Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podwyżka podatków w Barcinie !

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 21:53:08

Wzrost podatków o 300% to chyba nie koniec!!! Barcin - Titanic. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 08:39:54

Jak głosowaliście tak macie. A duży ma się dobrze.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 22:41:29

A miało to być miasteczko miodem i mlekiem płynące, szkoda.

#4 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 12 luty 2020 - 23:00:05

Szok.. dziekuje. Czekam na wybory. Do wymiany wszyscy. Barcin to nie Szwajcaria.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 06:21:49

Udowodni, że to jest podwyżka, a nie skutek innej szkodliwej dzialaności, przytocz te dowody, opisz je tu...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 06:35:21

Udowodni, że to jest podwyżka, a nie skutek innej szkodliwej dzialaności, przytocz te dowody, opisz je tu...

300%to nie podwyżka, to takie tam. Myśl co piszesz i nie kompromituj się obrońco władzy. Wstyd

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 07:34:42

Udowdni wszystkim ze to jest podwyzka jakis dokument link ze tak rada z burmistrzem uchwalila gdzie bedzie slowo podwyzka, mam gdzies to kto przy korycie jest ale skoro zarzucasz komus cos to udowodni to, 300% to tylko liczba napisana przez ciebie skoro dostales naliczenie podatku z 300% zwyzka to zapewne masz tam napisane ze w zwiazku z podwyzka pokarz na to wszystkim wtedy pochyle czolo przed toba...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 07:49:44

Udowdni wszystkim ze to jest podwyzka jakis dokument link ze tak rada z burmistrzem uchwalila gdzie bedzie slowo podwyzka, mam gdzies to kto przy korycie jest ale skoro zarzucasz komus cos to udowodni to, 300% to tylko liczba napisana przez ciebie skoro dostales naliczenie podatku z 300% zwyzka to zapewne masz tam napisane ze w zwiazku z podwyzka pokarz na to wszystkim wtedy pochyle czolo przed toba...

POKARZ ha ha ha. Z pisownią u ciebie jest bardzo źle, a ze zrozumieniem, że jeżeli płacisz więcej to podwyżka, bardzo źle. Ogarnij się obrońco władzy, skończ z tymi wpisami bo kompromitacja i twoja i twojego guru

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 08:01:49

POKARZ ha ha ha. Z pisownią u ciebie jest bardzo źle, a ze zrozumieniem, że jeżeli płacisz więcej to podwyżka, bardzo źle. Ogarnij się obrońco władzy, skończ z tymi wpisami bo kompromitacja i twoja i twojego guru

Tepota ludu gwarancja cudu

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 08:50:20

Tepota ludu gwarancja cudu

Nie masz argumentow to sie literowki czepiasz...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 09:53:58

Nie masz argumentow to sie literowki czepiasz...

Przecież jest uchwała, która zawiera nowe stawki podatku od gruntów, budynków, budowli. Uchwała, która przeszła na ostatniej sesji. Łapiesz za słówka ,skoro ludzie przykładowo płacili 50 groszy za m2, a teraz będą płacić 81 groszy za m2 to jak to nazwiesz jak nie podwyzka?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 10:37:20

Uchwała nr XLVII/399/2014 wyraza sie jasno co i dlanczego..., a teraz zostala ona odwołana, wiec pytam gdzie tu jest podwyzka???, mielismy ulge teraz jej juz nie mamy, wiec nie ma mowy o 300% podwyzce jak to pisza pewni ludzi, zawszw moglismy mlacic duzo ale gmina zrobila krok w strone mieszkancow i bylo dobrze a teraz opluwacie ich, nie jestem pracownikiem gminy tez mnie to boli ale tu nie ma mowy o podwyzce....

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 10:42:33

Uchwała nr XLVII/399/2014 wyraza sie jasno co i dlanczego..., a teraz zostala ona odwołana, wiec pytam gdzie tu jest podwyzka???, mielismy ulge teraz jej juz nie mamy, wiec nie ma mowy o 300% podwyzce jak to pisza pewni ludzi, zawszw moglismy mlacic duzo ale gmina zrobila krok w strone mieszkancow i bylo dobrze a teraz opluwacie ich, nie jestem pracownikiem gminy tez mnie to boli ale tu nie ma mowy o podwyzce....

a dlaczego oszczędności nie zaczną się od urzędu? tylko od obywateli? wytłumacz to obrońco klasy rządzącej?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 12:02:01

Przytoczylem tylko fakt a nie brednie wyssane z palca, inni rzucali gromy a nie potrafili podac faktow, nie bede nikogo bronil i oskarzal nie moja rola, jedno jest pewne nauczyciele dostali, nanizsza wzrosla a ja za to zaplace....

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 12:11:42

tak czy tak podwyżka jest, bo stawki są większe i nie zaklinaj rzeczywistości. jesteś po prostu kolesiem i nie nie wstydź się tego.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 12:13:04

Przytoczylem tylko fakt a nie brednie wyssane z palca, inni rzucali gromy a nie potrafili podac faktow, nie bede nikogo bronil i oskarzal nie moja rola, jedno jest pewne nauczyciele dostali, nanizsza wzrosla a ja za to zaplace....

zaplacisz oj zaplacisz i tylko zawyjesz. Podziękuj panu

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 12:13:40

Tak, została odwołana i zastąpiona nowa, gdzie stawki są wyższe. Jak wy w urzędzie czytacie uchwały?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 12:25:39

Podajesz kłamliwa informacje odwołana uchwała to Nr. II/12/2018 z dnia 23 listopada 2018 roku. Skoro ludzie płacili mniej, teraz płaca więcej ,czyli jest podwyżka czy nie?

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 13:20:23

to nie żadne brednie, bo ludzie dostali wyższą kwotę podatku do zapłacenia. i ich to nie obchodzi czy wcześniej była ulga, czy niższe stawki podatku. na razie dziura w budżecie zasypywana jest tylko i wyłącznie przez społeczeństwo. rozsądna i mądra władza zaczyna oszczędności od siebie.

#20 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 23:13:14

Ty cwaniaczku z urzędu do roboty. Pakuj manele szybko czas leci wylot zrobisz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych