Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POMAGAM

pomoc finanse

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pomoc~

~Pomoc~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 13:48:00

W związku z tym, że w naszej okolicy mamy ubogi wybór banków oferuję Wam pomoc w uzyskaniu kredytów i innych produktów bankowych w pozostałych największych bankach w Polsce. Taka pomoc jest całkowicie  BEZPŁATNA a dzięki niej przez wszystkie procedury przejdziemy łatwiej, pomogę przy wszystkich formalnościach,

Jeśli więc nie otrzymałeś kredytu w naszych małych, regionalnych oddziałach a chciałbyś ubiegać się o kredyt (gotówkowy, hipoteczny, na działalność gospodarczą) to proszę o kontakt finanse.pomagam@gmail.com

#2 ~starszy~

~starszy~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 13:51:28

W związku z tym, że w naszej okolicy mamy ubogi wybór banków oferuję Wam pomoc w uzyskaniu kredytów i innych produktów bankowych w pozostałych największych bankach w Polsce. Taka pomoc jest całkowicie  BEZPŁATNA a dzięki niej przez wszystkie procedury przejdziemy łatwiej, pomogę przy wszystkich formalnościach,

Jeśli więc nie otrzymałeś kredytu w naszych małych, regionalnych oddziałach a chciałbyś ubiegać się o kredyt (gotówkowy, hipoteczny, na działalność gospodarczą) to proszę o kontakt finanse.pomagam@gmail.com

O BEZPŁATNEJ POMOCY JESZCZE NIE SŁYSZAŁEM! NABIERASZ LUDZI!!

Jest w tym jakiś "kruczek"..Pomożesz uzyskać kredyt w niepewnym banku na ogromny procent..

#3 ~Pomoc~

~Pomoc~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 14:02:16

Istnieje coś takiego jak doradztwo finansowe - doradca wykonuje za bank większość pracy przez co zamiast swojemu pracownikowi, który siedzi na tyłku w banku i nie wychodzi 'do klienta' płaci doradcy, który jest partnerem.

#4 ~takapomoc~

~takapomoc~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2014 - 16:37:57

Istnieje coś takiego jak doradztwo finansowe - doradca wykonuje za bank większość pracy przez co zamiast swojemu pracownikowi, który siedzi na tyłku w banku i nie wychodzi 'do klienta' płaci doradcy, który jest partnerem.

Płatny doradca jak zabójca, działa z nienatka. Pomóg dostać krdyt na chałpe. Kredyt splacony a doradca po sądach wuczy ico razwiency chce. Jak sad mu da racje weźnie chałpe prawie.

#5 ~Józef~

~Józef~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 10:08:33

A co z rolnikami? mam gospodarstwo i sie staralem o kredyt to nie dostałem. rolnikom też pomagacie?

#6 ~oszust~

~oszust~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 10:37:49

A co z rolnikami? mam gospodarstwo i sie staralem o kredyt to nie dostałem. rolnikom też pomagacie?

to naganiacze parabankow

#7 ~nietycznie~

~nietycznie~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 14:28:52

czy jest tu ktoś komu pomogło zadłużenie się i w jaki sposób ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 15:40:46

Jeśli mówimy o kredycie zaciąganym tylko po to żeby ratować sytuację finansową to i owszem - nie ma co się bawić w takie rzeczy. Inną sprawą jest jednak branie kredytu pod inwestycje w firmie albo kredyt na wkład własny przy zakupie sprzętu rolniczego z dotacji unijnych

#9 ~bankowiec~

~bankowiec~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 13:16:19

Kredytom mówimy NIE!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2014 - 10:40:42

Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/radardokladny
Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer"
a zobaczysz gdzie jest i co robi.
Dokładność pomiaru do 150cm.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pomoc, finanse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych