Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podziękowanie

wybory rada miasta rypin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 21:32:54

Szanowni Państwo, 
Dziękuję wszystkim mieszkańcom okręgu nr 5 za okazane poparcie podczas wyborów, niestety kontrkandydaci uzyskali więcej głosów.

Mam nadzieję, iż wybrani przez większość mieszkańców reprezentanci spełnią Państwa oczekiwania. 

Gratuluję Panu Sochackiemu zwycięstwa i liczę na Jego wytężoną pracę na rzecz naszego okręgu i naszego miasta.

Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękuję.

Z poważaniem, 
Karol Zaborski

#2 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 22:03:16

[quote name="Karol" post="1941311" timestamp="1416429174"]
Szanowni Państwo, Dziękuję wszystkim mieszkańcom okręgu nr 5 za okazane poparcie podczas wyborów, niestety kontrkandydaci uzyskali więcej głosów.Mam nadzieję, iż wybrani przez większość mieszkańców reprezentanci spełnią Państwa oczekiwania. Gratuluję Panu Sochackiemu zwycięstwa i liczę na Jego wytężoną pracę na rzecz naszego okręgu i naszego miasta.Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękuję.Z poważaniem, [color=#141823][font=Helvetica]Karol
Życzę sukcesu w przyszłych wyborach .Mam nadzieję że będzie nas więcej .

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 22:41:50

Szanowni Państwo, 
Dziękuję wszystkim mieszkańcom okręgu nr 5 za okazane poparcie podczas wyborów, niestety kontrkandydaci uzyskali więcej głosów.

Mam nadzieję, iż wybrani przez większość mieszkańców reprezentanci spełnią Państwa oczekiwania. 

Gratuluję Panu Sochackiemu zwycięstwa i liczę na Jego wytężoną pracę na rzecz naszego okręgu i naszego miasta.

Z poważaniem, 
Karol Zaborski

Panie Karolu, ma Pan klasę , szkoda, że niedoceniono,

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 23:23:53

Szanowni Państwo, 

Z poważaniem, 
Karol Zaborski

Nie ma tego zlego co by nie wyszło na dobre. Przynajmniej będzie Pan spokojnie spać.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 22:43:10

Szanowni Państwo, 

Z poważaniem, 
Karol Zaborski

Panie Karolu, 

Zaimponował mi Pan. Jako jedyny z ze startujących  podpisał się Pan pod swoją wypowiedzią na forum i  odważnie podjął dyskusję. Mimo przegranej, jako jedyny z kandydatów na radnych,  podziękował Pan  wyborcom i pogratulował zwycięzcy. Widać wynióśł Pan z domu rodzinnego bardzo dobre wychowanie i szacunek dla ludzi. Dzisiaj jest to rzadkie zjawisko. Wielka szkoda, że Pan przepadł.

#6 Filmar

Filmar

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4696 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 22:59:56

Panie Karolu, 

Zaimponował mi Pan. Jako jedyny z ze startujących  podpisał się Pan pod swoją wypowiedzią na forum i  odważnie podjął dyskusję. Mimo przegranej, jako jedyny z kandydatów na radnych,  podziękował Pan  wyborcom i pogratulował zwycięzcy. Widać wynióśł Pan z domu rodzinnego bardzo dobre wychowanie i szacunek dla ludzi. Dzisiaj jest to rzadkie zjawisko. Wielka szkoda, że Pan przepadł.

Panie Karolu, 

Panie Karolu, 

Panie Karolu, 

Może poczekaj Pan.Wybory będą ponownie i panńka kultura zostanie doceniona.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 23:32:20

Młody jesteś, nie pękaj , startuj jeszcze raz.

#8 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 00:34:36

Dziękuję Państwu za miłe słowa... kto wie, może za cztery lata spróbuję ponownie :)

Pozdrawiam,
Karol Zaborski

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 22:17:59

:)  :) Lubię Cię. Tak trzymać!

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 18:58:58

:)

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 17:03:20

Może poczekaj Pan.Wybory będą ponownie i panńka kultura zostanie doceniona.

Nie zbadane są wyroki Boże

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 12:17:15

Gdyby był Pan radnym, jakie byłoby Pana stanowisko w sprawie Kubusia Puczatka?

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 18:32:34

:D  :D  :D  :D  :D  :D

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 20:05:58

Kubuś Puchatek w stringach z koniakowa i różowa torebka !

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 17:53:54

?

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 08:20:40

Karol, 

?

dlaczego byłeś na liście SLD , przecież jesteś BEZPARTYJNY  i  nIEZALEżNY ?

#17 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 12:17:37

Jestem bezpartyjny i niezależny, natomiast na liście SLD byłem za sprawą czystego przypadku (mieli wolne miejsce w moim okręgu ;) ) ... nie robiło mi wielkiej różnicy na jakiej liście się znajduję, gdyż jakie znaczenie ma "wielka partyjna polityka" na szczeblu samorządów- przecież głosujemy na ludzi, którzy chcą coś dla miasta zrobić, a nie na partię... chyba ;)

Karol

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 14:12:04

Jestem bezpartyjny i niezależny, natomiast na liście SLD byłem za sprawą czystego przypadku (mieli wolne miejsce w moim okręgu ;) ) ... nie robiło mi wielkiej różnicy na jakiej liście się znajduję, gdyż jakie znaczenie ma "wielka partyjna polityka" na szczeblu samorządów- przecież głosujemy na ludzi, którzy chcą coś dla miasta zrobić, a nie na partię... chyba ;)

Karol

Tak powinno być, niestety często nazwisko było kojarzone z listą.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 20:19:27

Karol

To naładuj akumulatory i startuj za cztery lata.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 09:50:37

:D  :D  :D  :D  :D  :D

Z całego forum

tylko  tu są kulturalne wpisy. Przyjemnie się czyta.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, rada, miasta, rypin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych