Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Po kiego grzyba w Urzedzie Miasta następny ekspert od niewiadomo czego?

Golub-Dobrzyń

57 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:58:09

widocznie była najlepszym pracownikiem.

Z tych najgorszych.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:59:07

marna próba odwrócenia tematu :(, typowe ...

Oj ta izucha, ciagle te same metody. 

Dopóki chłopaki nie zrobią porządku to tak własnie będzie.

#23 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 09:03:20

Dopóki chłopaki nie zrobią porządku to tak własnie będzie.

uważam, że jej ta sprawa nie dotyczy, więc dlaczego ktoś tutaj próbuje wycierać sobie nią pysk? nieładnie

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 09:06:39

uważam, że jej ta sprawa nie dotyczy, więc dlaczego ktoś tutaj próbuje wycierać sobie nią pysk? nieładnie

A skąd Ty tak dobrze wiesz co kogo dotyczy? 

Pod łóżkiem siedzisz? 

Bezpardonowo próbujesz niszczyć młodą dziewczynę a w tym przypadku mówisz nieładnie?

Widzę, że masz dość jednostronne podejście do tematu.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 09:11:32

Moim zdanie, dopóki nie zlikwidują pozostałości folwarku to własnie tak będzie, przecież to są te same metody jakie stosowano w wojnie między powiatem a miastem. Niedługo pewnie zacznie się nagrywanie i tym podobne.

Ja od zagłosowałem nie tyle za Piątkowskim bo go nie znałem ale zdecydowanie przeciwko temu co działo się w naszym mieście i teraz oczekuję, że osoby, które odpowiadały za między innymi za tę wojnę między powiatem i miastem zostaną odpowiednio ocenione.

Takie własnie będą metody dopóki zostaną Ci zepsuci ludzie

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 09:16:34

Pod łóżkiem siedzisz? 

Bezpardonowo próbujesz niszczyć młodą dziewczynę a w tym przypadku mówisz nieładnie?

mnie na przykład nie interesują mnie sprawy łóżkowe, mowa była o stanowiskach pracy i zatrudnianiu, a co ktoś inny dopisuje, to nie moja sprawa. Masz chyba jakąś obsesję, może nieprzypadkową, nie wiem. 

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 13:27:10

Pod łóżkiem siedzisz? 

Oooo to wyglada, mi na metody macica. Czyzby już zaczął? Mi wygląda, że to on ten cały temat zaczął. Teraz napuszcza na Ize, wiem , ze vicek za nim tez nie przepada i namawia Piatkowskiego do zwolnienia macica, wiec ten wyciaga mu jakis osobisty temat... Zaczynaja sie wewnetrzne rozgrywki.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 13:51:59

A ten pan to on woli dziewczynki czy chłopców? Bo to też różnie mówią.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 17:17:00

A ten pan to on woli dziewczynki czy chłopców? Bo to też różnie mówią.

zawsze taki perfekcyjny, zadbany, wypachniony i chyba sportuje się może coś w tym być. :wub:

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 17:24:49

zawsze taki perfekcyjny, zadbany, wypachniony i chyba sportuje się może coś w tym być. :wub:

dlatego laski na niego lecą ;)

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 17:36:11

A co ma trącać od niego jak od macica <_<

#32 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 17:47:17

Po co ten etat ? Ktoś z rodziny potrzebuje pracy, to krewny w urzędzie, tworzy dodatkowe, niepotrzebne stanowisko.

W Polsce- standardowa procedura. Jeszcze absurdalny konkurs, na zasadach wyścigu szczurów, gdzie i tak z góry wiadomo, że nikt "z ulicy" się do pracy nie dostanie. Podziwiam ludzi, którzy w ogóle przystępują do tych konkursów. Wymagają do rekrutacji masę zaświadczeń, orzeczeń itp. a i tak wiadomo, że  tylko "swój" się załapie. Strata czasu i niepotrzebnych nerwów.

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 17:54:52

Po co ten etat ? Ktoś z rodziny potrzebuje pracy, to krewny w urzędzie, tworzy dodatkowe, niepotrzebne stanowisko.

W Polsce- standardowa procedura. Jeszcze absurdalny konkurs, na zasadach wyścigu szczurów, gdzie i tak z góry wiadomo, że nikt "z ulicy" się do pracy nie dostanie. Podziwiam ludzi, którzy w ogóle przystępują do tych konkursów. Wymagają do rekrutacji masę zaświadczeń, orzeczeń itp. a i tak wiadomo, że  tylko "swój" się załapie. Strata czasu i niepotrzebnych nerwów.

A teraz wszyscy rączki od klawiaturki i dalej na imperkę do rybaczówki :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 17:59:54

A teraz wszyscy rączki od klawiaturki i dalej na imperkę do rybaczówki :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

dance dance dance tylko dance :P

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 20:55:34

Praca jest tylko dla znajomych

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 21:06:07

Oooo to wyglada, mi na metody macica. Czyzby już zaczął? Mi wygląda, że to on ten cały temat zaczął. Teraz napuszcza na Ize, wiem , ze vicek za nim tez nie przepada i namawia Piatkowskiego do zwolnienia macica, wiec ten wyciaga mu jakis osobisty temat... Zaczynaja sie wewnetrzne rozgrywki.

macic ich wszystkich zmiesza ze swoim szambem na słuchajskiej

#37 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 21:25:31

piesek na spacerek chce i skomli aż u sąsiada słychać

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 21:34:30

Muzę niesie po mieście. Byłem dwa razy i jest zajebiście.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 21:52:02

macic ich wszystkich zmiesza ze swoim szambem na słuchajskiej

Miksturki superśmierdziele pichci w chaszczach. Piotrowicz tak łatwo sie go nie pozbędzie

#40 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 01:17:21

Dopóki chłopaki nie zrobią porządku to tak własnie będzie.oj bys tam w t

jej nie ale stanowisko pracy cały czas ktos sie dobijaby zająć jej miejsce .ktos miał obiecane .i teraz sie upomina

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Golub-Dobrzyń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych