Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

294 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 19:07:09

Oto co mi odpiasli:

Witaj,
Chwilowo mamy problemy techniczne.Mamy nadzieję,że zdołamy naprawić to
tak szybko, jak tylko się da.Jeżeli problem będzie się jednak pojawiał
prosze się z nami skontaktować poprzez wiadomości dla błędów
systemowych.
Dziękujemy za cierpliwość!
Pozdrawiamy,
Zespół Badoo
.On Thu, 3 Feb 2011 15:12:14 +0000
"Opinia" <noreply@badoo.com> wrote:
Nie wiem już co mam robić

#2 ~Bell~

~Bell~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 19:09:27

Niech tych sk*****nów szlag potrafia.J sie męcze juz tydzień,czekam na maila a oni mi odpisują bzdury o błędach technicznych.

#3 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 19:42:36

czy jeśli usunę profil na fb to badoo też zostanie usunięte automatycznie?

#4 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 19:54:15

czy jeśli usunę profil na fb to badoo też zostanie usunięte automatycznie?

Właśnie też juz o tym myslałam,ale nie wiem czy to cokolwiek zmieni.Nawet póxniej nie sprawdzisz czy to konto istnieje bo nie masz hasła.Szmaciarstwo,szajs,gówno to najłagodniesze okreslenia dla tych darmozjadów.

#5 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 21:21:31

Nie mam zadnego loginu ani hasła.Null zero,piszę piszę i nic!!!Jeśli chodzi ci o to niby hasło i login co przysłali przy nieświadomej rejestracji to na pewno tego nie mam ,bo mam poczte na onecie i wszystko usuwam na bieżąco.

#6 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 10:28:20

Hej,
Miałam ten sam problem , nie pamietałam hasła. Wyloguj się a następnie wyswietli ci sie zeby sie zalogowac ponownie . Daj nie pamietam hasła. Wyślą Ci nowe na e-mail.

#7 ~kamis~

~kamis~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 21:38:36

polecam usunac alikacje z fb potem znowu ja dodac i w aplikacji wybrac ze nie ma sie 18 lat po paru minutach konto jest kasowane automatycznie, potwierdzeniem jest wpisanie maila z fb przy odzyskiwaniu hasla po wpisaniu kodu z obrazka pokazuje informacje ze mail jest bledny

#8 ~Fejsik~

~Fejsik~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 08:25:50

niestety z aplikacji na fb to nie działa- należy sie wylogować, a następnie zalogować bezpośrednio w badoo, prosząc przy tym o nowe hasło-wysyłają na maila- po zmianie hasła w ustawieniach należy usunąc profil (może nie zadziałać za pierwszym razem- nie poddawajcie się :)

#9 ~nitka~

~nitka~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 11:48:24

Mnie dotknął równiez ten problem. Klikajac z ciekawości co mówią o mnie inni nieświadomie założyłam kontoo na badoo. Jestem zdegustowana tą sytuacja, pomijam że koledzy w pracy ale nawet i szef zapytał, czy aż tak zdesperowana jestem że poszukuję facetów na portalach randkowych- jestem osobą publiczną. I nic z podanych tu sytuacji nie działa. Wylogowanie się i oczekiwanie na podanie nowego hasła przez ten portal trwa w nieskończoność. Uczyniłam tak juz kilkakrotnie i nie dostałam nowego hasła.Natomiast w dalszym ciagu na adres mailowy otrzymuję powiadomienia, że kolejny ,,pan wąsacz" by mnie schrupał.

#10 ~sekmet~

~sekmet~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 12:19:35

niestety zablokowanie i usunięcie aplikacji na fb nie pomaga w usunięciu profilu na badoo. właśnie od 36 godzin to przerabiam

#11 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 15:31:50

Przeczytałam cały temat.
Oczywiście ma ten sam problem, głupia aplikacja na fb, którą wcisnęłam przypadkowo. Eh.
Jednak ze strony badoo, nie dostałam maila z hasłem tylko z prośbą dodania zdjęcia.
Nie weszłam w ich linka. Weszłam na fb usunęłam tam aplikację. Na stronie głównej badoo podałam, że nie pamiętam hasła, ale jak do tej pory nie dostałam żadnego maila? Jak długo mam czekać? Ile można czekać?

#12 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 16:20:41

...nie pamietam hasla jak mam usunoc profil z badoo

#13 ~Aniaa~

~Aniaa~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 19:52:28

Ludzie to nie jest normalne,na wszystkich innych forach ludzie skarżą się na Badoo że mają ten sam problem.Czytam że wielu z was nie dostało maila mimo że napisaliscie "nie pamiętam hasła"Myślałam ,że może sobie bimbają i postanowiłam to sprawdzić.Załozyłm fikcyjnego maila i chciałam załozyc sobie fikcyjny profil na Badoo(nie przez facebooka),kliknełam w zostan członkiem Badoo,podałam maila(tego fikcyjnego)i wyświetlił sie komunikat że zaraz na maila dostanę link z hasłem itd.Otworzyłam pocztę ale nic tam nie było....minąła tydzien i do dzisiaj nie mam maila aktywacyjnego,więc nie dziwi mnie,że i wy nie dostajecie maili o zmianę hasła.Napisałam przez Badoo w zakładce pomoc,a oni mi odpisali(automatycznie)że mają problemy techniczne i dziękują za cierpliwość.Po kilku dniach napisałam kolejnego maila i tak w kółko odpisywali mi że mają problemy techniczne.Jest więc coś nie halo z ich systemem skoro nie mogę zostać nowym "członkiem"tego gówna.
Spróbujcie na stronie głównej tego Badoo w zakładce pomoc na samym dole wysłać maila(błędy)z natychmiastowym żądaniem usunięcia profilu,może to coś da.Ja jeszcze nic nie wskórałam a kombinuję na wszelkie możliwe sposoby ,wysyłam maile itd.Nie rozumiem że nie ma sposobu na cos takiego.Dla mnie to jest zwykłe przestępstwo.

#14 ~Grace~

~Grace~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 20:39:35

Myślę, że najlepiej jest umieścić jakieś gołe zdjęcie - wtedy sami zablokują. Można też usunąć wszystkie informacje, oraz zdjęcie, zmienić ksywkę i nie martwić się o badoo

#15 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 22:53:39

Dostałam maila z linkiem ale link nie działa :angry:

#16 ~justii3~

~justii3~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 23:48:12

pieprzone dziadostwo, nie mam siły juz do tego ale widze ze nie ja jedna nie mam zadnego meila potwierdzajacego haslo dalam nie pamietam hasla i dalej nic nir otrzymalam na poczte!!! ratunku!!!!

#17 ~justii3~

~justii3~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 00:08:03

~sgvxf~

*

* Grupa Goście

Napisano wczoraj, 14:00 #150
edytuj profil
ustawienia prywatności
aplikacje i witryny (edytuj ustawienia)
aplikacje z których korzystasz
i usuwamy

tak tez zrobilam konto nadal istnieje a co gorsze jak podaje emil aby mi przyslali nowe haslo pisze ze adres nie prawidlowy. :( co mam robic??

#18 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 08:12:24

Ja też otrzymałam informację,że nieprawidłowy mail.Po tygoniu oczekiwania dostałam linka,ale okazało się że jest uszkodzony.Założyłam fikcyjne konto na tym cholerstwie,weszłam tam i próbowałam odszukac siebie na ty h*****wie ale nie znalazłam tam swojego profilu.Więc mniemam że chyba jest niewidoczny.Mam nadzieję że wkrótce go usuną.A swoją drogą cały czas słałam do nich maile z żądaniem natychmiastowego usunięcia profili.

#19 ~justii3~

~justii3~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 12:54:33

dzisiaj otrzymalam link o nowe haslo weszłam tam i link nie aktywny co to jest?? probowalam znowy sie logowac ale jak mowie podawany email jest nieprawidlowy?? z tym ze nie przychodza mi juz na meila zadne wiadomosci od nich moze konto jest gdzies ukryte?? OBY!!

#20 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 19:43:05

Ja czekałam dwa tygodnie na maila z możliwością zmiany hasła, spokojnie przyjdzie ale po długim czasie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych