Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

294 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~SOFI~

~SOFI~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 11:59:03

hey.. badoo koniecznie chce moj numer tewlefonu i niemoge wejsc na konto nie podajac tego numeru.. jak ominac to.. wejsc i usunac?

#282 ~Meu1~

~Meu1~
  • Goście

Napisano 03 maj 2015 - 19:21:45

Klikasz w ustawieniach profilu account i na dole jest opcja delete account, trzeba podać powód i jeszcze raz delete. Profil usunięty :)

#283 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2015 - 21:45:39

No ja też mam taki sam problem- tego dziadowstwa nie da sie usunąć chyba! weszłam przez fb i samo mi się załozyło, samo zdjecie z facebooka mi sie dodało TRAGEDIA!!!! i teraz na dodatek mój facet chce mnie zostawić bo twierdzi, że krece coś na boku. skarge na nich napisze jak mnie moje kochanie zostawi! To szczyt bezczelności tak się ludziom wpierdzieleć w zycie z jakimis syfiastymi stronami! Błagam linki które mi przysyłają nie działają! Jak usunąc ten szmelc?

Trzeba wejść w pocztę i odszukać pierwszy mail od badoo w nim zawarte jest hasło które można zmienić ....takie hało pojawia się pomimo iż konto zostało utworzone poprzez Facebook.pozdrawiam

#284 ~daria~

~daria~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 22:10:05

nigdy nie korzystałam z badoo pewnie kliknęłam coś na fb i teraz nie mogę nawet otworzyć konta na badoo  nie mówiąc już o usunięciu tak naprawdę konto tworzy się automatycznie przez fb i nie mamy na to wpływu

#285 ~jadwiga~

~jadwiga~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 20:00:50

prosilam o pomoc,nie moge zweryfikowac konta na badoo,pojawia sie komunikat ze nieprawidlowy nr telefonu wpisalam ale to jest prawidlowy,konto jest aktywne a wesc nie moge,skoro nie moge wejsc to prosze o skasowanie mojego profilu

#286 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2015 - 19:36:57

Hej czy udało ci sie w koncu zweryfikowac nr telefonu i usunąc profil? mam ten sam problem co ty

#287 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2015 - 07:48:43

dzięki wszystkim z forum za cenne informacje dotyczące usuwania tego cholernego badoo:/ mam nadzieje ze juz nie bedzie z nim problemów. Pozdrawiam.

#288 ~jarooo~

~jarooo~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 12:25:15

Jakie to badoo poje***e pobieraja mi kase za rozszezona usluge bez mojej wiedzy I nawet na konto nie moge wejsc zeby gowno usunac

#289 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 02:02:17

Właśnie to zrobiłem.Wysłałem m-aila z prośbą o zmianę hasła.Dostałem informację,zmieniłem hasło i po zalogowaniu usunąłem profil.następnie dostałem informację że jeśli nie zmienię decyzji to po 30 dniach profil zostanie całkowicie usunięty.
Pozdrawiam

#290 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 14:51:42

Pomóżcie jak wiecie jak to zrobić.....Mam Badoo już tak długo ,że zapomniałam hasła...Poznałam partnera i chce to usunąc bo jest bardzo zły.....Nie znając hasła nic nie mogę zrobić..Czy jest jakis inny sposób?

#291 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 19:19:00

Usunąć bado

#292 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 19:24:27

Koniec

#293 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 08:49:03

Chyba nie wszysycy wiedzą jak sobie założyli profil na bodoo, też nie wiem jakie jest moje hasło a wszędzie mam jednakowe. To jakaś totalna ściema. Chcę usunąć profil i czuję się deb***em, wpisując kolejne hasła, kody itd.

dokładnie mam to samo , dalej nie mogę usunąć tego badoo

#294 ~wioletta~

~wioletta~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 05:32:36

Usuń moje konto z jadło.

#295 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 08:50:46

To nie dla mnie

Dodaj odpowiedź