Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

378 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 13 październik 2012 - 00:21:12

JAK USUNĄĆ PROFIL NA BADOO!!!

Poniżej kilka kroków:
Na mailu powinieneś mieć pierwszy mail od badoo o tym ze zarejestrowałeś konto . Klikając link, będą zaproszonym przez znajomego -nieważne. W tym mailu jest informacja o twoim haśle!!!

TAK to Badoo nadaje hasło!! Czasmi hasło nadaje sz sam jeśli z własnej woli logujesz sie do tego portalu.

Co dalej:
Jak masz już hasło to w tym samym mailu (czyli pierwszym) jest link w który należy kliknąć w razie problemów. Tak ten link prowadzi do Twojego profilu osobistego! Kliknij w niego . Podpowiedz użyto w linku słowa (secret) niezwykle ważne!!!

W dalszej kolejności.
1. Po wejściu juz w konto - likwidujesz fotografie (usuń )
2.Zmieniasz swoje dane osobowe w ustawieniach prywatnych lepiej wszytko pozmieniać na fikcyjne gdyż badoo dobrze jest wyszukiwane przez google i twoje niezmienione dane będą długo krążyły
3. DOPIERO teraz likwidujesz profil (tez prawy górny róg) opcje: usuń profil.
4. Podczas likwidacji odznacz opcje - chcę mieć tylko ukryty profil. Wazne aby to odznaczyć w przeciwnym razie nic ci nie usuną
5 Dajesz KONTYNUUJ USUWANIE
6 Podajesz powód usunięcia i Hasło skopiowane z pierwszego maila do ciebie od badoo
7 KLIKASZ USUŃ
8 GOTOWE! Możesz byc z siebie dumny, juz nigdy tam sie nie loguj!!!

#282 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 10:47:05

ja też przez przypadek założyłam konto ale udało mi się usunąć je bez problemu w profilu po lewej stronie jest usuń a hasło masz w emailu który badoo wysłał do ciebie ,,,,witam w badoo na dole w wiadomości jest podane twoje hasło jakie ci dali do badoo pozdrawiam Kasia

#283 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 11:20:04

ja bardzo dawno temu usunęłam już konto z badoo, ale problemem jest iż po wpisaniu mojego imienia i nazwiska konto wyświetla się w googlach jakby ciągle aktywne, ma ktoś pomysł jak to usunąć?

#284 ~Eva~

~Eva~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 21:34:53

Zlikwidowałam badoo wczoraj (częściowo zgodnie z Waszymi radami), później nie wiem to zrobiłam - chyba badoo miało/mieli mnie dość!... Pozdrawiam!

#285 ~reseton~

~reseton~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 19:28:34

Aby wyłączyć płatne esemesy tzn super możliwości trzeba wysłać sms-a o tresci STOP BADOO na nr 60577 jesli inaczej się wysle to lipa ... powodzenia

#286 ~Megi~

~Megi~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 14:18:35

dziękuję podziałało z tą zmianą hasła i wtedy usunięciem profilu:)

#287 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 14:32:12

mam pytanko jak wyłączyć super badoo nie mam już profilu 6 miesięcy a sms co tydzień przychodzą mi i zabiera mi kase co leprze wysłałem sms o treści stop na nr 60577 a przychodzi że komenda jest nieznana i żebym spróbował ponawnie chyba ich pojebało

#288 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2012 - 21:20:56

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#289 ~KASIULA~

~KASIULA~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 13:32:09

Witam.ZAŁOŻYŁAM BADOO PRZEZ PRZYPADEK BO DOSTAŁAM MEILA OD SWOJEJ ZNAJOMEJ ,MÓJ PROFIL SIĘ POJAWIL, ALE ZARAZ NACISNĘŁAM WYLOGUJ SIĘ NIE PODAWALAM TEGO HASŁA CO MI PRZYSŁALI BO ZARAZ GO SKASOWAŁAM. NAPISALI MI, ŻE NIE MA MNIE JUŻ W ICH SUBSKRYPCJI I NIE BĘDĄ PRZYCHODZIĆ MEILE NA MOJĄ POCZTĘ. DODAM ,ŻE NIE MAM ŻADNEGO KONTA NA FACEBOOK A NI INNYCH PORTALACH.I MAM PYTANIE CZY MÓJ PROFIL WIDNIEJE CZY TEŻ ZOSTAŁ USUNIĘTY.pROSZĘ POMÓŻCIE.Czy KTOŚ ZNA ODPOWIEDŹ?

#290 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 16:24:40

Też męczyłem się z dezaktywacją usługi "super powers" - dokopałem się do pierwszego smsa od nich i znalazłem : " komenda do dezaktywacji usługi : SMS o treści STOP BADOO pod numer 6077. regulamin na www.badoo.com/terms/."
powodzenia !

dzięki !!! cenna informacja

#291 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 16:25:20

Też męczyłem się z dezaktywacją usługi "super powers" - dokopałem się do pierwszego smsa od nich i znalazłem : " komenda do dezaktywacji usługi : SMS o treści STOP BADOO pod numer 6077. regulamin na www.badoo.com/terms/."
powodzenia !

dzięki !!! cenna informacja

#292 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2012 - 11:39:29

nie moge usunac badoo bo nie mialam hasla od samego poczatku i teraz nie moge tego gowna usunac co robic

#293 ~sek~

~sek~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2012 - 21:27:37

Mnie najbardziej śmieszy, to że przy usuwaniu konta badoo trzeba koniecznie podać powód...

#294 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 22:28:08

Jak usunąć konto badoo w przypadku, gdy jakiś czas temu zlikwidowałam konto na FB? Podali tam moje zdjęcie! Sama nigdy tego konta nie zakładałam, jak to się stało? Pomocy!

#295 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2012 - 22:02:25

Wielkie dzieki. Próbowałam wielokrotnie usunąc sie z Badoo i nie mogłam. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Mirka

#296 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2012 - 14:34:30

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#297 ~krysiaskoczylas~

~krysiaskoczylas~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 11:38:56

nie pamiętam hasła do badoo jak mam skasować profil?

#298 ~krysiaskoczylas~

~krysiaskoczylas~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 11:52:55

#299 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2012 - 12:14:21

http://www.fakt.pl/D...y,190509,1.html

#300 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 07:32:15

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych