Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

PO odpowiada J. Dzięciołowi. Idzie do sądu.

po dzięcioł pozew sikora

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 11:44:24

Pan poseł w swoim sztabie wyborczym ma chyba samych harcerzy. Oby te zarzuty okazały się prawdziwe inaczej będzie po " ptokach ". Do drugiej tury wchodzą Pan Malinowski i Pan Wiśniewski.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 11:59:05

Pan poseł w swoim sztabie wyborczym ma chyba samych harcerzy. Oby te zarzuty okazały się prawdziwe inaczej będzie po " ptokach ". Do drugiej tury wchodzą Pan Malinowski i Pan Wiśniewski.

Dla lepszego komfortu, poczytaj sobie wydaną gazetkę wyborczą Wiśniewskiego i jego sztabu wyborczego PIS pt. Otwórz oczy na Grudziądz.

Dobra lektura. Czy tam wg Ciebie też są same kłamstwa?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 13:08:09

Dla lepszego komfortu, poczytaj sobie wydaną gazetkę wyborczą Wiśniewskiego i jego sztabu wyborczego PIS pt. Otwórz oczy na Grudziądz.

Dobra lektura. Czy tam wg Ciebie też są same kłamstwa?

Gdzie napisałem że są same kłamstwa? Proszę czytać ze zrozumieniem.Bardzo bym się ucieszył aby  to była prawda. Ulotek nie czytałem, mój dom jest omijany, nie wiem czemu.Na obecną władzę na pewno nie zagłosuję.

#4 szmatek64

szmatek64

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 896 postów

Napisano 11 listopad 2014 - 14:55:34

Gdzie napisałem że są same kłamstwa? Proszę czytać ze zrozumieniem.Bardzo bym się ucieszył aby  to była prawda. Ulotek nie czytałem, mój dom jest omijany, nie wiem czemu.Na obecną władzę na pewno nie zagłosuję.

Proszę poczytać w internecie tam znajdziesz informacje których nasza władza się obawia ;) Ponadto każdy uważny obserwator widzi co w Grudziądzu się wyprawia tak,że sprawa wiadoma i każdy uczciwy człowiek powinien tak głosować,aby obecny prezydent z ekipą stał się tylko przykrym wspomnieniem. ps.tyczy sie też p. Wiśniewskiego :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 17:07:11

Proszę poczytać w internecie tam znajdziesz informacje których nasza władza się obawia ;) Ponadto każdy uważny obserwator widzi co w Grudziądzu się wyprawia tak,że sprawa wiadoma i każdy uczciwy człowiek powinien tak głosować,aby obecny prezydent z ekipą stał się tylko przykrym wspomnieniem. ps.tyczy sie też p. Wiśniewskiego :)

Za chwilę dzięcioł będzie wspomieniem

#6 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 17:23:12

Dokładnie, też tak uważam. Ludzie Pana Dzięcioła są amatorami. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 18:17:50

A dlaczego takich gazet przedwyborczych nie potraktować właśnie jak otworzenia oczu? Całe lata tylko Kurier, nazywany przez was często "gadzinówką" , w którym znaleźliście jakiś kłopot władzy? jakiś problem? Sam lukier , aż od niego  mdło.

Przeczytajcie artykuły w "Otwórz oczy" ale ze zrozumieniem, z chwilą zadumy, czy tak mogło być? czy tak jest?

Z jakiegoś powodu tę gazetę za ciężkie pieniądze dla was wydrukowano, żebyś otworzył oczy, gdy  przez lata TV kablowa , druga miejska,  SĄCZY CI JEDYNĄ PRAWDĘ.  A MOŻE ONA JEST JEDNAK TROCHĘ  INNA?  TYLKO tY Z WYGODNICTWA NIE CHCESZ TEGO WIDZIEĆ?

Bo trzeba by coś zmienić, a Ty się zmian boisz. Niech zostanie PO staremu , bo to znane .Ale czy DOBRE?

Kiedyś prezydent odsunął od władzy Wiśniewskiego, bo uwierzyliście w jedną bajkę , a teraz ? W jaką wierzycie ? Rada Miasta głosująca jednomyślnie nie za wami przecież , chociaż wam to wmawia. Sprawdźcie jeszcze raz wszytko ,co w gazetkach donoszą inne komitety wyborcze , bo w książeczce z malinowym dżemikiem  nie wszystko jest do końca prawdą. Ktoś ich pozwał do sądu za mówienie nieprawdy? Nie. Nie było jeszcze kampani  i wtedy mogli mówić co dusza zapragnie. 

Nabraliście się? No właśnie.

#8 ~ania23~

~ania23~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 18:44:31

Jednak nasi grudziądzcy politycy są głupi, Dzięcioł ma immunitet i nic mu nie zrobią dlatego tak podskakuje!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 19:05:38

Masz rację, tyle tylko ze dotyczy to też pana Dzięcioła. Każdy uczciwy człowiek w tym mieście nie powinien głosować na panów Malinowskiego, Wiśniewskiego i Dziecioła

#10 ~dęty~

~dęty~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 19:55:04

A dlaczego takich gazet przedwyborczych nie potraktować właśnie jak otworzenia oczu? Całe lata tylko Kurier, nazywany przez was często "gadzinówką" , w którym znaleźliście jakiś kłopot władzy? jakiś problem? Sam lukier , aż od niego  mdło.

Przeczytajcie artykuły w "Otwórz oczy" ale ze zrozumieniem, z chwilą zadumy, czy tak mogło być? czy tak jest?

Z jakiegoś powodu tę gazetę za ciężkie pieniądze dla was wydrukowano, żebyś otworzył oczy, gdy  przez lata TV kablowa , druga miejska,  SĄCZY CI JEDYNĄ PRAWDĘ.  A MOŻE ONA JEST JEDNAK TROCHĘ  INNA?  TYLKO tY Z WYGODNICTWA NIE CHCESZ TEGO WIDZIEĆ?

Bo trzeba by coś zmienić, a Ty się zmian boisz. Niech zostanie PO staremu , bo to znane .Ale czy DOBRE?

Kiedyś prezydent odsunął od władzy Wiśniewskiego, bo uwierzyliście w jedną bajkę , a teraz ? W jaką wierzycie ? Rada Miasta głosująca jednomyślnie nie za wami przecież , chociaż wam to wmawia. Sprawdźcie jeszcze raz wszytko ,co w gazetkach donoszą inne komitety wyborcze , bo w książeczce z malinowym dżemikiem  nie wszystko jest do końca prawdą. Ktoś ich pozwał do sądu za mówienie nieprawdy? Nie. Nie było jeszcze kampani  i wtedy mogli mówić co dusza zapragnie. 

Nabraliście się? No właśnie.

Skąd wiesz,że nie pozwał?Prezydęt ma wszystkie pozwy w.... kosztu na śmieci.

#11 ~Wanda~

~Wanda~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 22:32:01

Jednak nasi grudziądzcy politycy są głupi, Dzięcioł ma immunitet i nic mu nie zrobią dlatego tak podskakuje!

Dlaczego piszesz ,że podskakuje? Pan Poseł Dzięcioł jest zdolnym politykiem i będzie umiał dobrze gospodarować.Najwyższy czas zacząć spłacać długi,a nie bez końca zaciągać kredyty.

#12 jasna

jasna

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 11 listopad 2014 - 22:44:14

Dlaczego piszesz ,że podskakuje? Pan Poseł Dzięcioł jest zdolnym politykiem i będzie umiał dobrze gospodarować.Najwyższy czas zacząć spłacać długi,a nie bez końca zaciągać kredyty.

nie wystarczy być zdolnym trzeba jeszcze być pracowitym, czytać dokumenty ze zrozumieniem (np. żeby wiedzieć w jakiej sprawie się głosuje: ubój rytualny, "67"). trzeba mieć zaplecze społeczne i trzeba być skutecznym, a nie mówić, że się nim jest. ja tam na niego nie zagłosuję, bo głosując na "tak" w powyższych sprawach się skompromitował jako osoba (polityk), która przewiduje skutki swojego postępowania.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 22:48:04

Pan Janusz otworzył ludziom oczy poprzez napisanie najprawdziwszej PRAWDY.Brawo Panie Januszu !  :)  :)  :)

#14 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 23:41:50

Gazetka super sprawa a dlaczego ja mieszkaniec nie mam wiedzieć co sie dzieje w moim miescie tak do końca , nasz prezydent wszysko zawsze cukruje mam tego dosyć .

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 23:44:04

Nie podskakuje otwiera ludziom oczy  a Ty błądź dalej B) Twój problem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: po, dzięcioł, pozew, sikora

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych