzez Facebook,jak wielu innych...

#36 ~koka~

~koka~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2011 - 23:05:20

Witam!! Jak wczoraj zobaczyłam że mam założony profil na"badoo",byłam w szoku!! Chciałam go usunąć,ale nie wiedziałam jakie hasło,myślałam że to samo co na facebooku,niestety nie.Wylogowałam się i zaznaczyłam że nie znam hasła.Potem się zoriętowałam że posłali mi wcześniej hasło na maila.Nie czekając na nowe hasło szybko usunęłam profil z badoo.Myślałam że po kłopocie,a dzisiaj patrzę posłali mi nowe hasło o które poprosiłam wczoraj i dalej miałam mój profil na badoo:(( Powtórnie go usunęłam i mam nadzieję że to już koniec!!! Apilkację"badoo"też usunęłam z facebooka przy pomocy tego FORUM!:)

#37 ~XMX~

~XMX~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 10:15:23

witam. tez mialam problem z usunieciem konta z badoo - ale sie udalo :). Tak jak ktos juz wyzej napisal
"Ja zupełnie nieświadomie założyłam konto bo na fb znajomy zamieścił post "znajomy odpowiedział na pyt. dotyczące Ciebie"-chciałam zobaczyć odpowiedzi i na drugi dzień sie okazuje że mam konto na badoo, niewłaściwe zdjęcie, że 50 osób chce mnie poznać itd. Nie znam hasła bo nawet nie wiedziałam że automatycznie założono mi profil. Hasło do fb nie pasuje, maile z przypomnieniem popsute za każdym razem i jestem wściekła bo nie chce żeby np. mój promotor dostawał jakieś fikcyjne zaproszenia :/"
Pierwszym krokiem jaki nalezy zrobic to wylogowac sie z Badoo nastepnie zalogowac ponownie, ale przed tym nacisnac nie pamietam hasla wpisac swoj adres e - maile z FB i na ten wlasnie adres aplikacja badoo wysle nam nowe haslo po czym nalezy sie zalogowac (wpisujac to wlasnie haslo). Kolejna rzecza ktora nalezy zrobic to w prawym rogu kliknac w ustawienia pozniej usun profil i wpisac nowe haslo nastepnie kontynuuj usuniecie profilu. KONTO ZOSTAJE USUNIETE!!!

#38 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 11:59:29

nie pamiętam hasła do badoo jak mam skasować profil?

#39 ~scarlett~

~scarlett~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 20:56:23

mnie sie udalo :)))))

zrobiłam tak ja Dawid i poszlo :D
good bye badoo :D

#40 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 04:19:10

po prawej stronia na gorze strony jest komunikat ustawienia trzeba w to wejsc , a nastepnie pojawia sie opcja usun profil

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych