Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Po kiego grzyba w Urzedzie Miasta następny ekspert od niewiadomo czego?

Golub-Dobrzyń

57 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~oscg~

~oscg~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 01:30:50

W sumie to całkiem atrakcyjny kąsek.

Samotny, przystojny i vicek...  

A jakby tak vicek z poprzedniczką?

Hahahaha to by dopiero było

macic już swój folwark zaczyna pomówienia posądzenia.teraz wziął się za rajfura

#42 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 01:45:34

Oj ta izucha, ciagle te same metody. 

Dopóki chłopaki nie zrobią porządku to tak własnie będzie.

a co to prywatna jakaś zemsta czy chętka na jej miejsce.poczekaj jak wygrasz wybory to bedzesz zwalnia c zatrudniać .Sobie porzadzisz

#43 ~oscg~

~oscg~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 02:03:05

Moim zdanie, dopóki nie zlikwidują pozostałości folwarku to własnie tak będzie, przecież to są te same metody jakie stosowano w wojnie między powiatem a miastem. Niedługo pewnie zacznie się nagrywanie i tym podobne.

Ja od zagłosowałem nie tyle za Piątkowskim bo go nie znałem ale zdecydowanie przeciwko temu co działo się w naszym mieście i teraz oczekuję, że osoby, które odpowiadały za między innymi za tę wojnę między powiatem i miastem zostaną odpowiednio ocenione.

Takie własnie będą metody dopóki zostaną Ci zepsuci ludzie

tylko macic zostanie a pózniej zwolni obu burmistrzów bo coś na nich znajdze a ty sie nie cieszbo wtedy i ty wyleciszi ten szlachetny i nie zepsuty bedze cie zwalniał.,

#44 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 14:30:53

Moim zdanie, dopóki nie zlikwidują pozostałości folwarku to własnie tak będzie, przecież to są te same metody jakie stosowano w wojnie między powiatem a miastem. Niedługo pewnie zacznie się nagrywanie i tym podobne.

Ja od zagłosowałem nie tyle za Piątkowskim bo go nie znałem ale zdecydowanie przeciwko temu co działo się w naszym mieście i teraz oczekuję, że osoby, które odpowiadały za między innymi za tę wojnę między powiatem i miastem zostaną odpowiednio ocenione.

Takie własnie będą metody dopóki zostaną Ci zepsuci ludzie

żebedą nagrywanie kto lepiej wie jak sam nagrywający.zaczyna sie podgryzanie stołeczków.i bedze nagrywać bo nie chce zepsutych ludzi jaka ta osoba szlachetna i folwarki macica to jej siła przewodnia razem oczyszczą miasto i bedze tak dobrze macic dostanie swoją dzałkę i będze ją niuchaća a piszący ten post bedze stał przy macicu jak opoka i bedą szcześliwi i bedą wygrywali wybory 

#45 ~koleżanka znajomej~

~koleżanka znajomej~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 14:47:19

Zwalniają tych z folwarku romana, Ostroch, Paweł z wodociągów, kapitan ze stadionu a Izę po coś trzymają.    

zwolnili pawła ,poczekaj az sie sprawa zaończy nie mów hów jak nie przekroczysz rów.,a kaptajn  słyszałam ze został przeniesiony do szkoły i sad przyznał mu odszkodowanietak  czeba było złozyc swoje papiery własnie moja znajoma dostała etat w UM.jest bardzo zadowolona bo to praca w biurze

#46 ~goscdik~

~goscdik~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 19:37:07

Po co ten etat ? Ktoś z rodziny potrzebuje pracy, to krewny w urzędzie, tworzy dodatkowe, niepotrzebne stanowisko.

W Polsce- standardowa procedura. Jeszcze absurdalny konkurs, na zasadach wyścigu szczurów, gdzie i tak z góry wiadomo, że nikt "z ulicy" się do pracy nie dostanie. Podziwiam ludzi, którzy w ogóle przystępują do tych konkursów. Wymagają do rekrutacji masę zaświadczeń, orzeczeń itp. a i tak wiadomo, że  tylko "swój" się załapie. Strata czasu i niepotrzebnych nerwów.

niedawno był konkurs i została osoba zatrudniona ,zatrudniene też pomoc do pani z konkursu no i pani redaktor.. potrzeba jeszcze pare ludzii niewiem komu ten pan sie naraził ze taki temat a ze sie naraził to pewne

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 22:35:25

Pytanie do Burmistrza jak długo bedzie ten ekspert

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2015 - 22:45:54

Pytanie do Burmistrza jak długo bedzie ten ekspert

Już teraz sie nie da go wyrzucic, bo tworza z piontkiem pare nierozłączke do konca życia.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 08:06:26

Ekspert jest niepotrzebny i tyle

#50 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 08:38:06

z dwojga złego lepszy ekspert jak doradca ekspert nikogo nie pomawia chodzi usmiechniety niewiem co robi w UM ale wiem co robi doradca pomawia poniża ODGRYWASIE ZA SWOJE NIEPOWIEDZENIA W ŻYCIU

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 09:19:41

z dwojga złego lepszy ekspert jak doradca ekspert nikogo nie pomawia chodzi usmiechniety niewiem co robi w UM ale wiem co robi doradca pomawia poniża ODGRYWASIE ZA SWOJE NIEPOWIEDZENIA W ŻYCIU

macic nie może się śmiać bo nie ma zębów tylko czarne,spóchniałe pienieczki i trąca mu z paszczy.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 11:55:36

A ja sie pytam kiedy skończy sie kampania i wezmą sie radni z piatkowskim za robote? no kiedy, bo jak ktos tu wyliczał wszyscy ci co tyle obiecali wzieli już grubo ponad pół milionaz kasy podatników do własnej kieszeni, a niczego nie zrobili. Toc wstydu bezwstydnicy nie maja.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 19:41:23

A ja sie pytam kiedy skończy sie kampania i wezmą sie radni z piatkowskim za robote? no kiedy, bo jak ktos tu wyliczał wszyscy ci co tyle obiecali wzieli już grubo ponad pół milionaz kasy podatników do własnej kieszeni, a niczego nie zrobili. Toc wstydu bezwstydnicy nie maja.

kampania musi trwać bo za trzy lata wybory trzeba być zapobiegliwym bo to szybko nadejdze

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 20:19:40

No właśnie kiedy wezmą się za robotę radni z największej opcji. Oni mają najwięcej mandatów wiec niech naprawiają miasto , burmistrz wykonuje ich uchwały. No działać Pani juz była przewodnicząca, na co czekacie.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 07:00:31

No właśnie kiedy wezmą się za robotę radni z największej opcji. Oni mają najwięcej mandatów wiec niech naprawiają miasto , burmistrz wykonuje ich uchwały. No działać Pani juz była przewodnicząca, na co czekacie.

Nie przepadam za tymi radnymi, ale po Romanie przyjdzie kolej zwalania wszystkiego na radnych nie od NAS. Juz się zaczyna.

Na kiego grzyba ten piuntek startował, brał sie za coś czego nie chce, nie potrafi i nie nadaje się?

Za całośc spraw w samorzadzie odpowiada Burmistrz. Tak ma układac robotę , by wszystko szło. Jesli to jest niemozliwe i nie moze realizowac swojego programu, juz nawet nie wazne z jakich powodów, honorowo i dla dobra miasta , jesli jest elementarnie uczciwy względem wyborców - PODDAJE SIĘ DO DYMISJI.

W wypadku piuntka nic nie realizuje od samego poczatku, szuka winnych swojej niemocy, ale nie przeszkadza to mu zyc wygodnie na nasz koszt i ustawiac na posadach swoich. Bezwstyd i oszustwo.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 07:57:16

ciekawe komu tak sie naraził ze po roku pracy jest nipotrzebny         STAWIAM NA VICKA

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 17:16:07

Jak w temacie. Jakie uzasadnienie miało zatrudnienie w Urzędzie Miasta specjalisty od nie wiem czego, pana Jurka J.? To, że ma trudną sytuację rodzinną, zgoda! Ale facet nie nadaje się do żadnej roboty. Tylko że z pisiorami trzyma, a trzęsący portkami pampers znów politycznie zatrudnia...

????????

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2015 - 21:57:28

Nie przepadam za tymi radnymi, ale po Romanie przyjdzie kolej zwalania wszystkiego na radnych nie od NAS. Juz się zaczyna.

Na kiego grzyba ten piuntek startował, brał sie za coś czego nie chce, nie potrafi i nie nadaje się?

Za całośc spraw w samorzadzie odpowiada Burmistrz. Tak ma układac robotę , by wszystko szło. Jesli to jest niemozliwe i nie moze realizowac swojego programu, juz nawet nie wazne z jakich powodów, honorowo i dla dobra miasta , jesli jest elementarnie uczciwy względem wyborców - PODDAJE SIĘ DO DYMISJI.

W wypadku piuntka nic nie realizuje od samego poczatku, szuka winnych swojej niemocy, ale nie przeszkadza to mu zyc wygodnie na nasz koszt i ustawiac na posadach swoich. Bezwstyd i oszustwo.

Tak to jest jak ktos chce władzy dla samej władzy i dla kasy.  Naobiecywał, a teraz mówi pocałujta mnie dupsko.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Golub-Dobrzyń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych