Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

po koncercie galowym

festiwal

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~varsovia~

~varsovia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 12:28:11

Miałem okazję być w sobotni wieczór na koncercie galowym muzyki operetkowej. Poziom artystyczny wysoki, wykonawcy również ,ale... Stałem na końcu tuż pod ścianą tzw. stodoły. Nagłośnienie przynajmniej w tym miejscu do kitu, ledwo słyszalne były słowa prowadzącego. Brak telebimu co dzisiaj jest już powszechnością. Jeszcze ze stodoły dochodziły głośne odgłosy ich muzyki które tłumiły wręcz koncertowe melodie. Albo chcemy mieć faktycznie galowy koncert na krajowym przynajmniej poziomie albo tolerujemy łubu dubu z piękną muzyką płynącą ze sceny. Ktoś tu zawalił ... raz za nagłośnienie, dwa za taki muzyczny nieład. A wystarczyło tylko odwołać stodołowe disco. Czy burmistrz tego nie potrafi zrobić ? Tym razem wielki minus dla organizatorów. Raczej nie nabiorę się na ciechocińskie koncerty a tym bardziej festiwale.

Za to wielki plus dla p. Szyłkowskiego za jego poniedziałkowy koncert. Ponad dwie godziny dobrej zabawy jako ze publiczność śpiewała z artystą.

#2 ~Ferc~

~Ferc~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 21:17:45

1 maja i 1 lipca też brakowało telebimów

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 19:22:42

Czy stodoła nie może zaprzestać swojej discopolowej zabawy w czasie gdy planowane są koncerty, przynajmniej te większe.

Inaczej tragedia, jedna muzyka zagłusza drugą.

Może w ramach projektu obywatelskiego miasto kupi sobie wreszcie telebim, teraz to już powszechne nawet na wiejskim festynie a co dopiero w takiej uzdrowiskowej "perełce".

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 21:03:50

Miałem okazję być w sobotni wieczór na koncercie galowym muzyki operetkowej. Poziom artystyczny wysoki, wykonawcy również ,ale... Stałem na końcu tuż pod ścianą tzw. stodoły. Nagłośnienie przynajmniej w tym miejscu do kitu, ledwo słyszalne były słowa prowadzącego. Brak telebimu co dzisiaj jest już powszechnością. Jeszcze ze stodoły dochodziły głośne odgłosy ich muzyki które tłumiły wręcz koncertowe melodie. Albo chcemy mieć faktycznie galowy koncert na krajowym przynajmniej poziomie albo tolerujemy łubu dubu z piękną muzyką płynącą ze sceny. Ktoś tu zawalił ... raz za nagłośnienie, dwa za taki muzyczny nieład. A wystarczyło tylko odwołać stodołowe disco. Czy burmistrz tego nie potrafi zrobić ? Tym razem wielki minus dla organizatorów. Raczej nie nabiorę się na ciechocińskie koncerty a tym bardziej festiwale.

Za to wielki plus dla p. Szyłkowskiego za jego poniedziałkowy koncert. Ponad dwie godziny dobrej zabawy jako ze publiczność śpiewała z artystą.

Ten artysta już to co miał do zaśpiewania już zaśpiewał, teraz tylko śpiewa z play backu. Co do odgłosów ze stodoły to się zgadzam, może nie zagłuszają ale przeszkadzają w odbiorze występujących na scenie. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 10:31:25

jak się organizuje podobne koncerty "stodoła" winna zamilknąć,

inaczej się harmider na całego,

ja w każdym razie dziękuję za taki koszmar.

#6 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 13:11:11

jak się organizuje podobne koncerty "stodoła" winna zamilknąć,

inaczej się harmider na całego,

ja w każdym razie dziękuję za taki 

Problem ten istnieje od samego początku jakichkolwiek

festiwali i niestety nikt nie jest w stanie tego zmienić.

W końcu kogoś tu trzeba zmienić.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 08:20:42

Byłem na tym koncercie. Wszystko zagłuszała zwł. dla tych z tyłu muzyka ze Stodoły. Czy wypożyczenie telebimu to aż tak wielki problem dla organizatorów ? Dobry koncert ale wiele niedoróbek organizacyjnych.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: festiwal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych