Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Plantatorzy tytoniu: idziemy na dno :: zobacz komentowany artykuł

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 15:12:18

Mam dość! być przymusowym biernym palaczem :angry:

#2 ~jajajaja~

~jajajaja~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 15:56:03

I dobrze... zlikwidować całkowicie te uprawy. Palenie tytoniu tylko szkodzi, a oni jeszcze chcą dopłaty. Dlaczego mamy wydawać swoje pieniądze podwójnie - najpierw na dopłaty dal producentów tytoniu, a później na leczenie tych którzy przez palenie zachorowali.Obecnie poziom dopłat kształtuje się w granicach 8-10 zł do kilograma tytoniu. Przemysł tytoniowy płaci rolnikom - 2,5-3,8 zł za kg surowca. Dziwna sytuacja...

#3 ~rrro~

~rrro~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2011 - 16:03:29

I dobrze... zlikwidować całkowicie te uprawy. Palenie tytoniu tylko szkodzi, a oni jeszcze chcą dopłaty. Dlaczego mamy wydawać swoje pieniądze podwójnie - najpierw na dopłaty dal producentów tytoniu, a później na leczenie tych którzy przez palenie zachorowali.Obecnie poziom dopłat kształtuje się w granicach 8-10 zł do kilograma tytoniu. Przemysł tytoniowy płaci rolnikom - 2,5-3,8 zł za kg surowca. Dziwna sytuacja...

weż sie walnij w łep jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj na chwile obecna nie ma i narazie nie będzie żadnych dopłat do tytoniu jest tylko cena od zakladu skupującego!!!!!!!!!!!!!nie wiem skad masz takie informacje o dopłatach?bo ja jestem plantatorem tytoniu i jak do tej pory nic mi nie wiadomo o jakich kolwiek dopłatach ...a do palenia nik nikogo nie zmusza mamy wolny kraj każdy sam decyduje za siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~też_pracujace_w_tytoniu~

~też_pracujace_w_tytoniu~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2011 - 14:14:55

szkoda, że autor posta nie pomyślał o tym, jaka to ciężka praca i pracochłonna jest przy zbiorze tabaki..zapraszam do zbierania,nawlekania i suszenia..pozdrawiam

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2011 - 10:40:45

szkoda, że autor posta nie pomyślał o tym, jaka to ciężka praca i pracochłonna jest przy zbiorze tabaki..zapraszam do zbierania,nawlekania i suszenia..pozdrawiam

po jednym dniu w tytoniu taki mądrala miał by dość ja też zapraszam.Plantator!!!

#6 ~Chanel Purses~

~Chanel Purses~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 08:11:53

Then it,LV Bags, suddenly dawned,Louis Vuitton Handbags, on me. God was ,Coach Outlet Store,speaking to me,Chanel Purses, the entire time ,Coach Factory Store,I was attempting ,Coach Factory Outlet,to be still,Chanel Bag. I remembered ,Coach Factory Outlet,the music playing ,Chanel Purses,as I'd begun my quiet time,Coach Factory Store.

#7 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 16:10:49

Plantacje tytoniu to miejsca pracy. W dodatku często pracują w nich całe rodziny. Niektóre zainwestowąły w te uprawy i do dziś spłacają ogromne kredyty. Dlatego nie można ich traktować jak tych co produkują "niedobry tytoń". Oni niczemu nie są winni, że prawo mamy złe.

#8 ~ja jego~

~ja jego~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2011 - 07:13:57

Kurde! Nie ma czego zazdrościć! A gówniarze w szkolnych ubikacjach i tak będą spalać mnogo ton tytoniu, i jeszcze skarżyć się na nauczycieli, że im przeszkadzają. Kto głupi niech pali. Wyprodukować tę śmierdziuchę to chyba lepiej w Kraju?

#9 ~Kryla~

~Kryla~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2012 - 13:46:31

Plantatorzy tytoniu nie są winni temu, że dzieciaki palą w szkolnych toaletach. Nie łamią prawa, uprawiają tytoń legalnie. Szkoda tylko, że na Zachodzie tytoniarze są dopieszczani, bo przynoszą zysk gospodarce,a w Polsce są traktowani jak dilerzy anrkotyków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych