Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMOCY JAK USUNĄĆ PROFIL Z BADOO?

378 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 09:16:30

nie wchodź tam gdzie nie trzeba

#2 ~olga~

~olga~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 14:44:49

Hasło do portalu Badoo jest podane w e-mailu powitalnym przysłanym na adres mailowy facebooka.

Dotyczy tych którzy założyli profil przez Facebook.

#3 ~olga~

~olga~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 14:47:37

hej mam ten sam problem z tym badoo glupim, powiedzcie co zrobic, bo nie dostalam maila tego z haslem a zalozylo mi sie konto przez facebooka i jak po wylogowaniu daje ze zapomnialam hasla to niby jest napisane ze wysla maila z nowym haslem a jeszcze do tej pory ani jednego takiego nie dostałam,choc chyba z 10 razy dawalam,ze nie pamietam hasla! co robic? pomozcie....

#4 ~natalia~

~natalia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 21:41:26

A przypadkiem nie kliknęłaś tego linku? Bo ja usunęłam, w mailu nic nie klikałam i już nie mogę się zalogować na profil i nic do mnie nie przychodzi...

#5 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 21:47:18

A przypadkiem nie kliknęłaś tego linku? Bo ja usunęłam, w mailu nic nie klikałam i już nie mogę się zalogować na profil i nic do mnie nie przychodzi...

Nie klikałam ani przypadkiem, ani świadomie...... Nie przychodzą obecnie może żadne nowe newsy do Ciebie, bo może nikt Cię tam obecnie nie "napastuje"...

#6 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2011 - 16:13:47

ale czy tym sposobem usnę swój profil z badoo czy tylko aplikację z fb

będąc na tym tym badoo, wyloguj się, a potem wykorzystaj opcję generacji nowego hasła. Przyślą maila na Twój adres. Zmień hasło na nowe, zaloguj się ponownie i przejdź do profilu, ustawień. Tam po lewej strnie jest usuwanie profilu i postępuj jako napisano. Ja narazie dostałem od nich maila:
Twój profil na Badoo zostanie usunięty...
W tym momencie Twój profil jest niewidoczny dla innych użytkowników i po 30 dniach zostanie zupełnie usunięty z systemu. Jeśli usunąłeś/ęłaś go przez pomyłkę, kliknij poniższy link:

Odzyskaj profil

Jeśli tego nie zrobisz, Twój profil po 30 dniach zostanie usunięty... na zawsze!

... aplkację na fb usunąłem w sposób podany wyżej
powodzenia

#7 ~Moni~

~Moni~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 22:01:16

dziękuję za pomoc w usuwaniu profilu na tym cholerstwie, Dawidzie.Chyba tylko po przez zmianę hasła to się udaje bo jak chciałam przed zmianą się usunąć to pokazywało że nieprawidłowe hasło i ten kod do przepisania też że nieprawidłowy.Też znalazłam się tam przez przypadek a głupia ciekawość spowodowała że utworzyłam swój profil. jedyny znak zapytania to mail i hasło do logowania które dostałam już gotowe od znajomego.nie wiem czy on to świadomie przesłał czy też działalność badoo i może facebook w tym maczała palce.pozdrawiam

#8 ~mysza~

~mysza~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 00:00:15

Znalazłam, jak to usunąć z fb:
aplikacje -> więcej -> aby zmienić widoczność bla bla kliknij tutaj (trza kliknąć) -> wyłącz wszystkie aplikacje platformy

Witam usunęłam aplikację dokładnie tak samo ,ale czy to wystarczy że pozbyłam się jej z fbooka ?!

#9 ~magdalenka~

~magdalenka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 18:51:44

tez mialam konto na tym bADOO. Ciezko jest usunac, caly czas pisze ze haslo nieprawidlowe. wiec proponuje zrobic tak jak ja kliknac w ZAPOMNIALEM HASLA i podac swoj mail na ktory powinno przyjsc haslo. Jak rowniez przy logowaniu na Badoo jest ikona usun konto treba tylko powod podac, fakt jest troche motania ale zycze powodzenia, mi sie udalo. I ostrzegam innych zeby nie wchodzili na to gowno, tam jest pelno zboków. Wasze zdjęcia mogą być wszedzie wykorzystane, w calym internecie wiec prosze uwazajcie

#10 ~JuuL~

~JuuL~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 08:36:24

Z FB Badoo bardzo łatwo można usunąć. Wystarczy wejść w swój profil, pod zdjęciem po lewej są wyświetlone aplikacje użytkownika. Klikamy na Badoo i po wejściu po lewej będzie opcja ZABLOKUJ APLIKACJE. Klikamy i po problemie :D

Pozdro
JuuL (juulek@gmail.com)

#11 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 11:49:31

A wiec tak ludzie, zapewne nie wiecie jakie haslo wpisac....nalezy sie wylogowac i przy ponownym zalogowaniu wcisnac nie pamietam hasla, wtedy przychodzi na meila ustawienie nowego i dalej proscizna, logujecie sie i w ustawieniach usuwacie konto :))))))))))))))))

#12 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 11:14:39

Mam ten sam problem, usunęłam aplikacje na FB, zablokowałam ją a i tak dostaje od nich maile, że ktoś chce mnie poznać. Próbowałam usunąć profil, ale też nie mogę, bo żadnego hasła nie podawałam.Teraz męczę się, z utworzeniem nowego hasła, ale to też nic nie daje, bo jak chce otworzyć link z nowym hasłem to okazuje się, że link nie działa... zupełnie nie mam pomysłu co innego mogę zrobić. Pozostaje mi chyba tylko dalej bawienie się w otwieranie niedziałających linków i modlić się, żeby w końcu zadziałał ... Jeśli ktoś ma inne rozwiązanie to proszę o pomoc.

#13 ~maja~

~maja~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 22:17:59

Pomocy nie wiem jak usunac profil z badoo

Hej,
ja tez zalogowalam sie przypadkowo poprzez chec odczytania jakiegos postu. Zrobilam tak: weszlam w maila, kliknelam na link gdzie automatycznie znalazlam sie na swojej niby stronie badoo, nastepnie sie wylogowalam. Zeby zalogowac sie ponownie trzeba miec haslo, ktorego nie mialam, wiec kliknelam na :zapomnialam haslo. Przyslali mi maila o zmianie hasla, wiec utworzylam 'nowe', nastepnie zalogowalam sie na badoo i ponizej jest zakladka 'usun profil'. kliknelam i dalej postepowalam wg instrukcji. Usunelam konto, ale dostalam maila, ze narazie jest tylko niewidoczy i po 30 dniach zstanie usuniety...ufff, bede czekac :)

#14 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 14:11:18

Mam ten sam problem, usunęłam aplikacje na FB, zablokowałam ją a i tak dostaje od nich maile, że ktoś chce mnie poznać. Próbowałam usunąć profil, ale też nie mogę, bo żadnego hasła nie podawałam.Teraz męczę się, z utworzeniem nowego hasła, ale to też nic nie daje, bo jak chce otworzyć link z nowym hasłem to okazuje się, że link nie działa... zupełnie nie mam pomysłu co innego mogę zrobić. Pozostaje mi chyba tylko dalej bawienie się w otwieranie niedziałających linków i modlić się, żeby w końcu zadziałał ... Jeśli ktoś ma inne rozwiązanie to proszę o pomoc.

#15 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 14:12:45

mam ten sam problem jestem wsciekła!

#16 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 15:21:07

nie pamiętam hasła do badoo jak mam skasować profil?

#17 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 21:27:53

Co za badziew tobadoo. Nie moge usunąc konta, chyba usunę konto z Facebooka, ale czy to gwarantuje ze nie będzie mnie na badoo?

#18 ~Agatka~

~Agatka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 17:12:38

No ja też mam taki sam problem- tego dziadowstwa nie da sie usunąć chyba! weszłam przez fb i samo mi się załozyło, samo zdjecie z facebooka mi sie dodało TRAGEDIA!!!! i teraz na dodatek mój facet chce mnie zostawić bo twierdzi, że krece coś na boku. skarge na nich napisze jak mnie moje kochanie zostawi! To szczyt bezczelności tak się ludziom wpierdzieleć w zycie z jakimis syfiastymi stronami! Błagam linki które mi przysyłają nie działają! Jak usunąc ten szmelc?

#19 ~Agatka~

~Agatka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 17:27:02

W podobny sposób znalazłam się na tym.Masakra!Odzywali się różni amanci, których wcale nie szukałam.Mam nadzieję że udało mi się przed momentem to usunąć...Na swojej stronie(profilu) wejdź w ustawienia (po prawej na górze)Kliknij usuń profil,wyskoczy stronka namawiająca do pozostania itp. ale ty kliknij opcję kontunuuj usuwanie.Będą kazali podać hasło Ty oczywiście go nie znasz (przynajmniej ja nie znałam, a to facebookowe to nie było to hasło).Wciśnij zapytanie - nie pamiętasz hasła(nie pamiętam tylko czy napisane z boku strony czy poniżej,ale znajdziesz:) i tam wpiszesz tak jak proszą swój adres e-mail.Po krótkiej chwili prześlą Ci link w który klikniesz i wpiszesz w rubryczki to o co proszą(nowe wymyślone hasło i jego powtórzenie).Kiedy hasło już zmienisz wejdź ponownie na swój profil i znów w ustawienia- usuń profil- wpiszesz hasło (te nowe,poniżej powód rezygnacji i już powinno wyjść.)Dla mnie wyświetlił się komunikat, że profil na badoo został usunięty.Ufffff....

#20 ~kasianinka~

~kasianinka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 18:19:46

A ja mam dodatkowy problem robię tak jak pisaliście aby odzyskać hasło tylko że mi nie przychodzi żaden link na pocztę próbuję codziennie teraz to już po 5o razy i nic dalej nie mam linku z hasłem na poczcie:(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych