Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

350 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2011 - 17:21:16

BLAGAM O POMOC!Moze ktos wie w jaki sposob powstaja aktualizacje na badoo.PODOBNO TYLKO PODCZAS MANIPULACJI PRZY ZDJECIACH.Ja tego nie robilam,NIE WCHODZILAM NA TEN PORTAL OD MIESIECY.
a mimo to powstala nowa data aktualizacji,.Prosze niech mi KTOS POMOZE

#202 ~doti~

~doti~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 04:33:41

ja też nie chcę badoo .. i nie chce żeby ktoś wdzierał się do moich kontaktów... Zszokowało mnie, gdy po nieumyślnym kliknięciu linku aktywacyjnego badoo wywaliło mi całą listę moich znajomych - w tym dawno zapomnianych znajomych w poczty e-mail z zaznaczonym kwadracikiem "wyślij wiadomość" - jeden nieumyślny ruch myszką i do wszystkich poleciałoby moje zaproszenie na ten cholerny portal.. :angry:

#203 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 07:50:55

badoo.. co to jest? do dziś nie wiem. Jak tam można przez pomyłkę wejść. Mimo to żal mi wszystkich którzy tam przypadkiem trafili.Czy nie ma kontaktu z operatorem aby pomógł?

#204 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 20:52:24

Miałam ten sam problem. Ale że wy nie myślicie to wam pomgę!
Proponuje tak. Wejść na badoo.com tam jeżeli automatycznie was badoo zarejestrowało przez fb a nie znacie hasła to trzeba kliknąć 'wyloguj', zalogować się ponownie z tym że wziąć opcje 'nie pamietam hasla' i podac swój mail z fb, dostaniecie maila, zmienicie hasło i zalogujecie się ponownie na badoo.com. A tam u góry w prawym rogu jest opcja ' ustawienia' kliknąć i usunąć konto...

badoo będą zaszokowani ^^

#205 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 20:57:10

Jesteś Wielka,Dziękuję pomogło!!!!

#206 ~natlik~

~natlik~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 22:08:41

Witam,

usunęłam konto ponad miesiąc temu, a na komórkę przychodzą płatne wiadomości sms o treści.... jesteś w Super Powers!!! pomóżcie jak pozbyć sie tego

#207 ~Marianu~

~Marianu~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 23:10:49

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

#208 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2011 - 12:13:38

DZIEKI , UDAŁO SIĘ ;)

#209 ~Łucja~

~Łucja~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2011 - 15:06:03

normalnie.
po lewej stronie jest ta opcja
musisz wpisac swoje hasło przy usuwaniu.

#210 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 10:43:16

witam. miałem ten sam problem co wielu z was. więc wylogowałem się z tego portalu, a następnie przy logowani zaznaczyłem żeby zmienić hasło. następnie w ustawieniach profilu wybieramy usuń konto itd......

To na pewno działa, właśnie w ten sposób usunęłam profil na badoo, który jak większość z Was założyło go nieświadomie poprzez fb

#211 ~SYLWIA KOWALSKA~

~SYLWIA KOWALSKA~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 02:36:38

zapomniałam dopisać ze wchodzimy w profil na badoo :)

#212 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 15:08:44

czy ktos zna adres mailowy do badoo. kilka miesiecy temu usunelam profil zgodnie z tym co bylo napisane i nadalk dostaje maile ze ktos napisal do mnie wiadomosc, znajomy z okolicy sie nawet okazuje, a jak nie chce w ogole miec nic wspolnego z badoo. macie jakis namiar do tego co to badziewie zalozyl, to jest niezgodne z prawem, ze usunelam profil on nadal istnieje...

#213 ~Samantha~

~Samantha~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 13:25:21

badoo->profil->ustawienia->usun profil->DONE! :)

#214 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 10:45:20

a jak usunąć te badoo z facebooka?

#215 ~Edyta Bis~

~Edyta Bis~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2012 - 16:30:56

profil badoo można usunać bardzo łatwo. Niby w ustawieniach kiedy wpisuje się hasło jest nieprawidłowe.. wiec poszukajmy u źródła.. w prawym górnym rogu jest opcja WYLOGUJ później spróbujcie się zalogować ponownie tyle że kliknijcie w opcje NIE PAMIĘTAM HASŁA. nowy link wyślą wam na pocztę. Kliknijcie w link który wam wyślą i zalogujcie się. Następnie kliknijcie w ustawienia, wpiszcie hasło któep odaliście jako swoje nowe i profil usunięty :)

Pozdrawiam
D.

#216 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2012 - 13:58:25

JAK USUNĄĆ PROFIL NA BADOO!!!

Poniżej kilka kroków:
Na mailu powinieneś mieć pierwszy mail od badoo o tym ze zarejestrowałeś konto . Klikając link, będą zaproszonym przez znajomego -nieważne. W tym mailu jest informacja o twoim haśle!!!

TAK to Badoo nadaje hasło!! Czasmi hasło nadaje sz sam jeśli z własnej woli logujesz sie do tego portalu.

Co dalej:
Jak masz już hasło to w tym samym mailu (czyli pierwszym) jest link w który należy kliknąć w razie problemów. Tak ten link prowadzi do Twojego profilu osobistego! Kliknij w niego . Podpowiedz użyto w linku słowa (secret) niezwykle ważne!!!

W dalszej kolejności.
1. Po wejściu juz w konto - likwidujesz fotografie (usuń )
2.Zmieniasz swoje dane osobowe w ustawieniach prywatnych lepiej wszytko pozmieniać na fikcyjne gdyż badoo dobrze jest wyszukiwane przez google i twoje niezmienione dane będą długo krążyły
3. DOPIERO teraz likwidujesz profil (tez prawy górny róg) opcje: usuń profil.
4. Podczas likwidacji odznacz opcje - chcę mieć tylko ukryty profil. Wazne aby to odznaczyć w przeciwnym razie nic ci nie usuną
5 Dajesz KONTYNUUJ USUWANIE
6 Podajesz powód usunięcia i Hasło skopiowane z pierwszego maila do ciebie od badoo
7 KLIKASZ USUŃ
8 GOTOWE! Możesz byc z siebie dumny, juz nigdy tam sie nie loguj!!!

#217 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 08:54:23

witam.mam problem z kontem na badoo.skasowalam prez przypadek maila przez ktorego wchodzilam na badoo i teraz bez maila nieidzie skasowac konta na baddo.jak inaczej mozna skasowac konto na badoo/dzieki z gory

#218 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 08:57:30

witam.mam problem z kontem na badoo.skasowalam prez przypadek maila przez ktorego wchodzilam na badoo i teraz bez maila nieidzie skasowac konta na baddo.jak inaczej mozna skasowac konto na badoo/dzieki z gory

#219 ~majakaja~

~majakaja~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 21:49:37

to nie dokońca tak działa bo wpisujac soje imie i nazwisko nadal pojawiam sie jako "szczeliwa" posiadaczka konta na badoo

#220 ~badoo~

~badoo~
  • Goście

Napisano 02 luty 2012 - 00:39:02

to nie dokońca tak działa bo wpisujac soje imie i nazwisko nadal pojawiam sie jako "szczeliwa" posiadaczka konta na badoo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych