Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~cms~

~cms~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 16:38:56

skoro się psy pałętają, a w wielu miejscowościach jest to normą, to powinien najbliższy myśliwy ewentualnie policjant czy strażnik gminny w razie zagrożenia odstrzelić takie zwierze, a służby komunalne od razu zutylizować padline... Czy życie ludzkie ma być zagrożone przez psy porzucone i nieraz chore czy wściekłe?? czy pies jest ważniejszy od człowieka?? Jeden pocisk droższy od leczenia i męki poszkodowanych?? ile razy tak jest że ludzie są kalekami do końca życia, bo piesek pogryzł??
No chyba że wiadomo kto jest właścicielem psa, to wtedy chycla i niech go złapie, zawiezie do właściciela i minimum 1000zł grzywny. Niech ludzie myślą gdy chcą chować zwierzaka a później zmuszają go do życia w dziczy....

#2 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 17:01:40

A strażnik gminny to niby z czego miałby odstrzelić takiego psa?!Pomyśl zaczym coś napiszesz!

#3 marry

marry

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3751 postów

Napisano 22 czerwiec 2012 - 17:18:01

Myślę,że porządna i nieodwołalna kara dla właściciela takiego zwierzaka byłaby skutecznym środkiem na takie przypadki.Zdziczałe psy,które są bez właściciela, powinny być odławiane przez służby komunalne.

#4 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 17:18:40

A strażnik gminny to niby z czego miałby odstrzelić takiego psa?!Pomyśl zaczym coś napiszesz!

Z procy może.

#5 ~hycel~

~hycel~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 17:22:41

pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!

#6 ~radykał~

~radykał~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2012 - 19:05:37

ukatrupiłbym kundla i jego właściciela. mnie raz pies pogryzł ,powiesiłem bestie na płocie,a sąsiad właściciel dostał taki wpier...... że potem tylkko koty trzymał! Trzeba ponosic odpowiedzialnosc za swoje zwierze.

#7 ~stan~

~stan~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 07:22:27

do hycla , a ty nadajesz się tylko na przerobienie na g*wno , którym powinni cie nakarmić

#8 ~emigrant~

~emigrant~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 09:39:45

Kazdy atak poprzez psa na ziemi niczyjej jakim jest grunt publiczny to wyrok smierci na to zwierze.
Na zachodzie pies ktory zaatakuje czlowieka idzie do uspienia na koszt wlasciciela. Nie jest wazne jakiej jest rasy i jaka wartosc stanowi. Moze byc wart nawet milion NIC NIE POMOZE !!
Nie ma zadnego odwolania od tego postanowienia.
Wlasciciel dodatkowo jest karany za to ze zwierze bylo bez dozoru.
Jedyne odstepstwo od tej zasady jest jezeli stalo sie to na obszarze zamknietym jakim jest posiadlosc wlasciciela a teren byl oznakowany tablicami ze przekraczajacy granice tej posiadlosci robia to na wlasne ryzyko.

#9 ~Zx~

~Zx~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 10:13:17

ukatrupiłbym kundla i jego właściciela. mnie raz pies pogryzł ,powiesiłem bestie na płocie,a sąsiad właściciel dostał taki wpier...... że potem tylkko koty trzymał! Trzeba ponosic odpowiedzialnosc za swoje zwierze.

Ukręć sobie gruchę na spokojność .......

#10 ~viesniak~

~viesniak~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2012 - 18:28:48

polska to dzicz. ja mieszkam w londynie. moj sasiad litwin trzymal pitbula. kiedys poszedl z nim na spacer do parku i jegoo pies zaatakowal lisa. zanim przyjechala policja ciezko go poranil. lisa trzeba bylo uspic, pies trafil do schroniska a litwin od razu do aresztu. potem dostal wyrok - caly rok widzialem go w weekendy jak sprzatal park i podbno jeszcze 5000funtow grzywny tak mowila jego zona bo zna moja. i jeszcze ma dozywotni zakaz posiadania zwierzat. gdyby jego pies pogryzl czlowieka, to by siedzial w wiezieniu jak za napad z bronia, a na adszkodowanie to by musial pewnie dom sprzedac. a polactwo w polsce niech psy zra dalej.

#11 ~Piotr prawnik~

~Piotr prawnik~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 07:09:39

Szanowna Pani proponuję Pani zwrócić się do firm które specjalizują się w odzyskiwaniu odszkodowań ( w internecie roi się od ogłoszeń). Znam przypadek który poszkodowany dostał 27 tyś zł od własciciela psa. Skoro jeden sąd uznał winę sąsiada (wyrok sądowy) myślę że można puścić sąsiada bez butów.

#12 ~Zofija~

~Zofija~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 13:31:44

W Niewieścinie przy drodze prowadzącej do Suponina biegają psy, prawdopodobnie nie szczepione około 7-8 sztuk. Właściciele tłumaczą że nie mogą ich złapać i uwiązać. Psy te zagrażając zdrowiu mieszkańców.

#13 ~alejaja~

~alejaja~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 16:41:16

To skandal z tym Niewieścinem kierunek Suponin. Aż strach pomyśleć, że dzieciak tam jedzie rowerkiem.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 10:23:43

To skandal z tym Niewieścinem kierunek Suponin. Aż strach pomyśleć, że dzieciak tam jedzie rowerkiem.

W Buśni (gmina Warlubie), w środku wioski na drodze, są puszczone luzem psy. Co prawda małe, ale upierdliwe i nie wiadomo czy szczepione u weterynarza. pewnie w niejednej gminie w naszym powiecie tak się dzieje.

W władze? Mają to w czterech literach?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: psy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych