Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

339 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~Lukas~

~Lukas~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2013 - 14:33:35

koledzy mam problem z badoo nie wiem jak zmienić datę urodzenia, klikłem że mam 98 lat i chcę to zmienić jeśli ktoś wie jak to proszę o radę na maila lukas.markowski@wp.pl to bym był bardzo wdzięczny za pomoc pozdrawiam:)asoesnt

#282 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 09:21:30

Jak usunąć profil Badoo z wyników wyszukiwania Google? Usunąłem profil jakiś czas temu, a kiedy wpiszę swoje imię i nazwisko, wyszukiwarka obrazów google znajduje moje stare zdjęcia. POMOCY!

#283 Rambo

Rambo

Komandos

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 18:17:45

Jak usunąć profil Badoo z wyników wyszukiwania Google? Usunąłem profil jakiś czas temu, a kiedy wpiszę swoje imię i nazwisko, wyszukiwarka obrazów google znajduje moje stare zdjęcia. POMOCY!

Od ręki jest to niewykonalne. Właściwie to pozostaje Ci jedynie zwrócić się do polskiego oddziału Google, wskazać materiały, które chcesz wyłączyć z indeksacji oraz udowodnić, że nie wyraziłeś zgody na ich indeksowanie. W praktyce obawiam się, że nic z tego nie wyjdzie, bo zaakceptowałeś regulamin Badoo (uczyniłeś to, rejestrując się), który jak mniemam, dozwala na takie praktyki.
Podsumowując, w internecie nic nie ginie i wszystko, co publikujesz, może być użyte przeciwko tobie.

Zapraszam na mojego bloga o muzyce alternatywnej i nie tylko!

Vicious Eardrum Degradation

#284 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 10:17:10

witam. miałem ten sam problem co wielu z was. więc wylogowałem się z tego portalu, a następnie przy logowani zaznaczyłem żeby zmienić hasło. następnie w ustawieniach profilu wybieramy usuń konto itd......

I to działa!! :D

#285 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 01 maj 2013 - 20:43:09

witam, nie mogę wejść w wiadomości takie małe kółeczko się pokazuję i nic się nie zmienia. Jak daję na ustawienia, pojawia się biała kartka znów z kółeczkiem, i nic nie mogę zrobić. Pomóżcie mi, chciała bym usunąć profil badoo na zawsze.. ale nie mogę.

#286 ~jolanta~

~jolanta~
  • Goście

Napisano 11 maj 2013 - 17:41:14

chce usunac profil badoo

#287 ~Andzelika~

~Andzelika~
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 15:45:46

chcę usunąć profil zarejestrowało mnie normalnie ,ale jak chciałam sie zalogować pokazało się
błędne hasło a teraz nawet nie wloguję się na pocztę w wcześniej mogłam
co jest nie tak pomocy

#288 ~J_____A~

~J_____A~
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 16:00:39

Czesć
może pomogę w ten sposób:
Możesz zalogować się przez facebooka, wchodzisz w ustawienia i szukasz usuń profil
dostańiesz kilka maili, cały proces trwa ok tygodnia.

Ja się logowałem bo chciałem znaleźć jakieś nowe znajomości, może jakąś konkretną kobietę ... ale jak już jakaś odpisała (no nie jestem mięśniakiem z siłki i wstawiłem swoje normalne zdjęcie) to okazywało się że kręci na boku z kimś innym /ma już kogoś z kim ma dziecko itp.
szkoda czasu na takie niespodzianki- wolał bym od razu się dowiedzieć że jest samotną matką, albo że nie ma pracy i nie szuka znajomości tylko sponsora.

#289 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 15:05:52

Użyłam dzisiaj linka 

"Tutaj można usunąć:
http://www.facebook....ab=applications"

do usunięcia Badoo zalogowałam się przez FB i usunęłam tak jak było napisane.

Ale jak mogę sprawdzić czy rzeczywiście moje konto z Badoo zostało usunięte ???

Nigdy z niego nie korzystała ktoś ze znajomych na FB wysłał mi zaproszenie (historia jak wiele)

a ja teraz ponoszę konsekwencje ;(((

JAK KTOŚ WIE JAK TO SPRAWDZIĆ TO BŁAGAM O POMOC!!!!! 

#290 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 21:11:13

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#291 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 21:14:19

Usunięcia mojego profilu

#292 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 18:14:17

Niestety nie moge pozbyć się profilu na badoo,wszystko działało do puki nie musiałem pogać hasła przy usunięciu,nagle hasło zaczeło być nieprawidłowe a uzyskać nowego za nic nie mogę.

#293 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 18:30:09

Niestety nie moge pozbyć się profilu na badoo,wszystko działało do puki nie musiałem pogać hasła przy usunięciu,nagle hasło zaczeło być nieprawidłowe a uzyskać nowego za nic nie mogę.

zapytaj Przemka Berlińskiego!

Przemek; poleciłam Ciebie bez złośliwości  :)

#294 ~paker50~

~paker50~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 20:35:04

To nie jest takie proste,bo wciąż piszę,że niezgodne hasło,lub e-mail i tak w kółko.To ich chwyt,bo ileż razy można pisać,ze niepoprawne hasło,czy e-mail!!!!!!!!Ja napisałem,że podam ich do Sądu,jak mnie nie usuną z Badoo i zadziałało.

#295 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2013 - 11:38:06

Ja zupełnie nieświadomie założyłam konto bo na fb znajomy zamieścił post "znajomy odpowiedział na pyt. dotyczące Ciebie"-chciałam zobaczyć odpowiedzi i na drugi dzień sie okazuje że mam konto na badoo, niewłaściwe zdjęcie, że 50 osób chce mnie poznać itd. Nie znam hasła bo nawet nie wiedziałam że automatycznie założono mi profil. Hasło do fb nie pasuje, maile z przypomnieniem popsute za każdym razem i jestem wściekła bo nie chce żeby np. mój promotor dostawał jakieś fikcyjne zaproszenia :/

musisz mieć maila z hasłem oni cwaniaki sami go przypisują żeby trudniej było się wylogować ja na szczęście zapisałam go na kartce

#296 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2013 - 11:03:43

Najlepiej zróbcie tak (ja tam usunąłem moje konto): Po otrzymaniu jakiegoś maila z badoo zalogowałem się na konto.Później wylogowałem się i przeszedłem do okna powtórnego zalogowania.Tam była opcja wysłania nowego hasła na maila. Po kliknięciu wysyłają maila ze zmianą hasła(nie trzeba znać starego). Zmieńcie je i wejdźcie jeszcze raz na konto. Teraz możecie je po prostu usunąć .... smile.gif Mam nadzieję że komuś się przyda! smile.gif

#297 ~kornik~

~kornik~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 05:47:49

http://www.facebook....ab=applications

To nic nie daje, jeśli usunęliście tylko stąd to wasze profile pewnie dalej istnieją. Profil możecie usunąć tylko na badoo podając hasło, z którym jest tyle problemu...

To proste,- Odbierz pocztę na Gmail,- zaznacz wszystkie powiadomienia i kliknij Spam,-

#298 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 11:23:50

Mi w sumie tydzień zajeło usunięcie tego konta, w prawdzie było to ponad 2,5 roku temu więc pewnie coś pozmieniali, ale na wszelki wypadek napiszę: zalogowałam się przez FB, no bo przecież hasło sami sobie wymyslili, potem jeżeli dobrze pamiętam wylogowałam się z Badoo, i potem zaznaczyłam że nie pamietam hasła, więc odesłało mnie do mojej poczty żeby załozyc nowe, jak już załozyłam swoje, to przy kasowaniu konta wiedziałam co wpisać. Tak mi się przynajmniej kojazy, ale moglam pominąć jakis krok bo to juz dawno było, potem w ciągu około roku dostalam może jeszcze ze 2 wiadomości że ktos tam na mnie czeka, ale dostałam tez takie info na poczte której nie mam dodanej do FB tak wiec może to tylko taki chwyt. Mój facet zrobił tak samo i do dziś raz na jakieś pół roku dostaje info że ktos na niego czeka na badoo... ale jakos nie chce nam sie sprawdzać na ile nasza metoda była skuteczna. Skoro ja już nie dostaje żadnych info a on max jedna na jakies pół roku to znaczy że chyba udało nam sie skasować onta :) tak więc Wam rónież życzę powodzenia :)

#299 ~niki~

~niki~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2013 - 07:58:52

czy jesli usunalem konto to po ponownym zalogowaniu sie odzyskam dane?

#300 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2013 - 16:54:26

Witam jak usunąć z badoo profil nie znając hasła itp. bo to oni sami mi założyli fałszywy profil.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych