Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1490 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Rad~

~Rad~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 09:23:05

Ludzie zacznijcie protest typu włoskiego z rozszerzeniem że zaczynacie o 7 a kończycie o 15 a reszta w nadgodzinach wywiadówki weekendowe i popołudniowe szkolenia i du_pe niech se wsadzą kartę nauczyciela, żadnego zabierania prac do sprawdzania po piętnastej czas dla rodziny, zamykacie gęby wszystkim czterdzieści godzin machnięte a nie protesty w wakacje czy ferie które lecą w szydtkim jak woda w klozecie

#222 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 10:38:55

Klamstwa i marna wypłata -tak traktują nauczycieli.

#223 ~Nauczycielka~

~Nauczycielka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 13:24:38

Pan Klemens powinien sie doinformowac a nie pisac bzdury !! To jest kwota za nadgodzinę nauczyciela dyplomowanego i to brutto !! A jeszcze trzeba miec te nadgodziny !!!!! Nauczycielowi mlodemu po studiach bardziej oplaca sie pracowac w biedronce.

#224 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 13:25:37

Mają 40 złotych za godzinę i jeszcze im mało. Inni ludzie CIĘŻKO pracują za 15 złotych, nie mają żadnych podwyżek i nie strajkują, bo od razu zwolniono by ich z pracy. A prawda jest taka, że wielu nauczycieli to lenie, którzy kompletnie nic nie tłumaczą, a są tylko od tego.

#225 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 15:14:05

N-l
Czytając wpisy niektórych osób, twierdzę że nie są merytorycznie przygotowani do dyskusji na temat pracy oraz zarobków n-l. Zastanawiam się skąd ta agresja. Faktem jest że, tak jak w każdym zawodzie, zdarzają się niekompetentni nauczyciele. Niemniej jednak wielu z nich to świetni fachowcy. Tak jak każda grupa społeczna mamy prawo walczyć o godne warunki pracy i płacy. Nikt nikomu nie zabrania wyjść na ulicę. Niestety wpisy osób nie mających nic wspólnego z nauczaniem nie zawierają żadnych konkretnych przykładów, merytorycznej wiedzy, jak tylko powielanie stereotypów

#226 ~Nauczycielka~

~Nauczycielka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:04:03

Ludzie, skoro nauczyciele to lenie, którym nie chce się nic robić i tylko wyciągają ręce po pieniądze to zabierajcie swoje dzieci ze szkoły i uczcie je sami w domu. Przecież możecie. Będzie za darmo. Będzie nareszcie tak, jak sobie życzycie.Nauczycie, wychowacie.

#227 ~Anestezjolog 2x~

~Anestezjolog 2x~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:38:53

Czytając wpisy ludzi o nauczycielach odnoszę wrażenie że nie mają poje ia o tej pracy. Często powtarzają coś zaslyszane na miejscowym targu dalekie od prawdy. Zniszczony został wizerunek społeczny tego zawodu i teraz ciężko to odbudować. Pracujemy za dużo. Mieszkam w bloku kiedy kładę się spać już w żadnym oknie nie pali się światło tylko w moim. Jestem młodym belfrem chyba zrezygnuje nie mam ochoty dalej tak tyrac za grosze

#228 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 18:43:08

Podwyżki... nie wiem co zrobię ze swoją???!!! Kwota okolo 330 zl BRUTTO dla nauczyciela dyplomowanego robi wrazenie!!!

#229 ~loczek~

~loczek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:58:40

Ja juz dawno rzuciłam szkołę, udzialam korków przez angielski prywatnie, jestem niezależna a dorobic mozna fajnie

#230 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 20:44:58

Państwo nas same nauczyło,że bez strajku niczego się nie wywalczy.
STRAJKUJEMY WSZYSCY

#231 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 20:45:20

Państwo nas same nauczyło,że bez strajku niczego się nie wywalczy.
STRAJKUJEMY WSZYSCY

#232 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:50:23

Człowieku zejdź na ziemię
O czym Ty piszesz?
Wpisujesz się idealnie w to jak widzi nas społeczeństwo...
Jaka 14tka, jakie wakacje...
Milczy...

Na podwyżki to trzeba zasłużyć a nie pracować 80 godzinek po 45 minut w miesiącu czyli de facto 60 godzin.Po zostalych przywilei tyle ile nie ma chyba żadna grupa zawodowa, wakacje, ferie, przerwy świąteczne, 13 i 14 pensja, roczny płatny za mało...? I proszę nie ściemniać, że to nieprawda, ile to się napracujecie w domu bo to już zaczyna być śmieszno tragiczne, zdarta płyta, aha i nie cytować mi już , obyś czyje dzieci uczył bo jak nie pasuje to na budowę !

#233 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 17:05:42

Codziennie ten sam artykuł. Do znudzenia. Prośba Zalewskiej? Ile wam płaci za te wypociny.Już kurna nie idzie tego czytać.Zmieńcie kurna chociaż zdjęcie.

#234 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 17:09:33

Do ustania, codziennie ten sam artykuł.Szkoda miejsca, nie ma ciekawszych tematów?

#235 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 10:46:39

+ 5% podwyżek dla wszystkich nauczycieli

-10% dla nauczycieli przedmiotów zawodowych ( elektryków , mechaników, automatyków itd) o tym nikt nie mówi.

Nie mogę zrozumieć jak bez echa udało jej się podnieść wakat tylko zawodowców

z 18 na 20 godzin/ tygodniowo. Jeszcze gdyby tryb nauczania różnił się choć trochę w stosunku do innych przedmiotów albo narzuciła te dodatkowe 2  godziny w czynie społecznym  na zajęcia wyrównawcze , zainteresowań ect.

#236 ~Ag~

~Ag~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 11:44:05

Ta pani ministra jest poprosi żałosna. Zachowuje się jakby nigdy nie była nauczycielem. Ale jak może jej na czymkolwiek zalezec jak ona za swoje obecne udawanie, że pracuje dostaje kilka razy więcej...? A może ona nie jest z zawodu belfrem? A wiadomo??? Pani Minister...swoim zachowaniem - pani nas obraża...( pani - celowo z małej litery...)

#237 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 12:08:55

Podwyzki nauczycieli

#238 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 13:01:19

-10% dla nauczycieli przedmiotów zawodowych ( elektryków , mechaników, automatyków itd) o tym nikt nie mówi.
z 18 na 20 godzin/ tygodniowo. Jeszcze gdyby tryb nauczania różnił się choć trochę w stosunku do innych przedmiotów albo narzuciła te dodatkowe 2 godziny w czynie społecznym na zajęcia wyrównawcze , zainteresowań ect.

#239 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 13:02:09

z 18 na 20 godzin/ tygodniowo. Jeszcze gdyby tryb nauczania różnił się choć trochę w stosunku do innych przedmiotów albo narzuciła te dodatkowe 2 godziny w czynie społecznym na zajęcia wyrównawcze , zainteresowań ect.

#240 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 13:09:50

Dlatego nauczycieli przedmiotów zawodowych jest coraz mniej i niebawem nie będzie miał kto uczyć. Po za głodową pensję nikt nie przyjdzie pracować

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych