Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plusy / Minusy Burmistrza Piotrkowa Kujawskiego

67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 17:41:54

Wiele osób twierdziło, że nie ma szans wygrać w minionych wyborach a wygrał. I to jak wygrał!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:06:50

no wlasnie ale jak wygral.......... ;)

#43 ~Lud~

~Lud~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 21:09:02

Wolą ludu w demokratycznych wyborach ! :)

To niech lud popatrzy sobie w oświadczenia majątkowe !

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 21:58:33

:excl:

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 21:13:14

:rolleyes:  :rolleyes:

Bardzo  ciekawe czy służba Bogusiowi na bieżąco te wpisy czyta ?

^_^

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 22:23:50

B)

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 22:07:14

B)

:D

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 20:54:29

Super burmistrz pan Bogucki, będzie posłem.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 20:54:49

Super burmistrz pan Bogucki, będzie posłem.

#50 ~Juchu~

~Juchu~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 21:03:12

Chłopoki, mufta co kceta ale jo popirum pana Burmiszcza, bo żodyn polityk we cołyj chistorii naszyj fsi ni zrobiol tyle dobrygo co tyn czuowjek. Dlotygo godom wum tutej, że łoddom na njego swój głos!

#51 ~Wydłub mi skwary z duuuupy~

~Wydłub mi skwary z duuuupy~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 21:22:58

Rzygam na was gownem posraluchy

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 11:44:41

Szkoda, że kampania jakaś taka... no średnia. Ja zagłosuję na Burmistrza, ale sporo ludzi pewnie nawet nie wie, że kandyduje. Zwłaszcza spoza naszej gminy.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2019 - 18:33:03

Szkoda, że kampania jakaś taka... no średnia. Ja zagłosuję na Burmistrza, ale sporo ludzi pewnie nawet nie wie, że kandyduje. Zwłaszcza spoza naszej gminy.

A g....no  mnie obchodzi na kogo ty będziesz głosował! zachowaj to dla siebie bo mnie to wcale nie interesuje ! a tak na marginesie to ma was głęboko w rzepie! długów narobił a teraz by chciał się transferować na Wiejską ! dobre sobie -czy wy tacy niedoinformowani jesteście.. :wacko:  

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 03:36:20

A g....no  mnie obchodzi na kogo ty będziesz głosował! zachowaj to dla siebie bo mnie to wcale nie interesuje ! a tak na marginesie to ma was głęboko w rzepie! długów narobił a teraz by chciał się transferować na Wiejską ! dobre sobie -czy wy tacy niedoinformowani jesteście.. :wacko:  

Jak on chce iść na Wiejską to najpierw niech pójdzie na szkolenia z zakresu wypowiadania się , składności  wypowiedzi , Polszczyzny, i doboru wyrazów, Drogę do Maliny zrobił  aby mu się jajka nie wytrzęsły,Długów narobił to teraz trzeba spier***ać dalej, wyżej bo Piotrków dla jego zachcianek stał  się mało interesujący, on potrzebuje szerszego rewiru ! Ale nie dla psa kiełbasa, niech dokończy tą kadencję  i zwija żagle jak najdalej od Piotrkowa. Pracowników Gminy karmi podwyżkami a oni jak nic nie robią tak nic nie robią. Emerytów  sztucznie trzyma na stanowiskach , po znajomościach daje pracę. Gdzie się tylko nie spojrzy wszędzie klapa . brak racjonalnego gospodarowania . A Wy jeszcze go dalej chcecie wybierać tego niszczyciela rodzin i ludzi operatywnych ? ten , którego otaczają sami nieudacznicy a on stoi na ich czele ! Do boru z nim !

#55 ~GŁOS NA KLIMASZEWSKĄ-ANTOS~

~GŁOS NA KLIMASZEWSKĄ-ANTOS~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 16:46:19

Ja proponuję Wam rozważenie kandydatury Pani Ewy Klimaszewskiej-Antos. Mnie osobiście przekonała swoją skromnością i merytoryczną wiedzą. Zdecydowałem, że zagłosuję na Panią doktor...

#56 ~Rzygam na was gownem posra~

~Rzygam na was gownem posra~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 16:57:26

Ja proponuję Wam rozważenie kandydatury Pani Ewy Klimaszewskiej-Antos. Mnie osobiście przekonała swoją skromnością i merytoryczną wiedzą. Zdecydowałem, że zagłosuję na Panią doktor...

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 17:15:20

a ten co tak sra wypierd.. deb***u

#58 ~Rzygam na was gownem posra~

• Goście

Napisano 08 październik 2019 - 17:29:56

a ten co tak sra wypierd.. deb***u

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2019 - 06:47:26

W  ostatnim czasie  w Powiecie Radziejowskim byli : wicewojewoda Pan J. Ramlau, mister Pan J.K. Ardanowski, poseł Pani J. Borowiak, Poseł Pan K. Czabański, senator Pan J. Łyczak.

Powodem tego spotkania było przekazanie samorządowcom z naszego Powiatu VOUCHERÓW  w kwocie ponad 4 miliony złotych na budowę dróg od Rządu RP.

Pieniądze trafiły do Powiatu Radziejowskiego z podziałem na samorządy tego Powiatu z wykluczeniem Miasta i Gminy Piotrków Kujawski. Powodem z  wyłączenia z podziału finansowego Piotrkowa Kujawskiego jest niestety brak złożenia wniosku na tegoroczny nabór  przez wyżej wymieniony  Urząd Piotrkowa Kujawskiego .

Drogi czytelniku sam ocen Plusy i Minusy obecnej władzy.

Z poważaniem

Mieszkaniec

Macie bardzo cennego kandydata do Sejmu w Osobie Pani doktor Ewy Klimaszewskiej-Antos a powołujecie się na Ludzi zewnątrz co tylko reklamy szukają. Poinformować o środkach, które przydzielił Rząd to naprawdę nic wielkiego. To są pieniądze polskich podatników. Szukajmy i doceniajmy Ludzi naprawdę wyjątkowych a w Polsce będzie super.

#60 ~Rzygam na was gownem posra~

• Goście

Napisano 09 październik 2019 - 07:31:16

Macie bardzo cennego kandydata do Sejmu w Osobie Pani doktor Ewy Klimaszewskiej-Antos a powołujecie się na Ludzi zewnątrz co tylko reklamy szukają. Poinformować o środkach, które przydzielił Rząd to naprawdę nic wielkiego. To są pieniądze polskich podatników. Szukajmy i doceniajmy Ludzi naprawdę wyjątkowych a w Polsce będzie super.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych