Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

396 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2010 - 00:52:11

No ja też mam taki sam problem- tego dziadowstwa nie da sie usunąć chyba! weszłam przez fb i samo mi się załozyło, samo zdjecie z facebooka mi sie dodało TRAGEDIA!!!! i teraz na dodatek mój facet chce mnie zostawić bo twierdzi, że krece coś na boku. skarge na nich napisze jak mnie moje kochanie zostawi! To szczyt bezczelności tak się ludziom wpierdzieleć w zycie z jakimis syfiastymi stronami! Błagam linki które mi przysyłają nie działają! Jak usunąc ten szmelc?

#2 ~anetka~

~anetka~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2010 - 16:21:17

sluchajcie! mi sie udalo :) wejdzcie w ustawienia, zmiana hasla pozniej jako aktualne haslo wpiszcie to ktore wam przyslali na maila jako wasze dane (napewno gdzies tam macie maila witajacego w ich "cudownym" portalu). jak juz zmienicie swoje haslo na nowe to bez problemu usuniecie i nawet nie trzeba wpisywac ich tych chorych znakow ktore i tak czy poprawnie je wpiszecie czy tez nie, i tak beda zle. trzymam kciuki. Pa

#3 ~aśka~

~aśka~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 11:25:54

chyba wszyscy mamy ten sam problem,to jest jedno wielkie dziadostwo i tyle;/ , a teraz problem.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 09:16:30

nie wchodź tam gdzie nie trzeba

#5 ~marcela..~

~marcela..~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 18:16:49

to działa, dzięki

nie usunęlo profilu..tylko aplikację na fb ;/

#6 ~nox~

~nox~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2011 - 10:07:32

nie dostaje zadnych linków z przypomnieniem hasla:( co zrobic zeby ten syf usunac??

#7 ~woooojciech~

~woooojciech~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2011 - 22:18:29

Najlepiej zróbcie tak (ja tam usunąłem moje konto): Po otrzymaniu jakiegoś maila z badoo zalogowałem się na konto.Później wylogowałem się i przeszedłem do okna powtórnego zalogowania.Tam była opcja wysłania nowego hasła na maila. Po kliknięciu wysyłają maila ze zmianą hasła(nie trzeba znać starego). Zmieńcie je i wejdźcie jeszcze raz na konto. Teraz możecie je po prostu usunąć .... :) Mam nadzieję że komuś się przyda! :)

#8 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 12:45:08

przesłany przez kkkkoooobbbb

http://www.facebook....ab=applications

dzięki za to wielkie :)

#9 ~olga~

~olga~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 14:44:49

Hasło do portalu Badoo jest podane w e-mailu powitalnym przysłanym na adres mailowy facebooka.

Dotyczy tych którzy założyli profil przez Facebook.

#10 ~olga~

~olga~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 14:47:37

hej mam ten sam problem z tym badoo glupim, powiedzcie co zrobic, bo nie dostalam maila tego z haslem a zalozylo mi sie konto przez facebooka i jak po wylogowaniu daje ze zapomnialam hasla to niby jest napisane ze wysla maila z nowym haslem a jeszcze do tej pory ani jednego takiego nie dostałam,choc chyba z 10 razy dawalam,ze nie pamietam hasla! co robic? pomozcie....

#11 ~sandrucha~

~sandrucha~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 15:06:05

a wiec tak! aby usunac profil z badoo trzeba zalogowaac sie na swoim koncie wejsc w zakladke ustawienia po lewej jest opcja usun profil wchodzisz tam jest pare opcji do wypełnienia trzeba podac powod usuniecia profilu i skosowac TO GOWNO!!!! powodzenia! mi sie udało!!!!

#12 ~natalia~

~natalia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 16:34:46

Ja wczoraj po dwóch tygodniach męczenia się z tym profilem, który ponoć istniał dwa miesiące, wreszcie go usunęłam. Miałam problem, że hasło, którym logowałam się na fb i badoo nie pasowało do tego przy zmianie hasła i usuwaniu profilu, co po prostu mnie zszokowało. W końcu portal z naszymi danymi musi dawać nam pełną swobodę w zarządzaniu naszymi danymi i tym, kto te dane widzi. Możecie próbować przez "zapomniałem hasła", ale ja po prostu odgrzebałam maila powitalnego, który poprzednio wzięłam za reklamę klejnego serwisu randkowego i którego nawet nie otwierałam, a w którym był mój login i tamtejsze hasło.

Swoja drogą to dziwne, że przez jedno kliknięcie został założony profil podpisany moim imieniem i moim nazwiskiem z moim zdjęciem. Nawet nie przypominam sobie, żebym coś gdzieś mogła kliknąć, a nawet jeśli to było to na tyle nieznaczące, że nie zauważyłam tego (a jestem dość wyczulona na to, gdzie moje dane pojawiają się w internecie i kto je może zobaczyć). Zakładanie profilu automatyczne przez jedno kliknięcie i problem z usunięciem? Takie coś nie powinno mieć miejsca!

#13 ~------~

~------~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 22:25:27

Tutaj można usunąć:
http://www.facebook.com/settings/?tab=applications

Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję ;))))

#14 ~Czepper~

~Czepper~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 22:06:18

Witam. Żeby pozbyć się tego g*wna trzeba:
1. Wysłać polecenie o nadanie nowego hasła na emalię (zapomniałem hasło)
2. Poprzez link w e-mailu utworzyć nowe hasło
3. Zalogować się w tym pieprzonym portalu
4. Usunąć profil w ustawieniach
Pozdrawiam i udanej walki życzę.

#15 ~szakalny~

~szakalny~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 22:20:05

Tutaj można usunąć:
http://www.facebook.com/settings/?tab=applications

wielkie dzięki, wielki człowieniu ;D

#16 ~natalia~

~natalia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 21:41:26

A przypadkiem nie kliknęłaś tego linku? Bo ja usunęłam, w mailu nic nie klikałam i już nie mogę się zalogować na profil i nic do mnie nie przychodzi...

#17 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 21:47:18

A przypadkiem nie kliknęłaś tego linku? Bo ja usunęłam, w mailu nic nie klikałam i już nie mogę się zalogować na profil i nic do mnie nie przychodzi...

Nie klikałam ani przypadkiem, ani świadomie...... Nie przychodzą obecnie może żadne nowe newsy do Ciebie, bo może nikt Cię tam obecnie nie "napastuje"...

#18 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2011 - 16:13:47

ale czy tym sposobem usnę swój profil z badoo czy tylko aplikację z fb

będąc na tym tym badoo, wyloguj się, a potem wykorzystaj opcję generacji nowego hasła. Przyślą maila na Twój adres. Zmień hasło na nowe, zaloguj się ponownie i przejdź do profilu, ustawień. Tam po lewej strnie jest usuwanie profilu i postępuj jako napisano. Ja narazie dostałem od nich maila:
Twój profil na Badoo zostanie usunięty...
W tym momencie Twój profil jest niewidoczny dla innych użytkowników i po 30 dniach zostanie zupełnie usunięty z systemu. Jeśli usunąłeś/ęłaś go przez pomyłkę, kliknij poniższy link:

Odzyskaj profil

Jeśli tego nie zrobisz, Twój profil po 30 dniach zostanie usunięty... na zawsze!

... aplkację na fb usunąłem w sposób podany wyżej
powodzenia

#19 ~Moni~

~Moni~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 22:01:16

dziękuję za pomoc w usuwaniu profilu na tym cholerstwie, Dawidzie.Chyba tylko po przez zmianę hasła to się udaje bo jak chciałam przed zmianą się usunąć to pokazywało że nieprawidłowe hasło i ten kod do przepisania też że nieprawidłowy.Też znalazłam się tam przez przypadek a głupia ciekawość spowodowała że utworzyłam swój profil. jedyny znak zapytania to mail i hasło do logowania które dostałam już gotowe od znajomego.nie wiem czy on to świadomie przesłał czy też działalność badoo i może facebook w tym maczała palce.pozdrawiam

#20 ~mysza~

~mysza~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 00:00:15

Znalazłam, jak to usunąć z fb:
aplikacje -> więcej -> aby zmienić widoczność bla bla kliknij tutaj (trza kliknąć) -> wyłącz wszystkie aplikacje platformy

Witam usunęłam aplikację dokładnie tak samo ,ale czy to wystarczy że pozbyłam się jej z fbooka ?!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych