Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

399 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 13:43:14

Pomocy! Odkryłam swój profil na badoo, problem w tym, że nie mogę usunąć konta z tego względu, iż konto meilowe jakie jest podane w moim profilu już dawno usunęłam i nie mam dostepu do niego a hasła też nie mam więć defacto nie mogę nic zrobić czy znalazł ktoś jakiś sposób gdy nie posiada się już konta meilowego przypisanego do profilu na badoo? Błagam o pomoc. Co robic?

#282 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 05 maj 2012 - 06:44:45

ja mam dokładnie to samo co kasia więc nie ma chyba szans żeby to jakoś usunąć .wie ktoś

#283 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2012 - 07:37:47

Jakie jaja na badoo się dzieją, wierzyć się nie chcę. Wam dziewczyny współczuję.
Nie macie zaprzyjaźnionego informatyka? pomógłby.

#284 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 13:29:30

najpierw trzeba zaakceptować te super możliwości na 3 dni, a potem w sumie już po chwili można usunąć profil, tylko oczywiście hasło nie będzie nigdy pasować ale jak się weżnie na maila żeby przysłali to przyślą wiadomość odczytać ją i wtedy usunąć, mi się tak udało. POWODZENIA :)

#285 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2012 - 11:45:32

Błagam chcę usunąc Bodoo

#286 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 18:30:31

Jak nie pamiętasz hasła , to tam jest taka opcja "nie pamiętam hasła " i po naciśnięciu podajesz swój adrea e'mail i wyślą ci hasło . Ja tak zrobiłam i pozbylam się badoo , tzn po miesiącu będzie skasowany tak mi napisali .
Też się wkurzałam na badoo , bo jakim prawem bez mojej zgody oni z automatu do wszystkich z mojej poczty e'mailowej wysłali zaproszenia to zwykłe chamstwo . Napisałam to do nich ale czy dotarło ?? tego nie wiem . Byłam oburzona tym faktem . Mam nadzieję ,że się uda zlikwidować to badziewie . powodzenia

#287 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2012 - 18:32:36

badoo prosze hasło.

#288 ~dashloc~

~dashloc~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 21:42:11

Naprawdę jesteś tak tępa, że nie potrafisz przeczytac zakładki na zanisem "Usuń profil" ?

#289 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 19:11:56

aby zdobyć nowe hasło wystarczy wybrać opcję "nie pamiętasz hasła?" i postępować zgodnie z instrukcjami. następnie po zalogowaniu należy wejść w ustawienia i tam jest możliwość usunięcia konta. i jeszcze się bezczelnie pytają o powód..

#290 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 11:13:48

ja kilka dni temu usunalem Badoo, tez nie pamietalem hasla ale jakos mi sie udalo. Powinniscie tez uwazac jak w ustawieniach platnosci macie ustawione, ja mialem ustawione na "automatycznie" chociaz o tym nie wiedzialem i pewnego razu pobrali se po cichu z mojej karty okolo 110 zl za 180dni. Gdy do nich zadzwonilem zeby zwrocili mi kase bo w ciagu 10 dni mam prawo zrezygnowac z uslugi to wyslali mnie "na drzewo". Zeby w przyszlosci nie bylo takich niespodzianek zadzwonilem do PayPal i kazalem zablokowac w moich platnosciach Badoo. Tak ze jestem teraz do tylu te 110zl :(

#291 ~Edzia~

~Edzia~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:57:10

siemka........ jak mozna usunac zdjecia uzytkownikow badoo w oknie wiadomosci PROSZE O POMOC

#292 ~kika~

~kika~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 11:29:09

wszystko super, tylko jak w trakcie usuwania konta klikam przypomnienie hasla, to nie dostaję żadnego maila, a jeżeli próbuję się wylogować i wtedy proszę o przypomnienie hasła, to każą mi wpisać kod z obrazka, który za każdym razem jest błędny... masakra jakaś. klikalam też w podany przez Was link do aplikacji na fb, ale badoo tam nie ma...

Mail może być w spamie.

#293 ~magik~

~magik~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 14:35:21

hejka ja bez problemu usunełam swoje konto z badoo :) po prostu wziełam usuń profil. następnie miałam wpisać hasło oczywiście te fb nie działa... ale jest tam opcja (nie pamietasz hasła?) wziełam to i wysłali mi wiadomosc na pocztę. następnie kliknełam w usuń mój profil i juz nie mam konta na badoo :)) pozdrawiam :)

#294 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 12:21:18

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#295 ~becia~

~becia~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 20:12:40

a jeśli ktoś ma badoo na maila, którego już się nie ma, to jak usunąć konto? Bo teraz loguje się przez FB ale hasło nie pasuje a jak biorę: nie pamiętam hasła to wysyła mi na tego maila, którego już nie mam. Pomocy

#296 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 06:49:28

Proszę opomoc.Czy na badoo można wejść automatycznie poprzez facebooka???Tzn.jak ktoś ma konto na badoo i loguje się na facebooku to czy automatycznie na badoo może być on line????Proszę o szybką odpowiedź

#297 ~anet~

~anet~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 09:18:07

dzieki wam tez usunelam tę beznadziejna strone.

#298 ~małgorzata~

~małgorzata~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 21:17:58

najlepeij sie modlic :)

Mam ten sam problem, usunęłam aplikacje na FB, zablokowałam ją a i tak dostaje od nich maile, że ktoś chce mnie poznać. Próbowałam usunąć profil, ale też nie mogę, bo żadnego hasła nie podawałam.Teraz męczę się, z utworzeniem nowego hasła, ale to też nic nie daje, bo jak chce otworzyć link z nowym hasłem to okazuje się, że link nie działa... zupełnie nie mam pomysłu co innego mogę zrobić. Pozostaje mi chyba tylko dalej bawienie się w otwieranie niedziałających linków i modlić się, żeby w końcu zadziałał ... Jeśli ktoś ma inne rozwiązanie to proszę o pomoc.

#299 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 01:41:33

Usunac moj profail z badoo

#300 ~ddd~

~ddd~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 17:26:54

udało się, będę skakać z radości. Kochani moje hasło też nie chciało przyjść na skrzynkę pocztową, co się okazało? że korzystam z mozzilli thundebird do własnej poczty i tam tego nie ma, ale jeśli weszłam na swoje źródłowe konto mailowe na necie to w spamie znalazłam wszystkie wiadomości i usunęłam dziada

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych