Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Platforma Obywatelska to złodzieje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc.~

~gosc.~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 11:23:19

Platforma Obywatelska jest niebezpieczna dla narodu polskiego.#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 11:25:43

Tusk i Rostowski okradają polskich emerytów.#3 ~dydek~

~dydek~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 11:28:49

Donald Tusk (PO)-zrujnował Polskę i uciekł do Eurokołchozu #4 ~kicia~

~kicia~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 11:32:21

Donald Tusk za swego rządu chciał sprzedać Niemcom  Polskę.#5 ~Polacy~

~Polacy~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 11:40:45

Platforma Obywatelska niszczy nasz kraj.Grzesiek Schetyna czyta z kartki obiecując polakom co zrobi,a na drugi dzień nie pamięta co obiecał .Jako dyktator jest nie bezpieczny, wszystko zabierze co PiS dał polakom.Schetyna jest głośnym kryminalistom za wszystko odpowie karnie.#6 ~Polacy~

~Polacy~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 11:41:53

Platforma Obywatelska niszczy nasz kraj.Grzesiek Schetyna czyta z kartki obiecując polakom co zrobi,a na drugi dzień nie pamięta co obiecał .Jako dyktator jest nie bezpieczny, wszystko zabierze co PiS dał polakom.Schetyna jest głośnym kryminalistom za wszystko odpowie karnie.#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:04:33

Zapowiedzi partii rządzącej, która ma szansę wygrać jesienne wybory w Polsce, wzbudzają strach u drobnych przedsiębiorców, szczególnie tych ze wschodniej ściany naszego kraju, gdzie przeciętne wynagrodzenia są dużo niższe. Choć politycznie od lat dominuje tam PiS, nie słyszymy u tamtejszych pracodawców słów uznania. Wprost przeciwnie. - Tak duże podniesienie pensji minimalnej to będzie katastrofa - mówi jedna osoba. - Będę musiał albo zwolnić ludzi, albo zamknąć zakład - słyszymy z ust drugiej.
Po 30 latach transformacji w Polsce wciąż wyraźnie jest dostrzegalna niewidzialna linia oddzielająca wschód naszego kraju od zachodu
Nie chodzi tutaj o sympatie polityczne, a o rozwój ośrodków gospodarczych i co za tym idzie poziom płac
W mniejszych miejscowościach problemy mikro i małych przedsiębiorców są bardzo poważne, a oni sami przekonują nas, że niektóre polityczne wywody, które widzą w telewizorze lub słyszą w radiu, wywołują jedynie "pusty śmiech"

#8 ~wyborca PISjuż były~

~wyborca PISjuż były~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:31:15

Ogólnopolski Związek Pracodawców Szpitali Powiatowych we wtorek (17 września) opublikował alarmujący raport. Wynika z niego, że straty finansowe wykazuje już 90 proc. szpitali szczebla powiatowego.
REKLAMA
Waldemar Malinowski, prezes OZPSP, w rozmowie z “Rynkiem Zdrowia” zapewnia: raport jest rzetelny, ponieważ dotyczy 120 na 260 szpitali powiatowych. Porównuje średni poziom zadłużenia szpitala w roku 2018 (2 mln) z kwotą, która przypada na jedną placówkę obecnie (2,5 mln). Do końca tego roku długi mogą sięgnąć nawet 5 mln.
“Straty rosną nieprzerwanie od 2015 r., z wyjątkiem 2017 r., kiedy zapłata za nadwykonania była znacząca. W 2018 roku w porównaniu do 2017 roku mamy do czynienia z załamaniem. Straty na sprzedaży szpitali zwiększyły się o 77 proc., a w 2019 roku, przy założeniu podwojenia się pierwszego półrocza, wzrosną o kolejne 50 proc.” – czytamy w raporcie.
Według ustaleń specjalistów z OZPSP sytuacja placówek pogorszyła się po tym, jak zostały włączone do tzw. sieci szpitali. Finansowanie okazało się nieadekwatne do założeń nowego systemu.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych