Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

399 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jolii~

~Jolii~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 21:02:06

Mam ten sam problem, usunęłam aplikacje na FB, zablokowałam ją a i tak dostaje od nich maile, że ktoś chce mnie poznać. Próbowałam usunąć profil, ale też nie mogę, bo żadnego hasła nie podawałam.Teraz męczę się, z utworzeniem nowego hasła, ale to też nic nie daje, bo jak chce otworzyć link z nowym hasłem to okazuje się, że link nie działa... zupełnie nie mam pomysłu co innego mogę zrobić. Pozostaje mi chyba tylko dalej bawienie się w otwieranie niedziałających linków i modlić się, żeby w końcu zadziałał ... Jeśli ktoś ma inne rozwiązanie to proszę o pomoc.

Poszukaj w swojej skrzynce e-mailowej wiadomości o temacie 'witamy w badoo' tam jest login i hasło.
Też nie podawałam żadnego hasła a nagle okazało się że mam tam konto a co więcej gdy je usunęłam następnego dnia miałam je z powrotem.

#22 ~aleksis~

~aleksis~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 11:04:34

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#23 ~aleksis~

~aleksis~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 11:18:08

witam już po problemie
miałam ten sam problem nie zakładałam i nie wiedziałam o jakie hasło im chodzi .weszłam na bodoo i chciałam zlikwidować konto,kazali mi podać hasło i powód dla czego chcę zrezygnować .weszłam na pocztę tam znalazłam że założyłam sobie BADOO podane było jakie mam hasło i mój email skopiowałam hasło i wkleiłam go na stronę w badoo i zamknęłam tą stronę .i to wszystko . w emailu otrzymałam że po 30 dniach nie bedzie śladu .mam nadzieje że nie .pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że pomogłam .

#24 ~magdalenka~

~magdalenka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 18:51:44

tez mialam konto na tym bADOO. Ciezko jest usunac, caly czas pisze ze haslo nieprawidlowe. wiec proponuje zrobic tak jak ja kliknac w ZAPOMNIALEM HASLA i podac swoj mail na ktory powinno przyjsc haslo. Jak rowniez przy logowaniu na Badoo jest ikona usun konto treba tylko powod podac, fakt jest troche motania ale zycze powodzenia, mi sie udalo. I ostrzegam innych zeby nie wchodzili na to gowno, tam jest pelno zboków. Wasze zdjęcia mogą być wszedzie wykorzystane, w calym internecie wiec prosze uwazajcie

#25 ~JuuL~

~JuuL~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 08:36:24

Z FB Badoo bardzo łatwo można usunąć. Wystarczy wejść w swój profil, pod zdjęciem po lewej są wyświetlone aplikacje użytkownika. Klikamy na Badoo i po wejściu po lewej będzie opcja ZABLOKUJ APLIKACJE. Klikamy i po problemie :D

Pozdro
JuuL (juulek@gmail.com)

#26 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 11:49:31

A wiec tak ludzie, zapewne nie wiecie jakie haslo wpisac....nalezy sie wylogowac i przy ponownym zalogowaniu wcisnac nie pamietam hasla, wtedy przychodzi na meila ustawienie nowego i dalej proscizna, logujecie sie i w ustawieniach usuwacie konto :))))))))))))))))

#27 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 11:14:39

Mam ten sam problem, usunęłam aplikacje na FB, zablokowałam ją a i tak dostaje od nich maile, że ktoś chce mnie poznać. Próbowałam usunąć profil, ale też nie mogę, bo żadnego hasła nie podawałam.Teraz męczę się, z utworzeniem nowego hasła, ale to też nic nie daje, bo jak chce otworzyć link z nowym hasłem to okazuje się, że link nie działa... zupełnie nie mam pomysłu co innego mogę zrobić. Pozostaje mi chyba tylko dalej bawienie się w otwieranie niedziałających linków i modlić się, żeby w końcu zadziałał ... Jeśli ktoś ma inne rozwiązanie to proszę o pomoc.

#28 ~maja~

~maja~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 22:17:59

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

Hej,
ja tez zalogowalam sie przypadkowo poprzez chec odczytania jakiegos postu. Zrobilam tak: weszlam w maila, kliknelam na link gdzie automatycznie znalazlam sie na swojej niby stronie badoo, nastepnie sie wylogowalam. Zeby zalogowac sie ponownie trzeba miec haslo, ktorego nie mialam, wiec kliknelam na :zapomnialam haslo. Przyslali mi maila o zmianie hasla, wiec utworzylam 'nowe', nastepnie zalogowalam sie na badoo i ponizej jest zakladka 'usun profil'. kliknelam i dalej postepowalam wg instrukcji. Usunelam konto, ale dostalam maila, ze narazie jest tylko niewidoczy i po 30 dniach zstanie usuniety...ufff, bede czekac :)

#29 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 14:11:18

#30 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 14:12:45

mam ten sam problem jestem wsciekła!

#31 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 15:21:07

nie pamiętam hasła do badoo jak mam skasować profil?

#32 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 21:27:53

Co za badziew tobadoo. Nie moge usunąc konta, chyba usunę konto z Facebooka, ale czy to gwarantuje ze nie będzie mnie na badoo?

#33 ~Agatka~

~Agatka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 17:12:38

No ja też mam taki sam problem- tego dziadowstwa nie da sie usunąć chyba! weszłam przez fb i samo mi się załozyło, samo zdjecie z facebooka mi sie dodało TRAGEDIA!!!! i teraz na dodatek mój facet chce mnie zostawić bo twierdzi, że krece coś na boku. skarge na nich napisze jak mnie moje kochanie zostawi! To szczyt bezczelności tak się ludziom wpierdzieleć w zycie z jakimis syfiastymi stronami! Błagam linki które mi przysyłają nie działają! Jak usunąc ten szmelc?

#34 ~Agatka~

~Agatka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 17:27:02

W podobny sposób znalazłam się na tym.Masakra!Odzywali się różni amanci, których wcale nie szukałam.Mam nadzieję że udało mi się przed momentem to usunąć...Na swojej stronie(profilu) wejdź w ustawienia (po prawej na górze)Kliknij usuń profil,wyskoczy stronka namawiająca do pozostania itp. ale ty kliknij opcję kontunuuj usuwanie.Będą kazali podać hasło Ty oczywiście go nie znasz (przynajmniej ja nie znałam, a to facebookowe to nie było to hasło).Wciśnij zapytanie - nie pamiętasz hasła(nie pamiętam tylko czy napisane z boku strony czy poniżej,ale znajdziesz:) i tam wpiszesz tak jak proszą swój adres e-mail.Po krótkiej chwili prześlą Ci link w który klikniesz i wpiszesz w rubryczki to o co proszą(nowe wymyślone hasło i jego powtórzenie).Kiedy hasło już zmienisz wejdź ponownie na swój profil i znów w ustawienia- usuń profil- wpiszesz hasło (te nowe,poniżej powód rezygnacji i już powinno wyjść.)Dla mnie wyświetlił się komunikat, że profil na badoo został usunięty.Ufffff....

#35 ~kasianinka~

~kasianinka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 18:19:46

A ja mam dodatkowy problem robię tak jak pisaliście aby odzyskać hasło tylko że mi nie przychodzi żaden link na pocztę próbuję codziennie teraz to już po 5o razy i nic dalej nie mam linku z hasłem na poczcie:(

#36 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 15:43:40

Pierwszy mail co dostaliście hasło wpisujecie jak usuwacie konto i to wszystko Pozdrawiam

#37 ~asik~

~asik~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 11:15:06

Wszystko fajnie, kiedy już sądzisz, że usunąłeś profil na tym cholernym Badoo.... ale to wcale nie koniec!
Po usunęciu profilu (według mnie skutecznym) na tym bardziewiu dostaniesz wiadomość:
Twój profil na Badoo zostanie usunięty...
W tym momencie Twój profil jest niewidoczny dla innych użytkowników i po 30 dniach zostanie zupełnie usunięty z systemu. Jeśli usunąłeś/ęłaś go przez pomyłkę, kliknij poniższy link:

Odzyskaj profil

Jeśli tego nie zrobisz, Twój profil po 30 dniach zostanie usunięty... na zawsze!

Link nie działa? Skopiuj i wklej ten link na pasek adresu przeglądarki:
http://badoo.com/recovery/?user_id=196010659&secret=AWXQjcI1SH&pref_lang=59
Ten e-mail jest częścią procesu usuwania profilu w systemie. Jeśli chcesz, żeby Twój profil został usunięty, zignoruj ten e-mail.

Powodzenia!
Zespół Badoo

... i pomimo to nadal na Twój adres e-mail przychodzą informacje, że masz nowe wiadomości na badoo itd... itp...
Co to za syf jest??????????

U mnie to samo! POMOCY!

#38 ~basiauk~

~basiauk~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 15:07:08

Tak, to dziala:) wylogowalam sie nastepnie poprosilam o wyslanie na maila linku o zmiane hasla zalogowalam sie weszlam w ustawienia nastepnie usun profil wpisalam haslo i gotowe:)

#39 ~Koko~

~Koko~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 15:40:15

wielkie dzięki, wielki człowieniu ;D

Niestety usunięcie aplikacji nie powoduje usunięcia konta.

#40 ~hygat~

~hygat~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 16:28:55

Witam miałem ten sam problem z badoo ale chwile posiedziałem i udało się usunąć ten profil . W moim przypadku było tak że nie znałem hasła do profilu badoo, hasło z facebooka nie działało a ja nie mogłem ani zmienić hasła ani nigdzie go znaleźć, ale po paru chwilach się udało. Niestety po usunięciu konta trzeba jeszcze czekać 30 dni na całkowite usuniecie profilu, no cóż ja poczekam. Trzeba też pamiętać o wyłączeniu tego gówn@ na Facebooku
Tu w 5 krokach opisałem jak pozbyć się profilu na badoo ( jeśli coś jest niejasne zwłaszcza krok 4. można do mnie napisać hygat@o2.pl)
Krok 1.
Wchodzimy w ustawienia swojego profilu badoo-> trzeba zmienić ustawienia „polityki prywatność”-> klikamy „edytuj” -> Zaznaczamy „poziom bezpieczeństwa logowania” na „WYSOKI, E-mail i hasło nie zapisane”-> zapisujemy zmiany-> wlogowywujemy się z badoo.
Krok 2.
Wchodzimy na stronę główną badoo (nie przez facebooka) i wypełniamy okno logowania tylko swoim adresem e-mail-> nie wpisując żadnego hasła (bo większości przypadków go nie znamy) klikamy w opcje „nie pamiętasz hasła?” -> automatycznie przeniesie nas na stronę gdzie podajemy swój aktualny e-mail i wpisujemy słowo kontrolne (warto kliknąć opcje w „wypróbuj inne symbole” bo te durnie daja nieczytelne)-> klikam „utwórz nowe hasło”
Krok 3.
Wchodzimy na swoją skrzynkę pocztową (na adres e-maile, który przed chwilą podaliśmy), powinien być tam już e-mail od badoo-> otwieramy go, klikamy niebieski napis „utwórz nowe hasło”-> automatycznie przerzuci nas do okna gdzie podajemy nowe SWOJE hasło, potwierdzamy hasło jeszcze raz-> powinie przyjść e-mail z potwierdzeniem zmiany hasła
Krok 4.
Wchodzimy na badoo przez FACEBOOK (musimy przez facebooka)-> żeby wejść na swój profil badoo przez facebooka trzeba po włączeniu aplikacji badoo kliknąć na „czym jest badoo”-> w następnym oknie klikamy opcje „znajdź ludzi”-> znajdziemy się na swoim profilu badoo, wybieramy „ustawienia” (prawy górny róg)-> Teraz BARDZO WAŻNE, nie wiem czy tak trzeba zrobić na 100% ale ja tak zrobiłem i zadziałało, najpierw w ustawieniach należy zmienić swoje nowe hasło na jeszcze inne czyli najpierw w oknie zmiany hasła podajemy swoje nowe hasło np. nasze nowe hasło które podaliśmy to 22222 a my jeszcze raz je zmieniam na np.:3333-> jeśli zmieniliśmy swoje „nowe-stare” hasło na nowe to przechodzimy do kroku 5-tego
Krok 5.
Wchodzimy w „Usuń profil” i pozbywamy się tego profilu:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych