Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polityczna przeszłość kandydatki do sejmu z PiS-u Iwony Michałek -czy należała do PZPR?

83 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~czytacz~

~czytacz~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 11:46:36

Miejmy nadzieję,że Porozumienie Gowina po wyborach przestanie istnieć?

Co to za partia ,same wędrowniczki,w dodatku tylu byłych członków PZPR?

Tow. gospodarza M. Zaleskiego byłego aktywnego członka PZPR, który gdzieś wspominał,że przez tą działalność, pewnie pilne studiowanie życiorysów lenina, stalina, bieruta zawalił nawet rok na tak "trudnym" kierunku jak geografia na WUML-u czyli UMK, ta pani posłanka uważa za najlepszego prezydenta w Polsce a reszta z władz Porozumienia jej wtóruje, na czele z ministrem Gowinem??

#42 ~ludzie Gowina~

~ludzie Gowina~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 20:46:06

Transfer z PSL do partii Jarosława Gowina miał doprowadzić do upadku ludowców w Sejmie. Jednak przejście Mieczysława Baszki do Zjednoczonej Prawicy wyłącznie skompromitowało wicepremiera Jarosława Gowina! Jak mówi jeden z informatorów Fakt24 Gowin „jest wściekły, bo wszyscy się z niego śmieją!”

„Informuję, że dzisiaj złożyłem deklarację o przystąpieniu do partii Porozumienie Jarosława Gowina i jestem jej członkiem” – stwierdził Baszko w sobotę podczas konferencji prasowej w Białymstoku, na której pojawił się razem ze swoim nowym szefem. „Bardzo cieszę się z tej deklaracji posła Baszki” – skomentował wicepremier Jarosław Gowin.

Jeszcze tego samego dnia szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz na spotkaniu z działaczami partii w Kraśniku decyzję swojego byłego posła nazwał „politycznym kłusownictwem”.

Przejście Mieczysława Baszki miało być doskonałym ruchem Jarosława Gowina. Przede wszystkim dlatego, że klub parlamentarny PSL miał stać się historią. I to po raz pierwszy od 1989 r.! Jednak szeregi klubu ludowców zasilił Michał Kamiński z Unii Europejskich Demokratów i Jarosław Gowin… stał się pośmiewiskiem!

Poseł Mieczysław Baszko, były samorządowiec, może być uznawany za wizerunkowe obciążenie Zjednoczonej Prawicy. Jest oskarżany, że jako były marszałek przymknął oczy na podejrzany konkurs w Podlaskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich (PZDW) w Białymstoku.

Białostocka prokuratura interesowała się sprawą, ale postępowanie umorzono „wobec stwierdzenia braku znamion czynu zabronionego” . Choć śledczy pracują w tym samym mieście, gdzie od lat działa wpływowy poseł, nie wnioskowali o wyłączenie się ze sprawy. Białostoccy prokuratorzy nawet nie przesłuchiwali Baszki.

Teraz poseł znów ma kłopoty. Podczas otwarcia drogi w miejscowości Ciemne w nieparlamentarny sposób zwrócił się do szefa lokalnych struktur PiS, a zarazem starosty Sokółki Piotra Rećki! Miał go nazwać „faszystą”, a jego pradziadka „hitlerowskim kolaborantem”. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie, a świadkowie są przesłuchiwani. Rećko zapowiada, że nie odpuści, bo jego pradziadka zastrzelili hitlerowcy, a dziadek został zesłany na roboty do Niemiec. „Baszko to człowiek bez honoru. Sondaże lecą opozycji na łeb, na szyję, a on ucieka jak szczur z tonącego okrętu. Skoro Jarosław Gowin wziął go do siebie, nie powinien się dziwić, że się z niego śmieją” – skwitował Rećko w rozmowie z dziennikarzami.

#43 ~Solidaruch Wojciech R.~

~Solidaruch Wojciech R.~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 05:36:07

Pani Iwono...., b. koleżanko z P.R. , do budowy której także się przyłozyłem(!)

Czy takie zasady są dla Was normami?

..." Poseł Mieczysław Baszko, były samorządowiec, może być uznawany za wizerunkowe obciążenie Zjednoczonej Prawicy. Jest oskarżany, że jako były marszałek przymknął oczy na podejrzany konkurs w Podlaskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich (PZDW) w Białymstoku.

Białostocka prokuratura interesowała się sprawą, ale postępowanie umorzono „wobec stwierdzenia braku znamion czynu zabronionego” . Choć śledczy pracują w tym samym mieście, gdzie od lat działa wpływowy poseł, nie wnioskowali o wyłączenie się ze sprawy. Białostoccy prokuratorzy nawet nie przesłuchiwali Baszki.

Teraz poseł znów ma kłopoty. Podczas otwarcia drogi w miejscowości Ciemne w nieparlamentarny sposób zwrócił się do szefa lokalnych struktur PiS, a zarazem starosty Sokółki Piotra Rećki! Miał go nazwać „faszystą”, a jego pradziadka „hitlerowskim kolaborantem”. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie, a świadkowie są przesłuchiwani. Rećko zapowiada, że nie odpuści, bo jego pradziadka zastrzelili hitlerowcy, a dziadek został zesłany na roboty do Niemiec. „Baszko to człowiek bez honoru. Sondaże lecą opozycji na łeb, na szyję, a on ucieka jak szczur z tonącego okrętu. Skoro Jarosław Gowin wziął go do siebie, nie powinien się dziwić, że się z niego śmieją” – skwitował Rećko w rozmowie z dziennikarzami".

P.S. 

Pani wie( rozmawialismy wielokrotnie); ja te Wasze inklinacje miałem już przed wyborami w 2015 r ( do Sejmu) poukłądane na półkach percepcji osobistej...

Nie wypadało mi jednak przed wyborami " trzasnąć drzwiami"... Dowody jakich dostarczacie są zgodne z moimi " ułozeniami" sprzed dnia wyborów(!) 

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 06:52:51

Jakoś nic nie napisałeś o tej biesiadzie spod znaku swastyki i czarnych mundurów?

#45 ~śmietnisko Gowina?~

~śmietnisko Gowina?~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2018 - 20:42:03

"Jak dowiedział się Fakt24 poseł Mieczysław Baszko chciałby odejść od Jarosława Gowina i wrócić do macierzystego PSL! Świeżo upieczonemu działaczowi Porozumienia dokuczają koledzy. Zarówno z nowej, jak i starej partii. – Kiedy ludowiec z krwi i kości staje się konserwatystą to śmiesznie to wygląda – komentuje jeden z kolegów Baszki. Jakby tego było mało, podczas Rady Politycznej PiS Jarosław Kaczyński uderzył we wszystkich polityków, którzy zdecydowali się lub zdecydują dołączyć do Gowina!"

#46 ~Kryspin~

~Kryspin~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 12:51:41

Caly czas z wirtualnej interii sa usuwane moje komentarze taka mamy wolnosc slowa Media najgorsze bzdury klamstwa mowia daja aby sie przypodobac klerowi pokazujac w mediach niepelnosprawnych Ciagle pokazujac kalekich dzieciakow ciagle uzywaja sformulowan ze usmiech nieschodzi z ich twarzy

#47 ~Kryspin~

~Kryspin~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 12:57:20

To z tego moze wynikac ze kalectwo to zaden problem Ludzie prawie wcale sie teraz nieusmiechaja a kalekom rzekomo nieschodzi usmiech z twarzy bzdury To napisalem I usunieto komentarz kilka razy

#48 ~michałko~

~michałko~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 11:07:03

"Jak dowiedział się Fakt24 poseł Mieczysław Baszko chciałby odejść od Jarosława Gowina i wrócić do macierzystego PSL! Świeżo upieczonemu działaczowi Porozumienia dokuczają koledzy. Zarówno z nowej, jak i starej partii. – Kiedy ludowiec z krwi i kości staje się konserwatystą to śmiesznie to wygląda – komentuje jeden z kolegów Baszki. Jakby tego było mało, podczas Rady Politycznej PiS Jarosław Kaczyński uderzył we wszystkich polityków, którzy zdecydowali się lub zdecydują dołączyć do Gowina!"

W Toruniu żołnierzykiem Gowina jest tow? Iwona Michałek.

#49 ~tir-tor~

~tir-tor~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 10:20:54

Ciekawe ,czy ta pani zostanie tretynową ambasadorką?

#50 ~tir-tor~

~tir-tor~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 10:21:22

#51 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 22:40:52

Zaprosiła ministra Gowina to pewnie tak?

#52 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 22:41:25

Zaprosiła ministra Gowina to pewnie tak?

#53 ~Wojciech R.....ki~

~Wojciech R.....ki~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 07:25:15

W Toruniu żołnierzykiem Gowina jest tow? Iwona Michałek.

Padają na tym forum zarzuty o to, że Pani Iwona Michałek( do k. 2015 r - razem budowalismy partię odważnego i mądrego polityka P.O. -Jarosłąwa Gowina] była w PZPR.

Czy to jest hańbiące , czy też nie jest nie mnie się wypowiadać; znałem wielu z legitymacjami, którzy byli mądrymi i uczciwymi Polakami( z towarzyszkami - to bywało różnie, a przykład "I szych dam" w powojennej historii nie pozostawia złudzeń...). Ważne jest co innego: to nosi nazwę  - pryncypiów (!) 

-Po I sze , czy o takiej przeszłości ( jeżeli była) powiadomiła Pana Gowina, a dalej -Jarosława Kaczyńskiego; gdyż nam " ani o jotkę" nie wspomniała o karierze w PZPR(!)

--Po II gie , skoro nam nie wspomniała, a było nas kilkunastu dość rozsądnych i odważnie wspierających Ją - jako ramię nowej partii, wówczas Partii Razem Jarosława Gowina, to może jednak piszący na tym forum , mają do Pani poseł osobiste urazy i stosując metodę " tajemniczego Don Pedro" z pewnego PRL-owskiego serialu( co to " mroził krew w żyłąch") .

-Po III cie , już przed wyborami w X 2015 r odczułem z Jej strony wyjątkową niechęć np. do mojego jednoznacznego stanowiska -wobec zajmowanego Urzędu przez b. tow. Pana Prezydenta . Nie o Jego rządy chodziło, bo także uważam , że jest sprawnym aministratorem miasta , ale o np. o wszelkiego rodzaju uroczyśtości związane z NASZYMI ROCZNICAMI( nie PRL-owskimi) -jak 11 listopada; jak 3 Maja, jak Boże Ciało ( etc.etc) (**) i Jego Na jednym ze spotkań przedwyborczych( nie ostatnim(***) ) nie miałem wątpliwości - skąd ten Jej " ciąg " w kierunku osoby Pana Prezydenta (SIC!).Mając jednak zadanie przed ówczesną partią Polska Razem J.G. uznałem, że to niegodna postawa " najważniejszej osoby" w regionie( tej nowej partii) i natychmiast po wyborach; po I szym zebraniu w biurze Pani posłąnki - wystąpiłem z P.R. 

P.S. 

(***) o tym na pewno należy więcej napisać...

Jeszcze jedno; do b. kolegów P.R. J.G. czy Wy wiecie więcej ode mnie i także uważacie ( jak Pani poseł), ze to nie zasługuje na stosunek medialny; choćby jednym zdaniem odpowiedzieć tym wszystkim, którzy "posądzają " Panią I.M. o przynależność do PZPR?!

#54 ~adamm~

~adamm~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 10:42:59

PartYja zmieniła podobno nazwę ,przez protest o. Rydzyka?

#55 ~Ministrant~

~Ministrant~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 22:08:47

A ktorą część nazwy oprotestował o. dyrektor? Tę- Polska, czy Razem ? 

#56 ~Ministrant~

~Ministrant~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 22:09:23

#57 ~tir-tor~

~tir-tor~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 18:15:10

zapytaj posłankę I. Michałek albo rydzykową posłankę A. Sobecką.

#58 ~Ministrant~

~Ministrant~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 18:54:38

zapytaj posłankę I. Michałek albo rydzykową posłankę A. Sobecką.

Podczas spowiedzi (...) nie bedę pytał o. Tadeusza... 

To posłanka P. Iwona powinna ukrócić te pomówienia, co do Jej przeszłości; nie uważasz?

#59 ~tir-tor~

~tir-tor~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 10:34:36

Podczas spowiedzi (...) nie bedę pytał o. Tadeusza... 

To posłanka P. Iwona powinna ukrócić te pomówienia, co do Jej przeszłości; nie uważasz?

Co chodzi ci ministrancie ,że każę ci zapytać o nazwę partii biedaka Gowina ,którego obecnie wielu wspiera finansowo? Mam nadzieją ,że również?

#60 ~biedny ten Gowin?~

~biedny ten Gowin?~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 09:14:19

Ministrze, spróbuj przeżyć za 2000 zł!

Bezczelne żale Jarosława Gowina (57 l.), że ministerialna pensja nie wystarczała mu do pierwszego, oburzają Polaków! Miliony z nich drżą co miesiąc, czy ze swoich głodowych pensji opłacą rachunki, leki, jedzenie... A może Gowin spróbowałby żyć jak oni?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych