Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

POCZTA POLSKA

OBSŁUGA

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ALEKSANDROWIANKA~

~ALEKSANDROWIANKA~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 09:24:07

DZIŚ MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ ODEBRANIA 2 LISTÓW POLECONYCH Z POCZTY POLSKIEJ W ALEKSANDROWIE KUJAWSKIM.PO PIERWSZE KOLEJKA DO WYJŚCIA STAŁAM OK 25 MINUT. PO DRUGIE NIE DOSTAŁAM JEDNEGO LISTU PONIEWAŻ BYŁ DLA MĘŻA POMIMO PRZEDSTAWIENIA DOWODÓW OSOBISTYCH MĘŻA I SWOJEGO PANI ODMÓWIŁA WYDANIA LISTU. ZA TO ZAPROPONOWAŁA MI GAZETKĘ I DOŁADOWANIE. JA NA TO WZIĘŁABYM ALE GAZETY CZYTA MĄŻ I TELEFON NA DOŁADOWANIE TEŻ MĘŻA, WIĘC NIE MOGĘ.

#2 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 11:28:37

Największy problem od paru tygodni jest wysłanie u nich paczki

#3 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 19:33:04

I co racja to racja też miałam problem z listami męża a na ścianie tyle dyplomów że poczta przyjaźna klientowi.

#4 ~Xyv~

~Xyv~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 06:12:59

Niestety nieznajomość prawa szkodzi..pani se wygugluje kto może odebrać przesyłkę w jakim postępowaniu to nabierze wiedzy i nie będzie wypisywać barabul

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 07:31:18

Niestety nieznajomość prawa szkodzi..pani se wygugluje kto może odebrać przesyłkę w jakim postępowaniu to nabierze wiedzy i nie będzie wypisywać barabul

A w domu jak przyjdzie listonosz to może odebrać i podpisać obojętnie kto. Jak się tutaj ma stosowanie prawa?

#6 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 12:53:50

No brawoo tak właśnie jest w domu odbierze dorosły domownik a na poczcie już nie .. takie jest prawo i to nie wina pan na poczcie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 17:13:17

Nie wiem jak z mężem ale mnie wiele razy odbierała mama przesyłki paczki i nigdy nie było problemu. Może to się zmieniło.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 17:26:34

A co za różnica czy za męża odbierze zona na poczcie czy zona w domu odbierze?
Inne firmy np in post głos nie robia problemów

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 18:15:47

W domu za kogoś odbierzesz a na poczcie trzeba pokazać dowód i nie wydadzą np. dla męża czy rodzica. Mają niby jakieś prawa a wpadają w skrajności. Nie raz zamiast przesyłki wrzucają tylko awizo. Po południu chce się odebrać przesyłkę bo awizo jest, czekasz w kolejce żeby się dowiedzieć, że z awizo to dopiero jutro można odebrać. Absurd!

#10 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2018 - 22:41:40

Absurdem jest to że listonoszowi nie chce się nosić przesyłek bo niby za dużo ma i zostawia awizo a człowiek biega i stoi w kolejce 30min. Na jej odbiór masakra jakaś

#11 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2018 - 22:38:30

Ostatnio obsługa na poczcie się zmieniła gdzie stara obsada takie miłe panie tam pracowały

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 12:08:42

Poczta Polska wydała bardzo ciekawy znaczek - "Operacja polska" NKWD 1937-38

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 12:29:26

Chcesz wysłać jedną przesyłkę, na pocie jak w sklepie, gdzieś między rajstopami, zniczami i przepisami zakonnic siedzi pani która z fochem na twarzy raczy coś przyjąć lub wydać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: OBSŁUGA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych