Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podwyżka podatków w Barcinie !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 13:43:39

po pierwsze, nie chcę być źle zrozumiany, bo nie jestem fanem Pana Burmistrza, ale z tego co pamiętam, to społeczeństwo głosowało za nim, bo chciało tych inwestycji. ostatnia weryfikacja, odbyła się niespełna 2 lata temu.

sytuacja finansowa samorządów się zmieniła. wynika to w dużej mierze z polityki rządu i nie wiem dlaczego tak trudno Ci to zrozumieć. może poczytaj jakąś fachową literaturę finansową.

plan B jest. skoro subwencja na oświatę jest za mała, to trzeba oświatę zreformować. co moim zdaniem powinno już się odbyć wiele lat temu.

szkoda, że nie potrafisz spojrzeć szerzej i widzisz tylko czubek własnego nosa.

poza tym, wszystkie te instytucje, z których być możesz nie korzystasz bo wolisz oglądać TVP, wybudowane zostały z dość dużą dotacją z UE i z tego co widzę i słyszę cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem.

... seniorów

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 15:39:03

Liceum kosztuje nas rocznie ok 180.000 zł ,a stanowisko specjalnie utworzone dla Pani Kowal ok. 116.000 zł ... Wiec Panie burmistrzu, oszczędności szukajcie u siebie najpierw.

#43 ~Jo~

~Jo~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 20:22:41

I mniej szkół :D

Do momentu jak bedziemy stawiać na wszystko tylko nie oświatę zawsze bedzie miernie i ciemno w Polsce. Zrozum inteligenta osobo. Postep technologiczny musi/powinien isc w parze z oswiata. A Ty jestes do zwolnienia bo tego nie rozumiesz. Wyjedz czasem z Barcina żeby spojrzeć troche dalej...

#44 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 20:27:52

po pierwsze, nie chcę być źle zrozumiany, bo nie jestem fanem Pana Burmistrza, ale z tego co pamiętam, to społeczeństwo głosowało za nim, bo chciało tych inwestycji. ostatnia weryfikacja, odbyła się niespełna 2 lata temu.
sytuacja finansowa samorządów się zmieniła. wynika to w dużej mierze z polityki rządu i nie wiem dlaczego tak trudno Ci to zrozumieć. może poczytaj jakąś fachową literaturę finansową.
plan B jest. skoro subwencja na oświatę jest za mała, to trzeba oświatę zreformować. co moim zdaniem powinno już się odbyć wiele lat temu.
szkoda, że nie potrafisz spojrzeć szerzej i widzisz tylko czubek własnego nosa.
poza tym, wszystkie te instytucje, z których być możesz nie korzystasz bo wolisz oglądać TVP, wybudowane zostały z dość dużą dotacją z UE i z tego co widzę i słyszę cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem.

Trudno to przyjac. Porazka. Za decyzje ponosi sie konsekwencje. O zarzadzaniu nie masz pojecia. Zrozum. Inwestycje o 50% mmiej rozmachu.No tak, ale trzeba bylo je wyjebac na maxa zeby wygrac wybory. To macie problem. Najlepiej to teraz spier***ic na mieszkańców. Hehehe...Sory. Mam te inwestycje w du***. I tak sa mierne. A pierwsze rzedy zarezerwowane dla urzedu. Miłej zabawy. Nie moj klimat.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 20:50:24

Trudno to przyjac. Porazka. Za decyzje ponosi sie konsekwencje. O zarzadzaniu nie masz pojecia. Zrozum. Inwestycje o 50% mmiej rozmachu.No tak, ale trzeba bylo je wyjebac na maxa zeby wygrac wybory. To macie problem. Najlepiej to teraz spier***ic na mieszkańców. Hehehe...Sory. Mam te inwestycje w du***. I tak sa mierne. A pierwsze rzedy zarezerwowane dla urzedu. Miłej zabawy. Nie moj klimat.

Na szczęście większości osób się podobają i chętnie korzystają. Może też spróbuj, zrelaksujesz się, poprzebywasz pomiędzy ludźmi, nabierzesz ogłady i przestaniesz wylewać tutaj tyle jadu :-)

#46 ~ŚĆOG~

~ŚĆOG~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 20:55:43

Na szczęście większości osób się podobają i chętnie korzystają. Może też spróbuj, zrelaksujesz się, poprzebywasz pomiędzy ludźmi, nabierzesz ogłady i przestaniesz
wylewać tutaj tyle jadu :-)

Wyobraź sobie onego ekran a może monitor jak jadem ocieka...

#47 ~oczarowany~

~oczarowany~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 21:28:51

Na szczęście większości osób się podobają i chętnie korzystają. Może też spróbuj, zrelaksujesz się, poprzebywasz pomiędzy ludźmi, nabierzesz ogłady i przestaniesz wylewać tutaj tyle jadu :-)

Wspaniała władza nam zapewnia relaks :D żyć i nie umierać.Może jakiś pomnik by się przydał.

#48 ~ynaworazco~

~ynaworazco~
  • Goście

Napisano 18 luty 2020 - 21:39:18

Wspaniała władza nam zapewnia relaks :D żyć i nie umierać.Może jakiś pomnik by się przydał.

Pomniki juz sa na pokolenia, ślepy zawsze bedzie ślepy, "Cudowne krajobrazy, piękne kobiety, nawet widok latryny zamazywał się brakiem doświadczeń barw, zarysu kształtów, subtelności cieni. Jego szeroko otwarte oczy usiłowały przebić się przez zbitą powałę absolutnej ciemności, nie mogąc już pojmować czym jest biel, czerwień czy błękit."

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 07:44:57

nie jesteś większością i mów za siebie. Wpisy negatywne o władzy świadczą dokładnie co innego gościu od większości

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 07:46:56

nie denerwuj się tak, bo po 2 posty wstawiasz :D  złośliwościami niedostatków nie nadrobisz B)

jaka ocena z woś ? Może pała? chyba tak. A przy okazji jakie wykształcenie?

#51 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 00:09:17

Uwaga. Lodowisko zamkniete. Co dalej?

#52 ~scoG~

~scoG~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 06:19:09

Przeczytaj sobie w instrukcji lodowiska, czytać nie umiesz?

#53 ~scoG~

~scoG~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 06:19:34

Przeczytaj sobie w instrukcji lodowiska, czytać nie umiesz?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych