Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

294 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~justii3~

~justii3~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 14:55:52

dalej mi przychodzi jakies dziadostwo ze obiecalam dodac zdj kiedy jak??? no tragedia nie moge sie tam nawet teraz zalogowac pomozcie chce nowe haslo to wpisuje moj email i wyskakuje mi ze nie prawidlowy adres jak wpisuje taki jaki mam.;(,

#22 ~Gabi~

~Gabi~
  • Goście

Napisano 07 luty 2011 - 16:40:57

to działa, dzięki

Nie mogę uwierzyć to działa.Dzięki!

#23 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 10:42:39

jesli nie pamietasz hasla, to wejdz na poczte, z ktorej sie logowales. Nastepnie znajdz 1szy mail od badoo i tam oni sami podaja ci haslo np xphpwi. nastepnie zaloguj sie w badzoo i po prawej stronie u gory masz zarzadzanie czy cos w tym stylu. kliknij to i wyskoczy ci kilka zadan po lewej stronie. najnizsze zadanie to usun profil. do usuniecia musisz miec ichne haslo i masz napisac dlaczego ich nie kochasz. Ja to zrobilem i się usunąlem ale przy odpalaniu kompa wyskakiwalo mi ichnie okienko do logowania. Kombinowalem z dziadostwem nawet przez blokowanie w windows, system32,driwers,etc, hosts i nic nie dalo.Jedynym sposobem usniecia szajsu jest przywrocenie systemu do stanu sprzed zalogowania do badoodziewia. pozdro pingo

#24 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 13:32:20

facebook jest bez sensu

#25 ~Róża~

~Róża~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 11:04:42

Dawid jesteś kochany ;) dziękuję

#26 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 20:34:51

dzięki, to działa :-)

#27 ~Bazylia25~

~Bazylia25~
  • Goście

Napisano 16 luty 2011 - 11:42:40

Mnie nie pomógł żaden mądry sposób a próbowałam wszystkiego. Przecież ja nawet nie chciałam mieć konta na tym dziadowskim serwisie. W końcu po prostu zmieniłam dane na fikcyjne i wykasowałam wszystkie fotki których nigdy normalnie bym nie zamieściła. Czasami trzeba oszukać :lol:

#28 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 17 luty 2011 - 16:40:45

Zgadzam sie z kasia i powierdzam za podany link działa.. Dzieki za pomoc..

#29 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 18 luty 2011 - 13:34:51

Mam ten sam problem,chciałam sprawdzic co znajomi napisali, nie zakładałam konta,a teraz nie wiem jak sie tego pozbyc. zastanawiam sie,czy usuwając fb usunie mi sie badoo.

nie usuniesz w taki sposob.. mialam ten sam problem. prosilam o zmiane hasla i tylko tak mozna je skasowac wchodzac w ustawienia po zalogowaniu. przez to badoo chlopak myslal ze chce go puscic kantem wiec uwazajcie na ta stronke

#30 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 16:47:18

SŁUCHAJCIE ! TO SKANDAL ! NIE MOGE USUMNĄC PROFILU Z BADOO !!!!! ZNALAZLAM SIE TAM WBREW WLASNEJ WOLI ! PRZYJACIEL PRZYSLAL MI INFO PRZEZ BADOO I MUSIALAM SIE ZALOGOWAC ZEBY ODCZYTAC WIADOMOSC ! TERAZ JESTEM UZIEMIONA NA BADOO ! ! ! NIC NIE POMAGA WPISYWANIE DOBREGO HASLA I LITER ! ! ! ! !

#31 ~Edward~

~Edward~
  • Goście

Napisano 22 luty 2011 - 19:29:04

:angry:
męcze sie z tym od tygodnia!!
tak samo jak osoby wyżej nie podawałam żadnego hasła więc nie wiem..
wszędzie mam takie same hasło na e-mail na facebooka więc nie wiem jakie oni hasło wzięli..
jeżeli sie jeszcze okaże że za to się płaci.. to nie wiem co zrobie!!

#32 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 24 luty 2011 - 09:26:42

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#33 ~miałam ten problem~

~miałam ten problem~
  • Goście

Napisano 25 luty 2011 - 12:40:54

Mam ten sam problem, usunęłam aplikacje na FB, zablokowałam ją a i tak dostaje od nich maile, że ktoś chce mnie poznać. Próbowałam usunąć profil, ale też nie mogę, bo żadnego hasła nie podawałam.Teraz męczę się, z utworzeniem nowego hasła, ale to też nic nie daje, bo jak chce otworzyć link z nowym hasłem to okazuje się, że link nie działa... zupełnie nie mam pomysłu co innego mogę zrobić. Pozostaje mi chyba tylko dalej bawienie się w otwieranie niedziałających linków i modlić się, żeby w końcu zadziałał ... Jeśli ktoś ma inne rozwiązanie to proszę o pomoc.

MIALAM TEN PROBLEM ...HASŁO TRZEBA JEDNAK PAMIETAĆ,BEZ TEGO ANI RUSZ....ABY USUNĄĆ PROFIL NA BADOO TRZEBA WEJŚC W USTAWIENIA NA TWOIM PROFILU ,NASTEPNIE TAM GDZIE PISZE USUŃ PROFIL...I UPARCIE WYKONYWAĆ POLECENIA DO ZNUDZENIA ,MIMO ZE PISZE BŁĘDNE HASŁO/POWTARZAĆ CZYNNOŚĆ TAK JAK PROSZĄ...ROBIĄ TAKIE UTRUDNIENIE JAK SIĘ CI ZNUDZI TO JESZCZE MOŻE NIE USUNIESZ PROFILU...W KOŃCU POJAWI SIE NAPIS "SZOK" TAKIE INNE PIERDOŁY I POWIADOMIENIE ŻE PROFIL JEST USUNIETY...W E-MAILU TEŻ BĘDZIE POWIADOMIENIE ŻE W CIĄGU 30 DNI USUNĄ PROFIL !!!

#34 ~ilona~

~ilona~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 20:15:28

normalnie.
po lewej stronie jest ta opcja
musisz wpisac swoje hasło przy usuwaniu.

#35 ~karczoch~

~karczoch~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2011 - 16:41:16

c:\Program files\badoo
c:\pliki programów\badoo

w tych lokalizacjach instalują się pliki, nie wnikałem po co po prostu usunąłem

#36 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2011 - 14:32:05

<_< To jest jedno, wielkie gówno, to Badoo. Oszustwo,naciąganie i wyłudzanie danych. Tym powinna zająć się Policja i organy ścigania. Mnie udało się zablokować ich aplikacje na FB - tym sposobem, o którym napisali tu inni.

#37 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 18:49:20

witam u mnie jest tak

dostalem od nich haslo ale jak chce sie zalogowac to nie dziala,robie tak jak piszecie zakladam nowe haslo klikam dalej i wywala mi blad

Hej, co się stało?

Przepraszamy, ale strona jest tymczasowo niedostępna.
Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu (4).

Serwis będzie dostępny za kilka minut. Możesz w tym czasie korzystać z innych usług strony.

i tak joz od paru dni nie idzie wejsc na te dziadostwo

#38 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 15:18:35

mam ten sam problem co Michał ciagle wyskakuje mi błąd :( może ktoś wie jak to rozwiązać

#39 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 16:21:43

Witam. Może ktoś wie co zrobić jeśli mam komunikat o nieprawidłowym adresie email. Dodam tylko że gdy wchodzę w profil na badoo to jako mój adres jest takie coś: xxxxxxxxxxxx@facebook.com (x - to cyfry) gdy chcę zmienić adres muszę znać hasło, którego właśnie nie znam.

#40 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 02:28:48

a jak usunąć te badoo z facebooka?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych