Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PKP Chełmża Bydgoszcz

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kuna~

~Kuna~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 00:02:25

Pracuję w Bydgoszczy, a PKS zlikwidowało wszystkie połączenia między Chełmżą a Bydgoszczą. Nie wiem kto jest za to odpowiedzialny, ale dał d*** z całą akcją dojazdu koleją do Bydgoszczy. Kiedy się wreszcze zdecydujęcie i uruchomicie to połączenie. Teraz spedzam ok. 3 h, aby dojechać do pracy i 2 rary tyle kasy.
Moje rozczarowanie i wkurzenie nie zna granic.

#2 ~dziad~

~dziad~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 02:54:30

PRZYNAJMNIEJ BEDZIESZ WIEDZIEC ZE MIESZKASZ W CHORYM, DZIADOWSKIM PAŃSTWIE A CO DOPIERO EURO 2012-FANTAZJA! HA HA ALE JAJA!

#3 ~~zenek~~

~~zenek~~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 08:45:33

Pracuję w Bydgoszczy, a PKS zlikwidowało wszystkie połączenia między Chełmżą a Bydgoszczą. Nie wiem kto jest za to odpowiedzialny, ale dał d*** z całą akcją dojazdu koleją do Bydgoszczy.

Nigdy się nie dowiesz kto jest za to odpowiedzialny, skoro nawet nie wiesz, że PKS już od dawna nie obsługiwało tej linii. Musisz mieć lekką pracę, skoro do 1 w nocy siedzisz na forum, ale to typowe dla miejscowych klocior.

#4 ~Kuna~

~Kuna~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 10:51:54

Nigdy się nie dowiesz kto jest za to odpowiedzialny, skoro nawet nie wiesz, że PKS już od dawna nie obsługiwało tej linii. Musisz mieć lekką pracę, skoro do 1 w nocy siedzisz na forum, ale to typowe dla miejscowych klocior.

Zenek, ja ciebie nie obrażam, czyżby jakaś frustracja, chęć zaistnienia, nudzi się. Każdy miewa bezsenne noce. A ty zawsze taki grzeczny i pod kołderką o 22.00. Teraz chyba powinieneś pracować, a nie stukać w klawisze.
PKS w lipcu jeszcze jeździł (rzadko, ale jeździł), a poza tym każdy ma prawo do urlopu.
Pozdrawiam i nie oceniaj, skoro mnie nie znasz.

#5 ~ucho~

~ucho~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2008 - 15:03:35

Pracuję w Bydgoszczy, a PKS zlikwidowało wszystkie połączenia między Chełmżą a Bydgoszczą. Nie wiem kto jest za to odpowiedzialny, ale dał d*** z całą akcją dojazdu koleją do Bydgoszczy. Kiedy się wreszcze zdecydujęcie i uruchomicie to połączenie. Teraz spedzam ok. 3 h, aby dojechać do pracy i 2 rary tyle kasy.
Moje rozczarowanie i wkurzenie nie zna granic.

Użędnicy z sejmiku. Teraz wiesz.

#6 ~Guerilla~

~Guerilla~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2008 - 17:44:51

Nie bronie urzędników ale to była samowolna decyzja Veolii ( stary PKS). Dowiedzieli się ale już po fakcie. Jak dobrze że już studia skończyłem. Wspólczuje tym którzy muszą dojeżdzać do Brzydłoszczy

#7 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 20:17:53

Oda do naszej kolei

Stoi na stacji pasażer, co do pracy ma jechać
Pociągu coś nie ma, ile jeszcze trza czekać
Miał już tu być minut temu kilkanaście
Nie przyjechał wcale – to jest nasza kolej właśnie

Pociągi sa tylko na wiszącym rozkładzie
Zaplanowanym z resztą w wielkim nieładzie
To już nie kolej, to jakaś paranoja
Że mnie - pasażera - traktują jak gnoja

Co to za rozkład bez pociągów w niedziele i soboty
Do rodziny nie dojedziesz, pracy no i roboty
Urząd zapłacił, a pociągi nie przyjechały
Czy tego Władze na prawdę chciały

Coś tu się chyba kupy nie Trzyma
Miały być pociągi, ale ich nima
Odwołane pociągu, zastępcze autobusy
Takie podróżowania z PKP są minusy

Panom z kolei już dziękujemy
Na szynach ich już widzieć NIE chcemy
Taka okazja już się nie zdarzy
Zapraszamy teraz kolejowych prywaciarzy

On zrobią porządek z przewozami
Pociągi pojadą rano wieczorem no i nocami
Nie będzie spóźnień i pasażerów olewania
Kolej Regionalna już wystarczająco skompromitowana

Manolo

#8 ~studentka~

~studentka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2008 - 11:32:25

co to ma być? szynobus miał być już dawno!!! i gdzie on jest?? zabłądził??? to juz jest kpina!! ciągle odkłada się datę wyjazdu.
a czym studenci mają jeżdzić na wykłady? a społeczeństwo do pracy?? rowerem??!!
skoro już się ktoś podjął wprowadzenia na nowo połączenia Chełmża-Bydgoszcz to niech będa konsekwentni w swoich czynach, słowach i ich dotrzymują! z tego co pamiętam to szynobusy miały jeżdzić już rok temu, potem na wiosnę, w czerwcu i we wrześniu. za moment bedzie pażdzierniik a połączenia jak nie było tak nie ma!!!!
pozazdrościc tylko takiej organizacji w naszym państwie!
po prostu brak słów!!!!

#9 ~~zenek~~

~~zenek~~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2008 - 12:04:21

Współczuję przyszłości tego kraju, jeśli mają w nim pracować tacy jak pisząca wyżej "studentka". Masz problemy z percepcją informacji, które docierają do ciebie ze świata, czy może masz atak analfabetyzmu? Od kilku tygodni pisze się w gazetach, gada w radiu i TV o kolejnych etapach przetargu. Wymienia się wszystkie okoliczności, które powodują opóźnienia. A ta zachowuje się jakby obudziła się z zimowego snu.
Dziś popołudniu zostanie podany zwycięzca przetagru i najpóźniej za 2 tygodnie pociągi pojadą. Niestety, analfabeci też będą mogli z nich korzystać :/

#10 ~~zenek~~

~~zenek~~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2008 - 14:54:05

ZENEK TY PSYCHOLU !! KTO CIE UPOWAŻNIŁ DO UBLIZANIA LUDZIOM CWELU? TERAZ TE INWEKTYWY, ZE KTOS JEST ANALFABETĄ OBRÓCA SIE PRZECIW TOBIE SKAPCIAŁY ku***IE!!!

ooo tak, twoje argumenty same się bronią.

Dla zainteresowanych: przetarg wygrały PKP Przewozy Regionalne. Pociągi ruszą w połowie października, chyba że na PKP wydarzy się coś "nieoczekiwanego" :)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2008 - 14:03:05

mam nadzieje ze to szczera prawda !! gdyż studenci i ludzie pracujacy nie chcieliby spedzac nocy pod golym niebem na dworcu :D a tych ludzi jest sporo.....

#12 ~passenger~

~passenger~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2008 - 14:32:33

Z tego co tu piszą: http://www.pomorska....EGION/475822241 wynika, że pociąg ruszy dopiero w połowie listopada. Może jakiś lokalny, prywatny przewoźnik (w tej chwili przychodzi mi tylko do głowy Hanvan) skorzystałby na całym zamieszaniu i utworzył chociaż dwa kursy do Bydgoszczy?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2008 - 18:03:04

no własnie juz tak dlugo nic nikt nie mowil o tym....a w artykule jest napisane ze "być moze" moze teraz ktos ma wiecej informacji na ten temat i wie czy ta polowa listopada to juz bardziej pewny termin ? strasznie drogie sa dojazdy do bydgoszczy...z przesiadka;/ najpierw do torunia 5,80 wtedy z torunia do bydg 8 zł a nawet niektorzy kierowcy biora 8,90 i teraz policzyc to jeszcze razy dwa -bo powrot... cena dojazdu wynosi około 30 zł na dzien..kogo na to stać..oby jak najszybciej ruszylo cos... a co do poprzednika...z tym hanvanem to wcale nie jest zły pomysl :P

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2008 - 10:35:02

no to pozamiatane. Arriva złozyła protest, więc PKP nie mogą uruchomić pociagów, a ludzie będą się tłuc autobusami przez Toruń jeszcze pare miesięcy... :(

#15 ~Kuna~

~Kuna~
  • Goście

Napisano 21 październik 2008 - 19:24:19

Czy ktoś ma jakies nowe informacje? Pozdrawiam

#16 ~hunek~

~hunek~
  • Goście

Napisano 21 październik 2008 - 21:11:06

poki co żadnego pociagu do bydgoszczy nie bedzie! http://www.nowosci.c...t...1&IdTag=852

#17 coke

coke

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 22 październik 2008 - 20:43:21

poki co żadnego pociagu do bydgoszczy nie bedzie! http://www.nowosci.c...t...1&IdTag=852

Myślisz, że artykuł sprzed dwóch tygodni jest aktualny? Wyobraź sobie, że sprawa ma swój ciąg dalszy. Ten, kto czyta ze zrozumieniem i ŚWIEŻĄ prasę, wie, że dziwnie, bo dziwnie, ale przetarg został rozstrzygnięty i ok. 15 listopada pociągi pojadą pod szyldem PKP PR.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 15:06:11

Inform,acja z urzędu marszałkowskiego
Pociągi mają ruszyć 13 listopada
Za kilkanaście dni na trasę Bydgoszcz - Chełmża powróci, po ponad ośmiu latach, pociąg. Znamy już także rozkład jazdy pociągów. To dobra wiadomość przede wszystkim dla mieszkańców wszystkich miejscowości przy reaktywowanej linii. rozkład jazdy :

http://www.kujawsko-...ciag/tabela.pdf

#19 ~pasażer~

~pasażer~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 22:46:48

jasne, bo jest się z czego cieszyć. Ani do pracy się nie dojedzie na czas, ani do szkoły. Chyba jakiś głupek układał rozkład.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2008 - 22:51:50

O ile mierni dziennikarze pamietają i czytali wcześniej ze zrozumieniem to pociągi te miały ruszyc juz od 1 września-prosimy nie pouczać prostych ludzi,mniej pychy prosimy!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych