Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

389 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 11:37:42

Witam,
Jak wszyscy tutaj zostałam wciągnięta na Badoo....osłupiałam jak zobaczyłam swój profil ze zdjęciem!, trafiłam tutaj i zrobiłam tak jak większość z was, czyli kliknęłam "nie pamiętam hasła" czekałam na mail 2 dni...a wraz z nim dostałam jeszcze naście wiadomości od jakichś gości...którzy "chcą mnie poznać" w każdym razie weszłam w tego maila z linkiem do utworzenia nowego hasła, wymyśliłam sobie swoje hasło, weszłam w swój profil, pozmieniałam imię, datę urodzenia i miasto, na mój pech nie udało mi się usunąć zdjęcia..(nie wiedziałam jak to zrobić nie było opcji usuń) potem weszłam w "ustawiania" i "usuń profil" wpisałam swoje nowe hasło, podałam powód dlaczego opuszczam Badoo, i usunęło się!!! mam nadzieje na zawsze...pisało "profil został usunięty" to chyba się udało??????? Trzeba będzie jeszcze usunąć aplikację z Facebook żeby tam przypadkowo znowu nie kliknąć....Pozdrawiam wszystkich!

#202 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 11:46:26

To jeszcze raz ja, radzę wszystkim aby nie kasować absolutnie żadnego maila od Badoo.....mogą się przydać,niektórzy mają problemy z usunięciem konta bo np. link nie działa wtedy trzeba próbować innymi sposobami a w tych mailach są podobno gdzieś te hasła tajne ukryte...ja sie nie znam ale radze nie wyrzucać tych maili.

#203 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2011 - 22:20:11

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#204 ~leszek~

~leszek~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 14:19:26

#205 ~waldek~

~waldek~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 16:29:53

a mi jeszcze z karty kredytowej zgarnęło ok 300 pln . a nigdy nic nie podałałem a w szczególności nr karty

#206 ~Danuta~

~Danuta~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2011 - 17:53:47

Witam serdecznie,
Czy mógł mi Ktoś pomóc,zapomniałam hasła na badoo,wysłałam klka wiadomości na badoo w celu utworzenia nowego hasła,za każdym razem otrzymuję wiadomośc,że cytuję:Uuups, nieprawidłowy link.
Link, który kliknąłeś/aś był nieprawidłowy albo nieaktywny. Spróbuj wykonać poniższe polecenia:

•Upewnij się, że kliknąłeś/aś cały link. Czasami link jest podzielony na dwie części i uaktywnienie tylko jednej z nich nie otwiera prawidłowo linku;
•Możliwe, że link jest już niektywny. W takim wypadku, poproś o kolejny e-mail.

Klikam na ten niekomletny link i za kazdym razem jest to samo! proszę o pomoc dobrego informatyka,abym mogła sie zalogować i usunąć konto na badoo.
Pozdrawiam wszystkich internautów.Danuta

#207 ~A-Z~

~A-Z~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2011 - 18:05:21

Badoo - czuje się tam jak w DOMU SAMOTNEJ MATKI. Same babki z dziećmi. A reszta w związkach. Aby kogoś znależć trzeba zapłacić. Więc portal społecznościowy dla puszczalskich ślicznotek, dziś szukających niezależnego ojca dla swojego dziecka. Do tego kopiują w automacie wszystkie dane przy rejestracji z Twojej skrzynki.

#208 ~urszula~

~urszula~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 18:23:12

#209 ~wieslaw~

~wieslaw~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2011 - 06:27:14

#210 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2011 - 22:50:01

super Kasiu szybko i skutecznie. dzieki

#211 ~milo~

~milo~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 13:20:44

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://smierc.org
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

#212 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2011 - 14:09:44

Mam ten sam problem, usunęłam aplikacje na FB, zablokowałam ją a i tak dostaje od nich maile, że ktoś chce mnie poznać. Próbowałam usunąć profil, ale też nie mogę, bo żadnego hasła nie podawałam.Teraz męczę się, z utworzeniem nowego hasła, ale to też nic nie daje, bo jak chce otworzyć link z nowym hasłem to okazuje się, że link nie działa... zupełnie nie mam pomysłu co innego mogę zrobić. Pozostaje mi chyba tylko dalej bawienie się w otwieranie niedziałających linków i modlić się, żeby w końcu zadziałał ... Jeśli ktoś ma inne rozwiązanie to proszę o pomoc.

Załóż konto w tlenie i tam skieruj swoją pocztę. W tlenie jest możliwość blokowania nadawcy przy czytaniu maila dostarczonego , a także jego skasowania.
Pozdrawiam

#213 ~jas~

~jas~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2011 - 20:44:56

#214 zaabsorbowana

zaabsorbowana

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 24 lipiec 2011 - 08:22:03

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://smierc.org
i otrzymałam znów tę datę! ((
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

umrzeć dokładnie w ten dzień. nie możesz zawieść wróżek :)

#215 ~kalibyc~

~kalibyc~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 14:03:14

nie pamiętam hasła do badoo jak mam skasować profil?

#216 ~kalibyc~

~kalibyc~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 14:06:40

Nie pamiętam hasła. Jak utworzyć nowe?

#217 ~izaura~

~izaura~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2011 - 20:25:53

Witam ja kliknęłam w ustawienia (w górnym prawym rogu) i zrobiłam usuń profil i trzeba było podać hasło jakie przysłali na maila i po chwili zostało to usunięte

bardzo prosze o pomoc, usunelam profil z badoo ale w dalszym ciagu przychodza mi na tel sms ze naleze do jakiejs grupy Super Pawers. Jak mozna to zlikwidowac?? Za takiego sms biora mi z tel oplate 6.10gr i nie moge sie ich pozbyc. Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje

#218 ~Oskar~

~Oskar~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 18:00:29

Znalazłam, jak to usunąć z fb:
aplikacje -> więcej -> aby zmienić widoczność bla bla kliknij tutaj (trza kliknąć) -> wyłącz wszystkie aplikacje platformy

Geniusz!!!!!! pomogło.

#219 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 14:20:47

normalnie.
po lewej stronie jest ta opcja
musisz wpisac swoje hasło przy usuwaniu.

#220 ~łUKASZ~

~łUKASZ~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2011 - 21:29:38

nie pamiętam hasła do badoo jak mam skasować profil?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych