Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PO - PSL zwiekszyla dług o 600 mld


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 12:23:11

i rozkradli#2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 20:11:52

Internet wszystko zweryfikuje. Kłamstwa Schetyny o pensjach Polaków również

- Polko, Polaku, pytasz, skąd PiS ma pieniądze. Spójrz na swój pasek z wypłatą. One tam powinny być, a ich nie ma. Polak, który w Polsce pracuje, wszystkich utrzymuje, a sam nic z tego nie ma. Słyszałem to wielokrotnie podczas spotkań
– kreślił dziś podczas imprezy kampanijnej Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Schetyna.
„Ej, ale mi pensja wzrosła”, „W tym roku dostałem podwyżkę” – odpowiadają politykowi opozycji internauci.

 #3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 20:33:43

Dziwne, bo za czasów PO praca 5zł/godz. Teraz mamy 500+, 300+, obniżenie podatku do 17%, niższy wiek emerytalny, pracę bo jest najniższe bezrobocie, zerowy PIT dla młodych, wzrost gospodarczy najwyższy w EU, podwyżki płac, perspektywy i ludzie wracają z emigracji, także poczucie bezpieczeństwa. Na to wszystko mogę zapłacić ten podatek, który płaciłem także za Tuska, tylko wyższy.

 #4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 13:14:21

Samodzielna władza i miażdżąca przewaga PiS nad opozycją. Lewica podbiera głosy PO-KO. SPRAWDŹ, co wyborcy sądzą o partiach

Ponad dwa razy więcej wyborców chce głosować na Prawo i Sprawiedliwość niż na Koalicję Obywatelską - wynika a najnowszego sondażu IBRiS, zaprezentowanego na Forum Ekonomicznym w Krynicy.

Prawo i Sprawiedliwość może liczyć na 43,4 proc. poparcia. To daje partii Jarosława Kaczyńskiego samodzielną większość i 259 mandatów.

21,2 proc. badanych wskazało na Koalicję Obywatelską, co daje jej 119 mandatów.

Poparcie dla Lewicy utrzymuje się na poziomie 14,1 proc., co przekłada się na 66 mandatów.

Lekko nad progiem znalazło się PSL z poparciem 5,7 proc., które przekłada się na 15 mandatów.

Pod progiem znalazła się Konfederacja, z poparciem 4,8 proc.

Wyborcy KO porównują to ugrupowanie do ospałego lwa albo pandy - zwierzęta sympatyczne, acz leniwe, tkwiące w bezruchu.

Z kolei Prawo i Sprawiedliwość jest przez swoich wyborców afirmowane, podziwiane za władczość, sprawczość i spryt oraz wierność zasadom. 

Co ciekawe, wyborcy opozycji zdają się być pogodzeni z wygraną Prawa i Sprawiedliwości, co jest silnie demotywujące. Do tego żadna z formacji opozycyjnych nie jest przedstawiana jako pomysł na odsunięcie PiS od władzy.

Sondażownia zwraca także uwagę, ze wyborcy opozycji nie wykluczają - pod pewnymi warunkami - głosowania na Prawo i Sprawiedliwość.

Badanie zostało przeprowadzone przez IBRiS w dniach 24 sierpnia - 4 września 2019 r., metodą losowo-kwotową. Co ważne, sondażownia przepytała aż 8 tysięcy osób (zazwyczaj badania sondażowe prowadzi się na grupie tysiąca osó B).

wkt/TT/IBRiS

 #5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 wrzesień 2019 - 14:18:25

Tak czytam i czytam i zastanawiam się w czym pis ma być lepsze od po ? Może mi ktoś to wyjaśnić ?#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 04:13:36

250 mld ukradli zlodzieje z PO - PSL VAT#7 ~bezpartyjny~

~bezpartyjny~
 • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 06:22:06

Tak czytam i czytam i zastanawiam się w czym pis ma być lepsze od po ? Może mi ktoś to wyjaśnić ?

Oczywiście,PIS jest lepszy w wydawaniu pieniędzy ZA DARMO,różne programy 500+,300+ etc,dla nierobów i tych którzy mają za mało w du.ach.Jest leprzy w finansowaniu zachcianek  o rydzyka np,oraz klechów wszelakich,za darmo oczywiście.Jest bardzo dobry w organizacjach wszelakich imprez,z PISem związanych,za pieniądze podatnika,bo jak inaczej,kiedy można.Jest świetny w nieinwestowaniu w przemysł,czy drogi i autostrady,bo po co,już są.

Wiesz,bydło dobrze napasione,zadowolonym jest,chwalić i popierać będzie,a ten co pracuje,niech podatki płaci,kasę przynosi.#8 ~moher~

~moher~
 • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 17:31:38

Oczywiście,PIS jest lepszy w wydawaniu pieniędzy ZA DARMO,różne programy 500+,300+ etc,dla nierobów i tych którzy mają za mało w du.ach.Jest leprzy w finansowaniu zachcianek  o rydzyka np,oraz klechów wszelakich,za darmo oczywiście.Jest bardzo dobry w organizacjach wszelakich imprez,z PISem związanych,za pieniądze podatnika,bo jak inaczej,kiedy można.Jest świetny w nieinwestowaniu w przemysł,czy drogi i autostrady,bo po co,już są.

Wiesz,bydło dobrze napasione,zadowolonym jest,chwalić i popierać będzie,a ten co pracuje,niech podatki płaci,kasę przynosi.

Program pisowski o tzw dobrobycie jest nie do akceptacji przez myślących ludzi. Niezły koncert życzeń, które nie będą możliwe do spełnienia.  Powyżej piszący a raczej wklejający przekazy dnia Gość jest przykładem bezmyślnej i ślepej miłości  do wszystkiego co wypsnie z ust mały człowiek. Himalaje wyobraźni nie poparte żadnymi konkretnymi badaniami i przewidywaniami. Po prostu poszli na całość.w obiecankach. Zobaczycie emeryci 75 + kolejny raz te obiecane leki za darmo , oczywiście te niewiele znaczące. Inna na konkretne przewlekłe choroby mimo poprzednich obietnic nie są tanie.  Proponowane i oczekiwane przez emerytów zniesieni podatku od emerytury ( bo całe życie płacili podatki) nie jest brane pod uwagę, dlaczego ?  Bo lepiej zapchać usta emerytom raz 13-tką, niż poprawić konkretnie ich życie emeryturą bez podatku. Jakiś pisowiec wypowiadał się że jednak trzeba by tzw średnie pensje zweryfikować bo nie oddają prawdy gdyż oblicza się je biorąc do jednego worka pensje zwykłych pracowników oraz szefów , prezesów spółek i zarządów, ich premie ,  nadgodziny, jubileuszówki itd. I dlatego te średnie  wychodzą  dużo wyższe niż są w rzeczywistości ( tak jak np  w oświacie i służbie zdrowia).  Ale gdy o tym się mówiło i protestowało to społeczeństwo tylko wierzyło obliczeniom pisowskim aby dyskredytować te zawody. Frankowicze jakoś też ucichli, a przecież wiadomo kto i jaki bank  wprowadził do obrotu te kredyty. Rydzyk dostawał dotacje z MS na propagowanie tematów, które są realizowane we wszystkich szkołach.  Ofiary przestępstw  powinny je dostać bo na taki cel były te fundusze w MS.  No ale tak jak powiedziano Polska jest krajem ludzi starych,   starzejących się i nie pracujących a biorących, więc taki koncert obietnic do nich trafia, bo liczy się tu i teraz oraz do ręki. Nie będą takie osoby dociekać prawdy i słuchać analiz specjalistów.  W innym kraju gdyby była taka afera w ministerstwie sprawiedliwości, to szef kraju takie ministerstwo by natychmiast odwołał aby nie było żadnych wątpliwości.  U nas to przechodzi bo szef MS ma haki na rządzących. Miał opinię parającego się nieczystymi chwytami i jest tak nadal. Wystarczyło że imć Piotrowicz powiedział że był cacy prokuratorem , to mimo dowodów że prześladował innych w PRL-u,  nie utracił emerytury , wręcz został wyniesiony na piedestał i osądza innych. I wiele innych przykładów. Czy kogoś to interesuje ? Nie, ważne że będzie kasa do ręki, a honor i godność to wytarte slogany.#9 ~bezpartyjny~

~bezpartyjny~
 • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 18:36:50

Program pisowski o tzw dobrobycie jest nie do akceptacji przez myślących ludzi. Niezły koncert życzeń, które nie będą możliwe do spełnienia.  Powyżej piszący a raczej wklejający przekazy dnia Gość jest przykładem bezmyślnej i ślepej miłości  do wszystkiego co wypsnie z ust mały człowiek. Himalaje wyobraźni nie poparte żadnymi konkretnymi badaniami i przewidywaniami. Po prostu poszli na całość.w obiecankach. Zobaczycie emeryci 75 + kolejny raz te obiecane leki za darmo , oczywiście te niewiele znaczące. Inna na konkretne przewlekłe choroby mimo poprzednich obietnic nie są tanie.  Proponowane i oczekiwane przez emerytów zniesieni podatku od emerytury ( bo całe życie płacili podatki) nie jest brane pod uwagę, dlaczego ?  Bo lepiej zapchać usta emerytom raz 13-tką, niż poprawić konkretnie ich życie emeryturą bez podatku. Jakiś pisowiec wypowiadał się że jednak trzeba by tzw średnie pensje zweryfikować bo nie oddają prawdy gdyż oblicza się je biorąc do jednego worka pensje zwykłych pracowników oraz szefów , prezesów spółek i zarządów, ich premie ,  nadgodziny, jubileuszówki itd. I dlatego te średnie  wychodzą  dużo wyższe niż są w rzeczywistości ( tak jak np  w oświacie i służbie zdrowia).  Ale gdy o tym się mówiło i protestowało to społeczeństwo tylko wierzyło obliczeniom pisowskim aby dyskredytować te zawody. Frankowicze jakoś też ucichli, a przecież wiadomo kto i jaki bank  wprowadził do obrotu te kredyty. Rydzyk dostawał dotacje z MS na propagowanie tematów, które są realizowane we wszystkich szkołach.  Ofiary przestępstw  powinny je dostać bo na taki cel były te fundusze w MS.  No ale tak jak powiedziano Polska jest krajem ludzi starych,   starzejących się i nie pracujących a biorących, więc taki koncert obietnic do nich trafia, bo liczy się tu i teraz oraz do ręki. Nie będą takie osoby dociekać prawdy i słuchać analiz specjalistów.  W innym kraju gdyby była taka afera w ministerstwie sprawiedliwości, to szef kraju takie ministerstwo by natychmiast odwołał aby nie było żadnych wątpliwości.  U nas to przechodzi bo szef MS ma haki na rządzących. Miał opinię parającego się nieczystymi chwytami i jest tak nadal. Wystarczyło że imć Piotrowicz powiedział że był cacy prokuratorem , to mimo dowodów że prześladował innych w PRL-u,  nie utracił emerytury , wręcz został wyniesiony na piedestał i osądza innych. I wiele innych przykładów. Czy kogoś to interesuje ? Nie, ważne że będzie kasa do ręki, a honor i godność to wytarte slogany.

Mądrego słowa warto posłuchać,NARÓD chciwy i pazerny,''niemądry''.dlatego łatwo go byle ''gównem zatkać'' i uciszyć.

Honor i godność powiadasz,a czy nasz Naród kiedykolwiek takie cechy posiadał?#10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 16:28:54

zlodzieje#11 ~też bezpartyjny~

~też bezpartyjny~
 • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 18:55:35

Mądrego słowa warto posłuchać,NARÓD chciwy i pazerny,''niemądry''.dlatego łatwo go byle ''gównem zatkać'' i uciszyć.

Honor i godność powiadasz,a czy nasz Naród kiedykolwiek takie cechy posiadał?

Liczę na to że może jednak nasz naród zacznie odzyskiwać godność i honor, ale nie za przekupstwa socjalne tylko dzięki zdolności myślenia i przewidywania oraz troski i przyszłość dzieci.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych