Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Platforma wygrała wybory europejskie , ma tam większość , dostała stanowiska więc sporo załarwi dla Polski .

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kanalia~

~kanalia~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 15:36:01

To są fajne chłopaki i dziewczyny więc wierzę że dadzą radę i załatwią dla Polski dobry budżet i kasa popłynie szerokim strumieniem . Oni potrafią załatwić wiele i mają dużą siłę przebicia a także stanowiska . Dadzą radę dzięki czemu Piolska dalej będzie się rozwijać . Wygrali wybory i pokażą nam wszystkim że są świetni .

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 16:22:20

Ło matko! PiS miał 45,3% i zdobył 26 mandatów, POKO 38,4% - 22 mandaty z czego PO ma 16 mandatów i w/g. deb***a PO wygrała :o Takie brednie może wysmrodzić tylko po-wski ciemniak na poziomie Rychuja.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 16:55:56

Platforma  nie powinna, nie ma prawa wygrać wyborów. Jako jej wyborca  tego im nie życzę.

Wolę  aby przytłaczajaco wygrał pis. Potem chcę ogladać kryterium uliczne typu pis  - kontra jego wyborcy :) Potem kaczą galopadę w --uj :D

Powód  ? brak kasy, drożyzna i nie spełnione rozdmuchane  obietnice.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 17:21:27

Platforma nie powinna, nie ma prawa wygrać wyborów. Jako jej wyborca tego im nie życzę.
Wolę aby przytłaczajaco wygrał pis. Potem chcę ogladać kryterium uliczne typu pis - kontra jego wyborcy :) Potem kaczą galopadę w --uj :D
Powód ? brak kasy, drożyzna i nie spełnione rozdmuchane obietnice.

Popieram, tylko co potem będziemy zbierać po takim kataklizmie ?
Jak dzwigniemy ponownie gospodarkę?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 17:28:27

Popieram, tylko co potem będziemy zbierać po takim kataklizmie ?
Jak dzwigniemy ponownie gospodarkę?

Spoko to już niedługo. Wszystko rozdane,żyjemy na kredyt. (mówił o tym nieformalnie po cichutku  Motołusz)Tylko nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą . Za rok o tej porze  będzie po wszystkim i naród będzie błagał żeby ktos chwycił   za porzucony ster.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 18:07:05

Spoko to już niedługo. Wszystko rozdane,żyjemy na kredyt. (mówił o tym nieformalnie po cichutku Motołusz)Tylko nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą . Za rok o tej porze będzie po wszystkim i naród będzie błagał żeby ktos chwycił za porzucony ster.

O tym wiesz Ty, wiem ja i wiedzą też partie opozycyjne,
Tylko się boję, co dalej po tej pożodze pisowskiej :(((((((

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 18:27:59

O tym wiesz Ty, wiem ja i wiedzą też partie opozycyjne,
Tylko się boję, co dalej po tej pożodze pisowskiej :(((((((

Nie dojdzie  do gorszego niż było  za komuny, strzelać nie będą. Władzę porzucą sami.

No niestety innego wyjscia nie ma, ale bedzie to lekcja  dla młodego pokolenia  aby populistom nie wierzyć już nigdy.

Bóg o którym tak szumnie trąbią niczego nie zmieni, bo go nie ma !

Oni wiedzą o tym doskonale, ale wykorzystują  go  do manipulacji mniej swiatłą częścią  społeczeństwa..

Pedofilom   wśród kleru Bóg coś zrobił lub zrobi ?? ha ha ha ;)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 19:02:54

co ty ze sobą ucinasz POgawędkę? takie brednie to może tylko po-wski troll wypisywać na zlecenie Brejzy, Nitrasa albo Szczerby.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 19:19:43

Pewnemu naziolowi   wydaje sie że  nas oszuka iz jest polskim  patriotą

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych