Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PO, PSL, SLD, Nowoczesna startując samodzielnie nigdy nie wygra w Polsce wyborów.

107 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zbigniew Adamczyk~

~Zbigniew Adamczyk~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 08:56:20

PO,PSL,SLD i Nowoczesna, startując każda z osobna, nigdy nie uzyskają większości sejmowej, która pozwoliłaby im utworzyć rząd .Jeśli pan Schetyna w wyborach do polskiego sejmu dokooptował był do swojej ferajny politycznej Biedronia, to i tak ta poszerzona zbieranina  nie wygra już żadnych wyborów.Panie Grzegorzu to jest już koniec pana, jako polityka .Mówisz panie Schetyna  o sobie, że jesteś pan antykomunistą, a to tylko dzięki właśnie panu do polityki wrócili takie PZPR-owskie zombi jak : Leszek Muller, W. Cimoszewicz, M.Belka i towarzysz Liberacki .Ja uważam, że jesteś pan nadal aktywnym i bardzo szkodliwym SB-eckim agentem .

Zbigniew Adamczyk.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 09:22:08

PO,PSL,SLD i Nowoczesna, startując każda z osobna, nigdy nie uzyskają większości sejmowej, która pozwoliłaby im utworzyć rząd .Jeśli pan Schetyna w wyborach do polskiego sejmu dokooptował był do swojej ferajny politycznej Biedronia, to i tak ta poszerzona zbieranina  nie wygra już żadnych wyborów.Panie Grzegorzu to jest już koniec pana, jako polityka .Mówisz panie Schetyna  o sobie, że jesteś pan antykomunistą, a to tylko dzięki właśnie panu do polityki wrócili takie PZPR-owskie zombi jak : Leszek Muller, W. Cimoszewicz, M.Belka i towarzysz Liberacki .Ja uważam, że jesteś pan nadal aktywnym i bardzo szkodliwym SB-eckim agentem .

Zbigniew Adamczyk.

PiS znokautował  Tuska i Schetynę.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 10:08:19

PiS znokautował  Tuska i Schetynę.

PiS upiekł tuska i schetynę na jednej patelni.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 10:14:24

Ale Schetyna dopiął swego i wprowadził takie sławy rodem z  PZPRu jak : Leszek Muller, W. Cimoszewicz, M.Belka i towarzysz Liberacki. Wielka szkoda że odpadł  dziadek ZEMKE. On trochę w Grudziądzu się produkował przed wyborami ale o dziwo poległ.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 10:25:09

Ale Schetyna dopiął swego i wprowadził takie sławy rodem z  PZPRu jak : Leszek Muller, W. Cimoszewicz, M.Belka i towarzysz Liberacki. Wielka szkoda że odpadł  dziadek ZEMKE. On trochę w Grudziądzu się produkował przed wyborami ale o dziwo poległ.

Na szczęście dla Polaków te stare wapniaki  pamiętają co się wydarzyło 60 lat temu ale zapominają  co było  5 minut temu.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 12:14:53

PO,PSL,SLD i Nowoczesna, startując każda z osobna, nigdy nie uzyskają większości sejmowej, która pozwoliłaby im utworzyć rząd .Jeśli pan Schetyna w wyborach do polskiego sejmu dokooptował był do swojej ferajny politycznej Biedronia, to i tak ta poszerzona zbieranina nie wygra już żadnych wyborów.Panie Grzegorzu to jest już koniec pana, jako polityka .Mówisz panie Schetyna o sobie, że jesteś pan antykomunistą, a to tylko dzięki właśnie panu do polityki wrócili takie PZPR-owskie zombi jak : Leszek Muller, W. Cimoszewicz, M.Belka i towarzysz Liberacki .Ja uważam, że jesteś pan nadal aktywnym i bardzo szkodliwym SB-eckim agentem .
Zbigniew Adamczyk.

Myśl sobie co chcesz, wolno ci. Ja uważam inaczej.... i też mi wolno, bo mi nie możesz zabronić.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 14:26:21

PO,PSL,SLD i Nowoczesna, startując każda z osobna, nigdy nie uzyskają większości sejmowej, która pozwoliłaby im utworzyć rząd .Jeśli pan Schetyna w wyborach do polskiego sejmu dokooptował był do swojej ferajny politycznej Biedronia, to i tak ta poszerzona zbieranina nie wygra już żadnych wyborów.Panie Grzegorzu to jest już koniec pana, jako polityka .Mówisz panie Schetyna o sobie, że jesteś pan antykomunistą, a to tylko dzięki właśnie panu do polityki wrócili takie PZPR-owskie zombi jak : Leszek Muller, W. Cimoszewicz, M.Belka i towarzysz Liberacki .Ja uważam, że jesteś pan nadal aktywnym i bardzo szkodliwym SB-eckim agentem .
Zbigniew Adamczyk.

Ha ha ha ty też taka przylepa jesteś i też porażka to twoje drugie imię .Nigdy nic nie wygrałeś i nigdy już nie wygrasz a innym się dziwisz .Najpiękniejsze jest to że ty ,oni ( przez Ciebie wymienieni ) jak i rządzący są bliżej końca niż dalej .Historia może będzie na tyle łaskawa i najszybciej o was zapomni .

#8 ~Wojciech D.~

~Wojciech D.~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 14:36:15

Kocham jesteś tylko moja kochanie weekend jest nasz tylko we dwoje obiecuję.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 15:06:14

Zbigniew Adamczyk.

Masz rację. Ci, których wymieniłeś PO, PSL, SLD, N i Zieloni ani z osobna, ani razem nigdy już nie będą rządzić w Polsce. Schetyna reaktywował komunizm i za to też zostanie ukarany. Pokazały to wybory do PE, 7 procent przewagi nad 5 partiami to robi wrażenie. W wyborach parlamentarnych będzie jeszcze większa przewaga PiS-u. I żaden ich najemny hejter tego nie zakrzyczy.

#10 ~Wojciech D.~

~Wojciech D.~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 15:08:33

Żono moja serce moje nie ma takich jak my dwoje. Kocham cię.

#11 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3462 postów

Napisano 28 maj 2019 - 15:13:25

Masz rację. Ci, których wymieniłeś PO, PSL, SLD, N i Zieloni ani z osobna, ani razem nigdy już nie będą rządzić w Polsce. Schetyna reaktywował komunizm i za to też zostanie ukarany. Pokazały to wybory do PE, 7 procent przewagi nad 5 partiami to robi wrażenie. W wyborach parlamentarnych będzie jeszcze większa przewaga PiS-u. I żaden ich najemny hejter tego nie zakrzyczy.

Tak jak piszesz, na jesieni w wyborach rozgromimy to towarzystwo, z diabłem by zawarli przymierze byleby dostać się do koryta. Ich programem jest atak na PiS. 

Użytkownik de Silva edytował ten post 28 maj 2019 - 15:14:29

#12 ~Wojciech D.~

~Wojciech D.~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 15:15:03

Liczy się real kocham .

#13 ~Zbigniew Adamczyk~

~Zbigniew Adamczyk~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 16:03:41

Ha ha ha ty też taka przylepa jesteś i też porażka to twoje drugie imię .Nigdy nic nie wygrałeś i nigdy już nie wygrasz a innym się dziwisz .Najpiękniejsze jest to że ty ,oni ( przez Ciebie wymienieni ) jak i rządzący są bliżej końca niż dalej .Historia może będzie na tyle łaskawa i najszybciej o was zapomni .

W tych wyborach głosowałem na pana Latosa z KW Prawo i Sprawiedliwość . Obiecałem mu to na spotkaniu w Marinie bowiem po spotkaniu pan Latos podszedł do naszej grupy, by z nami porozmawiać , świadkiem rozmowy był senator Mioduszewski .

-Zbigniew Adamczyk.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 16:20:22

Zemke unosił rękę przeciwko Polsce w głosowaniach w Parlamencie Europejskim więc ta ręka została odtrącona, teraz trzeba patrzeć na ręce Sikorskiemu...............

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 17:09:17

Tak jak piszesz, na jesieni w wyborach rozgromimy to towarzystwo, z diabłem by zawarli przymierze byleby dostać się do koryta. Ich programem jest atak na PiS.

Ty już chciałeś rozgromić w Grudziądzu w poprzednich wyborach .Właśnie widać skutki twojego działania .

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 17:13:09

W tych wyborach głosowałem na pana Latosa z KW Prawo i Sprawiedliwość . Obiecałem mu to na spotkaniu w Marinie bowiem po spotkaniu pan Latos podszedł do naszej grupy, by z nami porozmawiać , świadkiem rozmowy był senator Mioduszewski .
-Zbigniew Adamczyk.

Nie kompromituj się ha ha ha

#17 ~Trevot~

~Trevot~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 17:17:45

-Zbigniew Adamczyk.

Podszedł i dam na po dlugopisie reklamowym. A z KE nam nie dali nic!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 17:52:57

Na jesieni dwie partie w sejmie i większa przewaga PiS. Taką mam koncepcję!

Czas przyjrzeć się krajobrazowi po zwycięskiej bitwie, w perspektywie jesiennych wyborów.

Co widać? Porządek polityczny, który znamy od lat i w skrócie nazywamy PiS kontra reszta świata.

Nie ma takiej możliwości, aby do października wyrosła jakakolwiek centroprawicowa partia zdolna odebrać głosy centroprawicowej twierdzy PiS.

Droga dla politycznej konkurencji jest tylko jedna – obóz centrolewicowy, co bez powodzenia próbował zbudować Schetyna. Projekt poległ, bo zamiast centrolewicy Schetyna urodził bezideowego potworka o kilku głowach. Koalicja Europejska poszła do wyborów z lewacką agresją ideologiczną i konserwatywną kulą u nogi w postaci PSL i to się nie miało prawa udać.

Chcieli ostrym skrętem w lewo rozpalić emocje elektoratu, doprowadzić do rewolucji moralnej i przy okazji skasować Biedronia. Twórcy tego pomysłu tak się podniecili perspektywą sukcesu, że poszli za nim w ciemno i doszli do przepaści. Przypomnę i podkreślę, że nikt inny tylko Tusk dał się na lewacki lep złapać i razem z Jażdżewskim robili za twarze.

Wszyscy demiurgowie zapomnieli, że jednym filmem o kilku księżach pedofilach, nie da się obalić instytucji i systemu wartości trwającego od 2000 lat. Schetyna i spółka chcieli wsadzić w brzuch PiS „pedofilski” Kościół. Posypała się ta strategia już na pierwszym etapie, bo łączenie księży pedofilów z PiS było po prostu idiotyczną i przerysowaną propagandą. mk

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 17:53:48

Przyjedzie Tusk  i będzie po kaczorach :)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2019 - 18:03:53

Przyjeżdża Ryży "król" na białym koniu objąć polskie królestwo, wchodzi do sali tronowej, patrzy, a tu jego giermek nasrał na tron. :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych