Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

350 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~koka~

~koka~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2011 - 23:05:20

Witam!! Jak wczoraj zobaczyłam że mam założony profil na"badoo",byłam w szoku!! Chciałam go usunąć,ale nie wiedziałam jakie hasło,myślałam że to samo co na facebooku,niestety nie.Wylogowałam się i zaznaczyłam że nie znam hasła.Potem się zoriętowałam że posłali mi wcześniej hasło na maila.Nie czekając na nowe hasło szybko usunęłam profil z badoo.Myślałam że po kłopocie,a dzisiaj patrzę posłali mi nowe hasło o które poprosiłam wczoraj i dalej miałam mój profil na badoo:(( Powtórnie go usunęłam i mam nadzieję że to już koniec!!! Apilkację"badoo"też usunęłam z facebooka przy pomocy tego FORUM!:)

#22 ~XMX~

~XMX~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 10:15:23

witam. tez mialam problem z usunieciem konta z badoo - ale sie udalo :). Tak jak ktos juz wyzej napisal
"Ja zupełnie nieświadomie założyłam konto bo na fb znajomy zamieścił post "znajomy odpowiedział na pyt. dotyczące Ciebie"-chciałam zobaczyć odpowiedzi i na drugi dzień sie okazuje że mam konto na badoo, niewłaściwe zdjęcie, że 50 osób chce mnie poznać itd. Nie znam hasła bo nawet nie wiedziałam że automatycznie założono mi profil. Hasło do fb nie pasuje, maile z przypomnieniem popsute za każdym razem i jestem wściekła bo nie chce żeby np. mój promotor dostawał jakieś fikcyjne zaproszenia :/"
Pierwszym krokiem jaki nalezy zrobic to wylogowac sie z Badoo nastepnie zalogowac ponownie, ale przed tym nacisnac nie pamietam hasla wpisac swoj adres e - maile z FB i na ten wlasnie adres aplikacja badoo wysle nam nowe haslo po czym nalezy sie zalogowac (wpisujac to wlasnie haslo). Kolejna rzecza ktora nalezy zrobic to w prawym rogu kliknac w ustawienia pozniej usun profil i wpisac nowe haslo nastepnie kontynuuj usuniecie profilu. KONTO ZOSTAJE USUNIETE!!!

#23 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 11:59:29

nie pamiętam hasła do badoo jak mam skasować profil?

#24 ~scarlett~

~scarlett~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 20:56:23

mnie sie udalo :)))))

zrobiłam tak ja Dawid i poszlo :D
good bye badoo :D

#25 ~IVI~

~IVI~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 17:45:04

Fajnie tylko że ja juz teraz nie mogę zalogować się do tego gó...na nawet przez fb.Wyswietla mi się hasło You need Badoo profile.Jestem załamana nie wiem co robić,a nowe hasło nie przychodzi już od 2 dni.Starego nie mam na maiu bo wszystkie kasuję.POMOCY!!!

#26 ~katia~

~katia~
  • Goście

Napisano 01 luty 2011 - 19:33:09

http://pl-pl.faceboo...152608391456707

Ja miałam ten sam problem, udało się zanim trafiłam na tę stronę, mój profil został usunięty :):):)

#27 ~krk86~

~krk86~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 02:52:30

nie widze w tym nic trudnego... wystarczy zarejestrowac sie w tym gownianym serwisie zamiast logowac wtedy bedziecie znali swoje haslo a nastepnie usunac profil i tyle:) ja tak zrobilem i dziala...

#28 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 10:50:38

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

Właśnie to zrobiłem.Wysłałem m-aila z prośbą o zmianę hasła.Dostałem informację,zmieniłem hasło i po zalogowaniu usunąłem profil.następnie dostałem informację że jeśli nie zmienię decyzji to po 30 dniach profil zostanie całkowicie usunięty.
Pozdrawiam

#29 ~IVI~

~IVI~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 12:37:56

mam ten sam problem nie mogę wykonywać na swoim profilu żadnych operacji:)nie wiem juz co robić, a na maila czekam już 4 dni.

#30 ~Sergeroo~

~Sergeroo~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 18:12:44

1. W menu logowania wejdź w link NIE PAMIĘTAM HASŁA
2. Stwórz nowe hasło. Badoo odeśle Cię do Twojego mail`a gdzie jest link do zmiany.
3. Z nowym hasłem wskaż w Badoo opcję USUŃ PROFIL i teraz już z górki. Ważne jest żeby wypełnić wszystkie pola. W linii POWÓD można wpisać bla bla bla.

#31 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 22:12:53

Czy ktoś z was też tak długo czekał na maila o zmianę hasła???Czekam i nic juz nie wiem co robic,wysłałam chyba z 5 maili i czekam juz 5 dzień!!!Gdybym dostała tego cholernego maila nie byłoby problemu z usunięcim konta,bo da sie to zrobic tak jak piszecie.
Pomocy

Ja też nie doczekałam się tego maila ze zmianą hasła.A posłałam ich kilka .Bez rezultatu-żadnej reakcji.
Ale dodatkowo (nie wierząc tak naprawdę ,że to coś da) napisałam do nich maila z linku pomoc(na ich stronie na dole) -tam napisałam co o ich praktykach sądzę i zażądałam usunięcia konta. O dziwo po 5 dniach odpisali,że moje konto zostało usunięte.
Spróbuj tego- mi się udało.

#32 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 18:58:45

Chyba nie wszysycy wiedzą jak sobie założyli profil na bodoo, też nie wiem jakie jest moje hasło a wszędzie mam jednakowe. To jakaś totalna ściema. Chcę usunąć profil i czuję się deb***em, wpisując kolejne hasła, kody itd.

#33 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 19:07:09

Oto co mi odpiasli:

Witaj,
Chwilowo mamy problemy techniczne.Mamy nadzieję,że zdołamy naprawić to
tak szybko, jak tylko się da.Jeżeli problem będzie się jednak pojawiał
prosze się z nami skontaktować poprzez wiadomości dla błędów
systemowych.
Dziękujemy za cierpliwość!
Pozdrawiamy,
Zespół Badoo
.On Thu, 3 Feb 2011 15:12:14 +0000
"Opinia" <noreply@badoo.com> wrote:
Nie wiem już co mam robić

#34 ~Bell~

~Bell~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 19:09:27

Niech tych sk*****nów szlag potrafia.J sie męcze juz tydzień,czekam na maila a oni mi odpisują bzdury o błędach technicznych.

#35 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 19:42:36

czy jeśli usunę profil na fb to badoo też zostanie usunięte automatycznie?

#36 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 19:54:15

czy jeśli usunę profil na fb to badoo też zostanie usunięte automatycznie?

Właśnie też juz o tym myslałam,ale nie wiem czy to cokolwiek zmieni.Nawet póxniej nie sprawdzisz czy to konto istnieje bo nie masz hasła.Szmaciarstwo,szajs,gówno to najłagodniesze okreslenia dla tych darmozjadów.

#37 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 20:37:12

próbowałam z tym, żeby wysłali mi hasło na maila, ale nic od nich nie dostaje. Nie wiem co robić, ale wydaje mi się, że przy usuwaniu fb to badoo też się usunie bo to działa jakby razem, jest o siebie zależne.

#38 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 21:14:13

Na waszej poczcie będzie hasło i login jaki wam przydzielili :)

właśnie chodzi o to, że kiedy wybieram opcję "nie pamiętam hasła" przy logowaniu do badoo i wspisuje swojego maila nic na niego nie przychodzi.

#39 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 21:21:31

Nie mam zadnego loginu ani hasła.Null zero,piszę piszę i nic!!!Jeśli chodzi ci o to niby hasło i login co przysłali przy nieświadomej rejestracji to na pewno tego nie mam ,bo mam poczte na onecie i wszystko usuwam na bieżąco.

#40 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 10:19:55

Tutaj można usunąć:
http://www.facebook.com/settings/?tab=applications

to działa, by usunąć konto z badoo polecam na kafeteria.pl http://f.kafeteria.p...hp?id_p=4213887 - tam jest opisane jak to zrobić - mi pomogło i udało się usunąć to....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych