Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

358 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 13:41:33

no kurde!
nie da się.;//

#202 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 18 październik 2011 - 22:21:26

I tak to jest ewentualnie. Narobi sobie adresów e^mail, linków do stron, profili......a potem się martwi.
Dobry sposób format dysku, a tamci w serwerach niech mają martwych użykowników.

#203 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 14:37:14

normalnie.
po lewej stronie jest ta opcja
musisz wpisac swoje hasło przy usuwaniu.

#204 ~tadeusz~

~tadeusz~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 17:38:07

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#205 ~góralka95~

~góralka95~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 09:23:12

proszę o usunięcie profliu

#206 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2011 - 10:52:18

Usuń swój profil
Nie, nie możemy uwierzyć, że do tego doszło, Asia. Jeszcze wszystko może być dobrze. Są ludzie, którzy Ci w tym pomogą. No, ale jeśli na pewno chcesz to skończyć, wyjaśnij chociaż dlaczego.

Wydaje nam się, że przynajmniej tyle nam się należy po wszystkim, co razem przeżyliśmy! Ale, może daj nam jeszcze szansę! Zmienimy się! Na lepsze, przysięgamy!

ku*** mam tego dosc - nie chec tego miec:)

#207 ~EWA~

~EWA~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2011 - 17:05:48

prosze,moze ktos wie jak powstaja aktualizacje na baado ,SLYSZALAM,ZE TYLKO PODCZAS MANIPULACJI PRZY ZDJECIACH ja tego nie robilam a powstala nowa data z aktualizacja.JAK TO WYJASNIC,BLAGAM O POMOC.

#208 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2011 - 17:19:18

BLAGAM O POMOC!Moze ktos wie w jaki sposob powstaja aktualizacje na badoo.PODOBNO TYLKO PODCZAS MANIPULACJI PRZY ZDJECIACH.Ja tego nie robilam,NIE WCHODZILAM NA TEN PORTAL OD MIESIECY.
a mimo to powstala nowa data aktualizacji,.Prosze niech mi KTOS POMOZE

#209 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2011 - 17:21:16

BLAGAM O POMOC!Moze ktos wie w jaki sposob powstaja aktualizacje na badoo.PODOBNO TYLKO PODCZAS MANIPULACJI PRZY ZDJECIACH.Ja tego nie robilam,NIE WCHODZILAM NA TEN PORTAL OD MIESIECY.
a mimo to powstala nowa data aktualizacji,.Prosze niech mi KTOS POMOZE

#210 ~doti~

~doti~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 04:33:41

ja też nie chcę badoo .. i nie chce żeby ktoś wdzierał się do moich kontaktów... Zszokowało mnie, gdy po nieumyślnym kliknięciu linku aktywacyjnego badoo wywaliło mi całą listę moich znajomych - w tym dawno zapomnianych znajomych w poczty e-mail z zaznaczonym kwadracikiem "wyślij wiadomość" - jeden nieumyślny ruch myszką i do wszystkich poleciałoby moje zaproszenie na ten cholerny portal.. :angry:

#211 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 07:50:55

badoo.. co to jest? do dziś nie wiem. Jak tam można przez pomyłkę wejść. Mimo to żal mi wszystkich którzy tam przypadkiem trafili.Czy nie ma kontaktu z operatorem aby pomógł?

#212 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 20:52:24

Miałam ten sam problem. Ale że wy nie myślicie to wam pomgę!
Proponuje tak. Wejść na badoo.com tam jeżeli automatycznie was badoo zarejestrowało przez fb a nie znacie hasła to trzeba kliknąć 'wyloguj', zalogować się ponownie z tym że wziąć opcje 'nie pamietam hasla' i podac swój mail z fb, dostaniecie maila, zmienicie hasło i zalogujecie się ponownie na badoo.com. A tam u góry w prawym rogu jest opcja ' ustawienia' kliknąć i usunąć konto...

badoo będą zaszokowani ^^

#213 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 20:57:10

Jesteś Wielka,Dziękuję pomogło!!!!

#214 ~natlik~

~natlik~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 22:08:41

Witam,

usunęłam konto ponad miesiąc temu, a na komórkę przychodzą płatne wiadomości sms o treści.... jesteś w Super Powers!!! pomóżcie jak pozbyć sie tego

#215 ~Marianu~

~Marianu~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 23:10:49

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#216 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2011 - 12:13:38

DZIEKI , UDAŁO SIĘ ;)

#217 ~Łucja~

~Łucja~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2011 - 15:06:03

normalnie.
po lewej stronie jest ta opcja
musisz wpisac swoje hasło przy usuwaniu.

#218 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 10:43:16

witam. miałem ten sam problem co wielu z was. więc wylogowałem się z tego portalu, a następnie przy logowani zaznaczyłem żeby zmienić hasło. następnie w ustawieniach profilu wybieramy usuń konto itd......

To na pewno działa, właśnie w ten sposób usunęłam profil na badoo, który jak większość z Was założyło go nieświadomie poprzez fb

#219 ~SYLWIA KOWALSKA~

~SYLWIA KOWALSKA~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 02:36:38

zapomniałam dopisać ze wchodzimy w profil na badoo :)

#220 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 15:08:44

czy ktos zna adres mailowy do badoo. kilka miesiecy temu usunelam profil zgodnie z tym co bylo napisane i nadalk dostaje maile ze ktos napisal do mnie wiadomosc, znajomy z okolicy sie nawet okazuje, a jak nie chce w ogole miec nic wspolnego z badoo. macie jakis namiar do tego co to badziewie zalozyl, to jest niezgodne z prawem, ze usunelam profil on nadal istnieje...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych