Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Platforma rozbitkow: PO, PSL, Wiosna, Kukiz 15, SLD

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 06:57:52

i jeszcze tam jakis plankton

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 14:57:17

i jeszcze tam jakis plankton

Czymś muszą się żywić.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 22:53:20

Zandberg: PO nie potrafi się porozumieć z nikim, potrafi tylko podporządkowywać sobie innych. Niech zajmie się swoimi wyborcami

Zandberg był pytany w piątek w Polsat News o to, czy tworzony blok lewicowy pójdzie do wyborów jako koalicja oraz o to, czy nie boi się, że nie przekroczy ona 8 proc. progu wyborczego, przewidzianego dla komitetów koalicyjnych.

Wskazano mu, że politycy klubu POKO, m.in. Neumann (PO) i Lubnauer (Nowoczesna) radzą lewicy, by nie marnowała głosów, bo jako może nie przekroczyć progu.

(…) Ja mam taką prośbę do panów z PO. Słuchajcie, wy już przestańcie zajmować się lewicą, bo jak próbowaliście się zajmować lewicą, to efekty były nie najlepsze, zajmijcie się sobą i zajmijcie się swoim podwórkiem, a na tym podwórku macie bałagan. Tak się jakoś dziwnie złożyło, że mimo wszystkich różnic, nam się udało porozumieć

— powiedział Zandberg.

Jak ocenił, dziś „PO jest sama i idzie osobno”.

PO nie potrafi się porozumieć z nikim, tylko potrafi hegemonizować i podporządkowywać sobie. Dlatego mam taką propozycję dla PO: jest taka partia polityczna w Polsce, PO z nią rządziła przez osiem lat, PO była z nią blisko związana, blisko z nią współpracowała (…)zamiast zajmować się lewicą i lewicowymi wyborcami, zajmijcie się swoimi wyborcami, a jak chcecie pokazywać, że na czymś wam zależy więcej niż, by siedzieć kolejną kadencję w Sejmie w opozycji, to się dogadajcie z waszymi przyjaciółmi z PSL

— dodał Zandberg.

gah/PAP

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych