Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Platforma Obywatelska jest nie bezpieczna dla narodu polskiego


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 12:12:38

i dla kraju#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 12:30:11

Były polityk PO Protasiewicz o Schetynie, Neumannie i Budce: "gang Olsena", "nieuchronnie przegrają"

Jacek Protasiewicz przez wiele lat był prominentnym politykiem PO. Kierował strukturami PO w powiecie wrocławskim, był szefem sztabu PO w wyborach parlamentarnych w 2011 r.  W 2012 r. został wybrany na wiceprzewodniczącego PE, a w 2013 r. na przewodniczącego PO na Dolnym Śląsku.

Wiele w europejskiej polityce widziałem, ale żeby przewodniczący partii i szef jej klubu parlamentarnego byli głównymi przyczynami nieuchronnej porażki? To tylko w Platformie Obywatelskiej... Co oni z tym projektem zrobili...? „Tusku” - musisz wrócić!

- napisał na Twitterze Protasiewicz.

Zaraz potem dodał:

Szkoda mi Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Współczuję,że musi bronić słów,które są nie do obrony (...)... zawinił „Gang Olsena”,w którym są i Grzegorz Schetyna, i Sławomir Neumann, i Borys Budka oraz kilku "dziennikarzy".

 #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 15:43:36

Wszystkie te partie, głównego nurtu są niebezpieczne nie tylko dla Polski, ale również dla narodu polskiego.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 22:06:26

REGULAMIN MAFII  PO:

Pamiętaj, jedna zasada jest dla mnie, święta ku*wa. Naucz się tego, jak będziesz o czymkolwiek... rozmawiał. Jak będziesz w Platformie, będę cię bronił ku*wa jak niepodległości. Jak wyjdziesz z Platformy to masz problem
Lokalny polityk PO: Sławek, ale tam jest jeszcze sprawa w tle najgrubsza. Ta działka na Rokickiej. On sprzedał za bezcen... a potem zmienił plan zagospodarowania przestrzennego.
Sławomir Neumann: Więc będzie to miał w prokuraturze, będziesz miał akt oskarżenia przed wyborami.
Lokalny polityk: Jak mu za to postawią, to jest koniec.
S. Neumann: Nic nie jest końcem.
LP: Ja pier***ę. Przecież to jest gruba sprawa, naprawdę.
SN: Na wybory idą głosować ludzie, którzy g***o się interesują. Nie wiedzą, kto jest. I będą widzieli w Polsce atakowanych niepisowskich prezydentów z aktami oskarżenia.

Neumann przekonuje, że zarzuty prokuratorskie i ewentualne kłopoty z prawem nic nie znaczą, a wręcz przeciwnie, można to wykorzystać w kreowaniu narracji, że dany polityk jest atakowany przez PiS.

Będzie Hania Zdanowska, Żuk, Witkowski, Adamowicz, Karnowski, Jaśkowiak. On będzie w takim gronie zacnych ludzi, że, k***a, nikogo to nie ruszy. O tym ci mówię. Nikogo to nie ruszy.

Nasz elektorat, ten antypisowski, uzna, że to jest k***a atak PiS-u, żeby go zabić. I pójdą jeszcze bardziej na niego. Tak to wygląda.

W różnych badaniach, k***a, naszych, których oskarżają. Hania Zdanowska zyskuje, jak ma akt oskarżenia. Idzie wręcz dokładnie odwrotnie. Nie patrz na to, to nie ma żadnego znaczenia.

Oni ilością aktów, inflacją tych aktów oskarżenia, powodują, że nie mają żadnego [znaczenia]. Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach.

Ja tylko mówię o zasadzie. Jak Pobłocki będzie członkiem Platformy i będzie naszym prezydentem, to będę się o niego bił, k***a, do końca życia. Jak jest poza, mam go w du***.

Jak jest do wykorzystania, to wykorzystamy, jak nie, to nie. Tak samo Adamowicza, tak samo Karnowskiego i wszystkich innych. Tak samo. Dla mnie Platforma jest ważniejsza.

„Reszta to są goście, którzy mogą trafić do sądu z aktem oskarżenia, a sądy dzisiaj – ja ci gwarantuję – nie rozstrzygną żadnej sprawy przed wyborami. Żadnej. Przez rok nie zrobią ku**a nic. Będą prowadzić sprawy – i ch*j - wyjaśnia Sławomir Neumann, szef klubu parlamentarnego PO-KO.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych