Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

378 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~sandra~

~sandra~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 17:58:03

Witam ja kliknęłam w ustawienia (w górnym prawym rogu) i zrobiłam usuń profil i trzeba było podać hasło jakie przysłali na maila i po chwili zostało to usunięte

dziękuję bardzoo że to napisałaś :) pomogło bo też się męczyłam :D pozdrawiam :):*

#202 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 19:34:15

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#203 ~Sally~

~Sally~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 07:38:36

Witam,

usunęłam konto ponad miesiąc temu, a na komórkę przychodzą płatne wiadomości sms o treści.... jesteś w Super Powers!!!

uważajcie na ten portal!!!!

Sally

#204 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 11:51:18

witam. miałem ten sam problem co wielu z was. więc wylogowałem się z tego portalu, a następnie przy logowani zaznaczyłem żeby zmienić hasło. następnie w ustawieniach profilu wybieramy usuń konto itd......

Ej - przeciez to nic trudnego ten portal generuje spam wystarczy tą wiadomośc odznaczyc jako spam i sami likwiduja konto

#205 ~grażka~

~grażka~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 13:12:05

Witam mam ogromny problem z usunięciem konta na badoo możesz mi pomóc? mój mail: serce_2511@wp.pl

#206 ~kl~

~kl~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2011 - 14:55:58

to działa, dzięki

nareszcie sprawdzony sposób :) również dziękuje :)

#207 ~Donna~

~Donna~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2011 - 12:03:54

Hej a ja, mam inny kłopot. Otóż zapomniałam hasła, ale nie mam już e-maila na, którym zalogowałam się na badoo...

#208 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 07 październik 2011 - 20:39:01

Mi sie udało wejdzcie na swój profil,W prawym górnym rogu bedzie bodajże ustawienia profilu potem jak w to wejdziecie w lewym górnym roku bedzie lista róznych opcji na koncu bd usun konto, ja po wpisaniu hasła równiez miałam niepoprawne ale oni wysyłają na maila i jak wysla maila trzeba odebrac nacisnac na link który jest w tresci i koniec :)

#209 ~Angelika~

~Angelika~
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 20:41:36

hej mam problem z tym calym badoo,usunęlam wszedzie tą aplikacje ale nadal idą mi pieniadze z telefonu,co robic?

#210 ~ella~

~ella~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 00:03:42

Mi również samo założyło konto przez FB ale UDAŁO MI SIE USUNĄĆ TO BADOO mimo ze nie znałam hasła.
Dostawałam ciągle wiadomosci na mail wkoncu otworzyłam jedną był link zeby kogos poznac kliknełam i zalogowało mnie wtedy w opcjach na badoo ZMIANA MAIL i tam klikłam zapomniałam hasła wygenerowałam nowe i usunełam :)

#211 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 16 październik 2011 - 12:11:51

Ja zupełnie nieświadomie założyłam konto bo na fb znajomy zamieścił post "znajomy odpowiedział na pyt. dotyczące Ciebie"-chciałam zobaczyć odpowiedzi i na drugi dzień sie okazuje że mam konto na badoo, niewłaściwe zdjęcie, że 50 osób chce mnie poznać itd. Nie znam hasła bo nawet nie wiedziałam że automatycznie założono mi profil. Hasło do fb nie pasuje, maile z przypomnieniem popsute za każdym razem i jestem wściekła bo nie chce żeby np. mój promotor dostawał jakieś fikcyjne zaproszenia :/

#212 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 13:41:33

no kurde!
nie da się.;//

#213 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 18 październik 2011 - 22:21:26

I tak to jest ewentualnie. Narobi sobie adresów e^mail, linków do stron, profili......a potem się martwi.
Dobry sposób format dysku, a tamci w serwerach niech mają martwych użykowników.

#214 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 14:37:14

normalnie.
po lewej stronie jest ta opcja
musisz wpisac swoje hasło przy usuwaniu.

#215 ~tadeusz~

~tadeusz~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 17:38:07

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#216 ~góralka95~

~góralka95~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 09:23:12

proszę o usunięcie profliu

#217 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 10:52:18

Usuń swój profil
Nie, nie możemy uwierzyć, że do tego doszło, Asia. Jeszcze wszystko może być dobrze. Są ludzie, którzy Ci w tym pomogą. No, ale jeśli na pewno chcesz to skończyć, wyjaśnij chociaż dlaczego.

Wydaje nam się, że przynajmniej tyle nam się należy po wszystkim, co razem przeżyliśmy! Ale, może daj nam jeszcze szansę! Zmienimy się! Na lepsze, przysięgamy!

ku*** mam tego dosc - nie chec tego miec:)

#218 ~EWA~

~EWA~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2011 - 17:05:48

prosze,moze ktos wie jak powstaja aktualizacje na baado ,SLYSZALAM,ZE TYLKO PODCZAS MANIPULACJI PRZY ZDJECIACH ja tego nie robilam a powstala nowa data z aktualizacja.JAK TO WYJASNIC,BLAGAM O POMOC.

#219 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2011 - 17:19:18

BLAGAM O POMOC!Moze ktos wie w jaki sposob powstaja aktualizacje na badoo.PODOBNO TYLKO PODCZAS MANIPULACJI PRZY ZDJECIACH.Ja tego nie robilam,NIE WCHODZILAM NA TEN PORTAL OD MIESIECY.
a mimo to powstala nowa data aktualizacji,.Prosze niech mi KTOS POMOZE

#220 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2011 - 17:21:16

BLAGAM O POMOC!Moze ktos wie w jaki sposob powstaja aktualizacje na badoo.PODOBNO TYLKO PODCZAS MANIPULACJI PRZY ZDJECIACH.Ja tego nie robilam,NIE WCHODZILAM NA TEN PORTAL OD MIESIECY.
a mimo to powstala nowa data aktualizacji,.Prosze niech mi KTOS POMOZE

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych