Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polecane domki letniskowe nad morzem

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 13:08:21

Witam. Szukam fajnych i niedrogich domków letniskowych na 6 osób. bardzo zależy nam żeby to było w spokojnej i niedużej miejscowości, gdzie ne ma zbyt dużych tłumów ludzi i za dużo stoisk z zabawkami. chcę po prostu odpocząć w spokojnej i rodzinnej atmosferze., pozdrawiam.

#2 ~Celina~

~Celina~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 18:34:09

Witam. Szukam fajnych i niedrogich domków letniskowych na 6 osób. bardzo zależy nam żeby to było w spokojnej i niedużej miejscowości, gdzie ne ma zbyt dużych tłumów ludzi i za dużo stoisk z zabawkami. chcę po prostu odpocząć w spokojnej i rodzinnej atmosferze., pozdrawiam.

Jestem pewna, że w domkach Poznaniaka się Wam spodoba, a dzieciaki będą miały gdzie biegać.

#3 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 20:29:46

Jestem pewna, że w domkach Poznaniaka się Wam spodoba, a dzieciaki będą miały gdzie biegać.

Byłam tam i masz racje. Tam jest super. Właśnie zwłaszcza dla dzieciaków. Powietrze i bliskość wody robi swoje.

#4 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 20:09:41

Byłam tam i masz racje. Tam jest super. Właśnie zwłaszcza dla dzieciaków. Powietrze i bliskość wody robi swoje.

Dla mojego autystyka było to najlepsze miejsce noclegowe. Cisza i spokój bardzo go koiły

#5 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 11:17:10

My w Poznaniaku byliśmy trzy lata temu. W przyszłym roku wrócimy. Jesteśmy bardzo ciekawi czy nadal jest tak fajnie?

#6 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 20:13:55

My w Poznaniaku byliśmy trzy lata temu. W przyszłym roku wrócimy. Jesteśmy bardzo ciekawi czy nadal jest tak fajnie?

Bardzo piekne miejsce. Pięknie położone, tak że wracajcie spokojnie. Nie wiem jak było trzy lata temu, ale teraz było świetnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych