Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plebsie nadchodzi czas spłaty

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 20:21:27

Na początek w górę woda i ścieki
.....Później podatki i śmieci!...
....A wy płaczcie i płaćcie!.... stać was!!
....Ale i tak naplują wam w twarz powiecie że deszcz pada!!
Demokratyczne wybraliście nap... po plecach kijem...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 20:29:24

co roku sa te podwyzki, nie osmieszaj sie

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 20:30:22

I bum pierwszy który mówi że deszcz pada!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 20:31:37

A ty myślałeś, jaśnie panie, że przez pięć lat będą opłaty takie same? A kiedy tak było, jaśnie panie? Rosną płace, emerytury, rosną opłaty, jak zawsze. Z tym że podatki i opłaty od stycznia.. Wczoraj się jaśnie pan hrabia narodził?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 20:32:41

I bum pierwszy który mówi że deszcz pada!

Głupiś i nie oczekuj, że wszyscy będą durniami jak ty.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 22:01:10

Tak jest drożej klaszczemy brawo brawo dobra władza, dobrze że mam dołożyli brawo!! Biczem nas bo za słabo, co to za władza??

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 22:47:18

Tak jest drożej klaszczemy brawo brawo dobra władza, dobrze że mam dołożyli brawo!! Biczem nas bo za słabo, co to za władza??

Jeszcze raz powtarzam, głupiś. Zero wiedzy,a pyszczy jakby był mądry.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 05:23:57

Jeszcze raz powtarzam, głupiś. Zero wiedzy,a pyszczy jakby był mądry.

Nie, no pewno, jeszcze co rano w...rdol powinni zarządzić.Jak ktoś widzi to co do "mądrych" nie trafia, to głupiś. I znów ręka w nocniku.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 09:25:54

Nie, no pewno, jeszcze co rano w...rdol powinni zarządzić.Jak ktoś widzi to co do "mądrych" nie trafia, to głupiś. I znów ręka w nocniku.

Zawsze możesz się wyprowadzić. Tam gdzie ludzie nie płacą podatków i media są za darmo.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:31:01

Zawsze możesz się wyprowadzić. Tam gdzie ludzie nie płacą podatków i media są za darmo.

Mogem ale niekcem. Tu jest moje miejsce i nie podoba mi się, że ktoś wymyślił sobie, że będzie mi organizował życie i za to żądał zapłaty. No, powiedzmy, że gdyby to jeszcze robił dobrze i uczciwie, może znosiłbym to lżej. Za media płacę, ale za co mam płacić samorządom i państwu to już całkiem nie wiem. Może za te długi, których narobili.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:54:48

Dajmy na to, w takiej Warszawie ludzie zupełnie inaczej żyją.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 11:01:19

Mogem ale niekcem. Tu jest moje miejsce i nie podoba mi się, że ktoś wymyślił sobie, że będzie mi organizował życie i za to żądał zapłaty. No, powiedzmy, że gdyby to jeszcze robił dobrze i uczciwie, może znosiłbym to lżej. Za media płacę, ale za co mam płacić samorządom i państwu to już całkiem nie wiem. Może za te długi, których narobili.

No i słusznie. Przecież sam sobie możesz budować drogi, utrzymywać szpitale i szkoły oraz sądy, policję czy służbę zdrowia. Sam sobie wybudujesz stację uzdatniania wody i podciągniesz wodociąg pod swój dom. No, chyba że ktoś ci to wcześniej zafundował.Sam sobie zutylizujesz śmieci i sam wytniesz ślepą kiszkę. Po co ktoś ci się ciągle wtrąca?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 14:54:28

No i słusznie. Przecież sam sobie możesz budować drogi, utrzymywać szpitale i szkoły oraz sądy, policję czy służbę zdrowia. Sam sobie wybudujesz stację uzdatniania wody i podciągniesz wodociąg pod swój dom. No, chyba że ktoś ci to wcześniej zafundował.Sam sobie zutylizujesz śmieci i sam wytniesz ślepą kiszkę. Po co ktoś ci się ciągle wtrąca?

Drogi to fakt, sam bym wybudował lepsze, za takie pieniądze, które na to idą. Szpital ? I tak żeby się leczyć trzeba mieć końskie zdrowie i kupę szmalu. Bo może nie wiesz, że płacimy na ZUS duże pieniądze a na ich usługę trzeba czekać,że ocho cho. Wielu nie doczeka. Za pieniądze z kieszeni masz wszystko na już i gdybym miał te które wpłaciłem ZUSowi, stać mnie byłoby na prywatną opiekę lekarską do końca życia, dzień dnia. I ślepą kiszkę wycięliby mi lepiej niż na fundusz. Do specjalisty na fundusz się czeka, nawet gdy postęp choroby nie pozwoli doczekać !

Leszczyku. Za wodę płacę, za dużo. Za odbiór nieczystości płacę, nikt mi łaski nie robi. A za podpis szanpanu organu płacę również. To za co i na co płacić te podatki ? Na wypłaty dla nygusów, na ich rozrywki, lekkie życie bez zobowiązań i odpowiedzialności. "No i słusznie" ? Czy jesteś idiotą ? :(

ps. Za wodę ? Czy możesz podać podstawy obliczania wysokości opłat ? :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 15:20:35

Drogi to fakt, sam bym wybudował lepsze, za takie pieniądze, które na to idą. Szpital ? I tak żeby się leczyć trzeba mieć końskie zdrowie i kupę szmalu. Bo może nie wiesz, że płacimy na ZUS duże pieniądze a na ich usługę trzeba czekać,że ocho cho. Wielu nie doczeka. Za pieniądze z kieszeni masz wszystko na już i gdybym miał te które wpłaciłem ZUSowi, stać mnie byłoby na prywatną opiekę lekarską do końca życia, dzień dnia. I ślepą kiszkę wycięliby mi lepiej niż na fundusz. Do specjalisty na fundusz się czeka, nawet gdy postęp choroby nie pozwoli doczekać !

Leszczyku. Za wodę płacę, za dużo. Za odbiór nieczystości płacę, nikt mi łaski nie robi. A za podpis szanpanu organu płacę również. To za co i na co płacić te podatki ? Na wypłaty dla nygusów, na ich rozrywki, lekkie życie bez zobowiązań i odpowiedzialności. "No i słusznie" ? Czy jesteś idiotą ? :(

ps. Za wodę ? Czy możesz podać podstawy obliczania wysokości opłat ? :)

Z ostatnim pytaniem zwróć się do instytucji Wody Polskie.

A co do pozostałych - po co się tak męczysz? Po prostu przenieś się tam, gdzie podatki nie obowiązują. Do jakiegoś raju podatkowego.A co płacisz na ZUS - to na twoją przyszłą emeryturę.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 15:26:24

Z ostatnim pytaniem zwróć się do instytucji Wody Polskie.

A co do pozostałych - po co się tak męczysz? Po prostu przenieś się tam, gdzie podatki nie obowiązują. Do jakiegoś raju podatkowego.A co płacisz na ZUS - to na twoją przyszłą emeryturę.

Otóż cenę wody ustala rada gminy, z rękawa. Nie jakieś tam instytucje. Na jakiej podstawie ? Dali tyle dadzą więcej. Żadne kalkulacje. Sie nie przeniosę ! Na przyszłą emeryturę ? A kto ją będzie widział ? :) Jak tych pieniędzy dawno już nie ma.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 16:48:02

Otóż cenę wody ustala rada gminy, z rękawa. Nie jakieś tam instytucje. Na jakiej podstawie ? Dali tyle dadzą więcej. Żadne kalkulacje. Sie nie przeniosę ! Na przyszłą emeryturę ? A kto ją będzie widział ? :) Jak tych pieniędzy dawno już nie ma.

Masz upodobanie do wypisýwania bzdur
Baw się dalej. Na zdrowie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 19:48:11

Otóż podaj numer i datę uchwały RM w Lipnie podwyższającej opłaty za wodę i kanalizację  od 12 czerwca br. :rolleyes:

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 20:08:16

Otóż podaj numer i datę uchwały RM w Lipnie podwyższającej opłaty za wodę i kanalizację  od 12 czerwca br. :rolleyes:

To RM w LIpnie też coś podwyższa ? Czytać sie nałucz a nie ślipiami chlapiesz. I lepi sie nie wtroncej miedzy wutke a zakonske

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 20:39:34

To RM w LIpnie też coś podwyższa ? Czytać sie nałucz a nie ślipiami chlapiesz. I lepi sie nie wtroncej miedzy wutke a zakonske

"Otóż cenę wody ustala rada gminy, z rękawa. Nie jakieś tam instytucje. Na jakiej podstawie ? Dali tyle dadzą więcej. Żadne kalkulacje.

Tak pisze autor wpisu 15. Więc ode mnie się odczep.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 21:25:52

"Otóż cenę wody ustala rada gminy, z rękawa. Nie jakieś tam instytucje. Na jakiej podstawie ? Dali tyle dadzą więcej. Żadne kalkulacje.

Tak pisze autor wpisu 15. Więc ode mnie się odczep.

Trudno zauważyć, że mowa o dwóch różnych organach samorządowych ?

Tak piszą autorzy wpisów, a nie czytają

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych