Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

383 odpowiedzi w tym temacie

#281 ~becia~

~becia~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 20:12:40

a jeśli ktoś ma badoo na maila, którego już się nie ma, to jak usunąć konto? Bo teraz loguje się przez FB ale hasło nie pasuje a jak biorę: nie pamiętam hasła to wysyła mi na tego maila, którego już nie mam. Pomocy

#282 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 06:49:28

Proszę opomoc.Czy na badoo można wejść automatycznie poprzez facebooka???Tzn.jak ktoś ma konto na badoo i loguje się na facebooku to czy automatycznie na badoo może być on line????Proszę o szybką odpowiedź

#283 ~anet~

~anet~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2012 - 09:18:07

dzieki wam tez usunelam tę beznadziejna strone.

#284 ~małgorzata~

~małgorzata~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2012 - 21:17:58

najlepeij sie modlic :)

Mam ten sam problem, usunęłam aplikacje na FB, zablokowałam ją a i tak dostaje od nich maile, że ktoś chce mnie poznać. Próbowałam usunąć profil, ale też nie mogę, bo żadnego hasła nie podawałam.Teraz męczę się, z utworzeniem nowego hasła, ale to też nic nie daje, bo jak chce otworzyć link z nowym hasłem to okazuje się, że link nie działa... zupełnie nie mam pomysłu co innego mogę zrobić. Pozostaje mi chyba tylko dalej bawienie się w otwieranie niedziałających linków i modlić się, żeby w końcu zadziałał ... Jeśli ktoś ma inne rozwiązanie to proszę o pomoc.

#285 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2012 - 01:41:33

Usunac moj profail z badoo

#286 ~ddd~

~ddd~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2012 - 17:26:54

udało się, będę skakać z radości. Kochani moje hasło też nie chciało przyjść na skrzynkę pocztową, co się okazało? że korzystam z mozzilli thundebird do własnej poczty i tam tego nie ma, ale jeśli weszłam na swoje źródłowe konto mailowe na necie to w spamie znalazłam wszystkie wiadomości i usunęłam dziada

#287 ~en~

~en~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 05:52:31

To bardzo proste!
Trochę zszokowało mnie to jak po wpisaniu w wyszukiwarkę google mojego imienia i nazwiska wyskoczył na 1 pozycji mój profil na badoo z info, że poszukuję mężczyzn w określonym wieku. Szok.
Aby usunąć konto na tym beznadziejnym serwisie nalezy kliknąc tam, gdzie się loguje (na stronie badoo), trzeba wpisać adres e-mail (taki jak sie ma na FB) i zaznaczyć, że zapomniało się hasła. Przychodzi mail i ustawia sie nowe, po czym po zalogowaniu na badoo można usunąć na dobre konto (w ustawieniach). Lepiej nie klikać następnym razem na podobne zaproszenia itp na FB :)

#288 ~SUPER DOMYŚLNY ;)~

~SUPER DOMYŚLNY ;)~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 19:43:58

TO BARDZO PROSTE !!! W PRAWYM GÓRNYM ROGU OBOK TRÓJKĄCIK GDZIE SIĘ LUGUJESZ MASZ KWADRACIK:) I TAM 1) USTAWIENIA 2)PO LEWEJ STRONIE NA SAMYM DOLE USUŃ PROFIL:)) I PO KRZYKU

#289 ~paula~

~paula~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2012 - 21:19:52

tak się wydaje, że to takie proste. jak ja już chyba z 50 razy klikałam link z poczty, że chcem utworzyć nowe hasło, a tu nagle pojawia się informacja " ups utracił ważność"

ma może ktoś inny sposób na usunięcie tego czegoś??

#290 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 22:56:15

tutaj jest opisane wszystko https://www.facebook...152608391456707

#291 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 13 październik 2012 - 00:20:08

JAK USUNĄĆ PROFIL NA BADOO!!!

Poniżej kilka kroków:
Na mailu powinieneś mieć pierwszy mail od badoo o tym ze zarejestrowałeś konto . Klikając link, będą zaproszonym przez znajomego -nieważne. W tym mailu jest informacja o twoim haśle!!!

TAK to Badoo nadaje hasło!! Czasmi hasło nadaje sz sam jeśli z własnej woli logujesz sie do tego portalu.

Co dalej:
Jak masz już hasło to w tym samym mailu (czyli pierwszym) jest link w który należy kliknąć w razie problemów. Tak ten link prowadzi do Twojego profilu osobistego! Kliknij w niego . Podpowiedz użyto w linku słowa (secret) niezwykle ważne!!!

W dalszej kolejności.
1. Po wejściu juz w konto - likwidujesz fotografie (usuń )
2.Zmieniasz swoje dane osobowe w ustawieniach prywatnych lepiej wszytko pozmieniać na fikcyjne gdyż badoo dobrze jest wyszukiwane przez google i twoje niezmienione dane będą długo krążyły
3. DOPIERO teraz likwidujesz profil (tez prawy górny róg) opcje: usuń profil.
4. Podczas likwidacji odznacz opcje - chcę mieć tylko ukryty profil. Wazne aby to odznaczyć w przeciwnym razie nic ci nie usuną
5 Dajesz KONTYNUUJ USUWANIE
6 Podajesz powód usunięcia i Hasło skopiowane z pierwszego maila do ciebie od badoo
7 KLIKASZ USUŃ
8 GOTOWE! Możesz byc z siebie dumny, juz nigdy tam sie nie loguj!!!

#292 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 13 październik 2012 - 00:21:12

JAK USUNĄĆ PROFIL NA BADOO!!!

Poniżej kilka kroków:
Na mailu powinieneś mieć pierwszy mail od badoo o tym ze zarejestrowałeś konto . Klikając link, będą zaproszonym przez znajomego -nieważne. W tym mailu jest informacja o twoim haśle!!!

TAK to Badoo nadaje hasło!! Czasmi hasło nadaje sz sam jeśli z własnej woli logujesz sie do tego portalu.

Co dalej:
Jak masz już hasło to w tym samym mailu (czyli pierwszym) jest link w który należy kliknąć w razie problemów. Tak ten link prowadzi do Twojego profilu osobistego! Kliknij w niego . Podpowiedz użyto w linku słowa (secret) niezwykle ważne!!!

W dalszej kolejności.
1. Po wejściu juz w konto - likwidujesz fotografie (usuń )
2.Zmieniasz swoje dane osobowe w ustawieniach prywatnych lepiej wszytko pozmieniać na fikcyjne gdyż badoo dobrze jest wyszukiwane przez google i twoje niezmienione dane będą długo krążyły
3. DOPIERO teraz likwidujesz profil (tez prawy górny róg) opcje: usuń profil.
4. Podczas likwidacji odznacz opcje - chcę mieć tylko ukryty profil. Wazne aby to odznaczyć w przeciwnym razie nic ci nie usuną
5 Dajesz KONTYNUUJ USUWANIE
6 Podajesz powód usunięcia i Hasło skopiowane z pierwszego maila do ciebie od badoo
7 KLIKASZ USUŃ
8 GOTOWE! Możesz byc z siebie dumny, juz nigdy tam sie nie loguj!!!

#293 ~KASIA~

~KASIA~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 10:47:05

ja też przez przypadek założyłam konto ale udało mi się usunąć je bez problemu w profilu po lewej stronie jest usuń a hasło masz w emailu który badoo wysłał do ciebie ,,,,witam w badoo na dole w wiadomości jest podane twoje hasło jakie ci dali do badoo pozdrawiam Kasia

#294 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 11:20:04

ja bardzo dawno temu usunęłam już konto z badoo, ale problemem jest iż po wpisaniu mojego imienia i nazwiska konto wyświetla się w googlach jakby ciągle aktywne, ma ktoś pomysł jak to usunąć?

#295 ~Eva~

~Eva~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 21:34:53

Zlikwidowałam badoo wczoraj (częściowo zgodnie z Waszymi radami), później nie wiem to zrobiłam - chyba badoo miało/mieli mnie dość!... Pozdrawiam!

#296 ~reseton~

~reseton~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 19:28:34

Aby wyłączyć płatne esemesy tzn super możliwości trzeba wysłać sms-a o tresci STOP BADOO na nr 60577 jesli inaczej się wysle to lipa ... powodzenia

#297 ~Megi~

~Megi~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 14:18:35

dziękuję podziałało z tą zmianą hasła i wtedy usunięciem profilu:)

#298 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 14:32:12

mam pytanko jak wyłączyć super badoo nie mam już profilu 6 miesięcy a sms co tydzień przychodzą mi i zabiera mi kase co leprze wysłałem sms o treści stop na nr 60577 a przychodzi że komenda jest nieznana i żebym spróbował ponawnie chyba ich pojebało

#299 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2012 - 21:20:56

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#300 ~KASIULA~

~KASIULA~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 13:32:09

Witam.ZAŁOŻYŁAM BADOO PRZEZ PRZYPADEK BO DOSTAŁAM MEILA OD SWOJEJ ZNAJOMEJ ,MÓJ PROFIL SIĘ POJAWIL, ALE ZARAZ NACISNĘŁAM WYLOGUJ SIĘ NIE PODAWALAM TEGO HASŁA CO MI PRZYSŁALI BO ZARAZ GO SKASOWAŁAM. NAPISALI MI, ŻE NIE MA MNIE JUŻ W ICH SUBSKRYPCJI I NIE BĘDĄ PRZYCHODZIĆ MEILE NA MOJĄ POCZTĘ. DODAM ,ŻE NIE MAM ŻADNEGO KONTA NA FACEBOOK A NI INNYCH PORTALACH.I MAM PYTANIE CZY MÓJ PROFIL WIDNIEJE CZY TEŻ ZOSTAŁ USUNIĘTY.pROSZĘ POMÓŻCIE.Czy KTOŚ ZNA ODPOWIEDŹ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych