Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pizzeria K2

41 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Turysta~

~Turysta~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 18:11:05

witam. przejazdem z zona zatrzymaliśmy się w pizzerii k2 w Radziejowie. zamówiliśmy pizze. zjedzona. nie najgorsza, jednym słowem średnia. zastanawia mnie skąd się biorą tak kolosalne ceny!!! mieszkam na co dzień w poznaniu i nie spotkałem się z takimi cenami! a tu takie małe miasteczko.... nie wiem jak sytuacja wyglada ale to chyba brak konkurencji myślę pozwala narzucić tak wysokie ceny....

#2 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 19:13:51

z tego co wiem to ostatnio podwyżka cen byla.... rzeczywiście tanio nie jest...

#3 ~Informatyk~

~Informatyk~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 20:25:57

witam. przejazdem z zona zatrzymaliśmy się w pizzerii k2 w Radziejowie. zamówiliśmy pizze. zjedzona. nie najgorsza, jednym słowem średnia. zastanawia mnie skąd się biorą tak kolosalne ceny!!! mieszkam na co dzień w poznaniu i nie spotkałem się z takimi cenami! a tu takie małe miasteczko.... nie wiem jak sytuacja wyglada ale to chyba brak konkurencji myślę pozwala narzucić tak wysokie ceny....

1 adres IP nie jest z poznania

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 20:27:57

Jesteś z Poznania powinieneś się orientować, że wszystko drożeje do czego doprowadza obecny rząd. Dziwne byłoby gdybyś pochodził ze wschodu Polski, ale tak zupełnie niezrozumiałe.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2019 - 20:29:20

Jesteś z Poznania powinieneś się orientować, że wszystko drożeje do czego doprowadza obecny rząd. Dziwne byłoby gdybyś pochodził ze wschodu Polski, ale tak zupełnie niezrozumiałe.

spiiieeeerdddalaaj łajzo

#6 ~Wiechu~

~Wiechu~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2019 - 19:26:25

Ladziok niee klnij grubasie

#7 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 08:43:16

bylam z dziećmi w niedziele to rzeczywiście ceny pizzy jednym słowem tragedia. później nie ma co się dziwić ze ludzi mało...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 09:18:49

bylam z dziećmi w niedziele to rzeczywiście ceny pizzy jednym słowem tragedia. później nie ma co się dziwić ze ludzi mało...

co obiadu się nie chce robić? Tylko potraficie te 500 plus brać i nic nie robić. Ona dama na pizze pójdzie. ku***aaa do roboty się weź leniucha smierdzacy.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 10:36:47

może i ceny wzrosły ale pizza najlepsza w Radziejowie..
Raz na jakiś czas można sobie pozwolić... sama się też nie zrobi.. ludzie pracują tam też nie za darmo... brawo dla właścicieli za wysoki poziom... tylko pracownie za barem średnio mile... dlatego zamawiam zawsze z dowozem..

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 10:44:30

Raz na jakiś czas można sobie pozwolić... sama się też nie zrobi.. ludzie pracują tam też nie za darmo... brawo dla właścicieli za wysoki poziom... tylko pracownie za barem średnio mile... dlatego zamawiam zawsze z dowozem..

co obiadu się nie chce robić? Tylko potraficie te 500 plus brać i nic nie robić. Ona dama na pizze pójdzie. ku***aaa do roboty się weź leniucha smierdzacy

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 10:45:10

Lepiej pizze zrobić samemu w domu, wiadomo z czego robisz i robisz składniki jakie chcesz i przyjemność wieksza ze samemu sie zrobilo a nie na gotowe

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 11:35:57

Chcą zarabiać 4k na rękę (minimalna), a później dziwią się, że im drożeje. Zobaczymy po nowym roku, gdy prąd pójdzie w górę, czyli wszystko inne też...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 11:43:57

Chcą zarabiać 4k na rękę (minimalna), a później dziwią się, że im drożeje. Zobaczymy po nowym roku, gdy prąd pójdzie w górę, czyli wszystko inne też...

a ty w końcu zdechniesz z głodu.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 11:58:22

a ty w końcu zdechniesz z głodu.

Popisz sobie, degeneracie...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 12:05:51

Gratuluje smaku, pizza fatalna, ciasto niedopieczone, woda się leje z pieczarek,

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 12:26:25

co obiadu się nie chce robić? Tylko potraficie te 500 plus brać i nic nie robić. Ona dama na pizze pójdzie. ku***aaa do roboty się weź leniucha smierdzacy

500+ należy się od rządu..a ja pracuję i to na dwie zmiany... łatwo jest obrażać anonimowo prawda... ciekawe czy oko w oko też byś był taki odważny..

#17 ~pizzożerca~

~pizzożerca~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 12:29:45

jak ktoś pisze ze pizza najlepsza to mogę powiedzieć jedno.... nue jadłes człowieku dobrej pizzy nigdy... podstawą oizzy jest ciasto a w k2 Radziejów zamiast ciasta guma..... jedno wielkie nieporozumienie

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 12:29:46

500+ nie płaci rząd.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 12:32:13

jak ktoś pisze ze pizza najlepsza to mogę powiedzieć jedno.... nue jadłes człowieku dobrej pizzy nigdy... podstawą oizzy jest ciasto a w k2 Radziejów zamiast ciasta guma..... jedno wielkie nieporozumienie

to wypierrrrrdaalaj i po co te banialuki

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 12:51:19

500+ należy się od rządu..a ja pracuję i to na dwie zmiany... łatwo jest obrażać anonimowo prawda... ciekawe czy oko w oko też byś był taki odważny..

"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy".

Margaret Thatcher

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych