Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Po kiego grzyba w Urzedzie Miasta następny ekspert od niewiadomo czego?

Golub-Dobrzyń

57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 21:14:44

Jak w temacie. Jakie uzasadnienie miało zatrudnienie w Urzędzie Miasta specjalisty od nie wiem czego, pana Jurka J.? To, że ma trudną sytuację rodzinną, zgoda! Ale facet nie nadaje się do żadnej roboty. Tylko że z pisiorami trzyma, a trzęsący portkami pampers znów politycznie zatrudnia...

#2 ~oscg~

~oscg~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 07:31:39

Jak w temacie. Jakie uzasadnienie miało zatrudnienie w Urzędzie Miasta specjalisty od nie wiem czego, pana Jurka J.? To, że ma trudną sytuację rodzinną, zgoda! Ale facet nie nadaje się do żadnej roboty. Tylko że z pisiorami trzyma, a trzęsący portkami pampers znów politycznie zatrudnia...

bo to jest koleś ziutka.ma on miedzy innymy  pozyskiwać fundusze.Jak zapowiedzał nasz włodarz funduszy  bedze  bardzo .dużo tak ze parę osób trzeba było zatrudnić  zatrudniona pani redaktor naczelny wydała jedną gazetkę.bo nima o czym pisac bo wszystko to zamiary rok minął  a efektów brak jak mówią kolesie ziutek jest dla nas OKEJ.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 08:14:34

Albo jesteś niedoinformowany albo świadomie kłamiesz - sprawdź bo ja to zrobiłem. Jurek jest na interwencyjnych a redaktorka jak wiele innych osób to stazystka. 

Stażystów jest też sporo w starostwie i urzędzie gminy i wielu innych instytuacjach bo to nie kosztuje a daje możliwość zdobycia kwalifikacji dla świerzych pracowników.

Być może Twoim zdaniem Ci co odeszli byli lepsi, np. Pan Ostrowski, ale na pewno zarabiali duuuuużo więcej.

#4 ~goscdik~

~goscdik~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 09:19:08

Albo jesteś niedoinformowany albo świadomie kłamiesz - sprawdź bo ja to zrobiłem. Jurek jest na interwencyjnych a redaktorka jak wiele innych osób to stazystka. 

Stażystów jest też sporo w starostwie i urzędzie gminy i wielu innych instytuacjach bo to nie kosztuje a daje możliwość zdobycia kwalifikacji dla świerzych pracowników.

Być może Twoim zdaniem Ci co odeszli byli lepsi, np. Pan Ostrowski, ale na pewno zarabiali duuuuużo więcej.

ostrowski już nie pracujeto kto inni dostaje jego pesję a jurek to koles z pamprrsów ,a ta pani sama sie tak zaprezentowała,a po druge ta pani jest pracownikem UM i to ty kłamiesz i nie zamydlaj oczu bo ta pani  była stażystką u Vice i przeszła z nim do UM ogulnie to jest ulubienicą naszego Vice

#5 ~ziomal~

~ziomal~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 09:23:11

oj juras toś sobie nagrabił ktoś w UM dołki pod tobą kopie,Uważaj oj uważaj  bo w nie cie wewalą

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 18:11:13

Ja słyszałem że jednej pani kierownik posypało się życie rodzinne z jego powodu.

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 21:12:40

Co za brednie

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 21:15:57

W poprzedniej pracy pracował z prawie samymi kobitkami i ponoć bardzo go lubiły ciekawe czemu?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2015 - 21:19:46

a ty skąd takie wiadomości masz i czy to prawda

Cóż, w urzędzie dużo i różnie mówi się o ich wzajemnych stosunkach.

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 00:39:16

Bzyka ją?

tego nie powiedzałam czy to robią niewiem ta pani lata  dowice  z ozorem na innich pracowników ijak mówią gdze  pracowników sześć to nic nie robią a zaczną się żreć.a wtedy forum pod reką

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 00:45:24

W poprzedniej pracy pracował z prawie samymi kobitkami i ponoć bardzo go lubiły ciekawe czemu?

niewiem czy wszystke ale tąjedną zabrał ze sobą i została redaktorem naczelnym jednej gazetki

#12 ~v~

~v~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 07:00:23

???????

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:28:45

tego nie powiedzałam czy to robią niewiem ta pani lata  dowice  z ozorem na innich pracowników ijak mówią gdze  pracowników sześć to nic nie robią a zaczną się żreć.a wtedy forum pod reką

Ona siedzi z Izą?

Czyżby jakaś wewnętrzna rywalizacja?

Ponoć za nim to się wszystkie uganiają i to nie tylko z Urzędu miasta

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:30:31

pewnie coś w tym prawdy jest skoro przywędrowała za nim do urzędu jako stażystka a teraz redaktorka szybki awans

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:32:02

W sumie to całkiem atrakcyjny kąsek.

Samotny, przystojny i vicek...  

A jakby tak vicek z poprzedniczką?

Hahahaha to by dopiero było

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:38:18

Ona siedzi z Izą?

Czyżby jakaś wewnętrzna rywalizacja?

Ponoć za nim to się wszystkie uganiają i to nie tylko z Urzędu miasta

Te z folwarku macica też?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:43:43

W sumie to całkiem atrakcyjny kąsek.

Samotny, przystojny i vicek...  

A jakby tak vicek z poprzedniczką?

Hahahaha to by dopiero było

Jak tak pomyśleć czemu jeszcze trzymają Izę....

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:48:13

Zwalniają tych z folwarku romana, Ostroch, Paweł z wodociągów, kapitan ze stadionu a Izę po coś trzymają.

#19 ~poirot~

~poirot~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:52:01

marna próba odwrócenia tematu :(, typowe ...

#20 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:53:58

niewiem czy wszystke ale tąjedną zabrał ze sobą i została redaktorem naczelnym jednej gazetki

widocznie była najlepszym pracownikiem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Golub-Dobrzyń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych