Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pisowska cenzura na forum tematy afery getback i cba zniknely


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 23:19:13

Wolnosc slowa

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 16:22:59

Brawo

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 16:34:47

W grudniu 2019 r. inflacja wzrosła w ujęciu rocznym o 3,4 proc. To najwięcej od jesieni 2012 roku.
No proszę!A co , a jak.
~Gość~
Ceny rosną najszybciej od siedmiu lat. " a to nie koniec.
~Gość~
Drogo, coraz drożej Rosną ceny żywności i usług. Zdaniem ekonomistów inflacja dopiero się rozpędza Mamy najwyższą od lat inflację, która - zdaniem analityków - będzie jeszcze rosła w najbliższych miesiącach. Drożeje między innymi wywóz śmieci, żywność, prąd, transport i usługi. Dwucyfrowych wzrostów cen nie da się nie zauważyć.
~Gość~
Wieprzowina i cukier podrożały przez rok o ponad dwadzieścia procent. Koszty wywozu śmieci wzrosły o ponad trzydzieści procent
Lubię to
~Gość~
Od początku roku wiele firm usługowych - kawiarnie, salony kosmetyczne, gabinety fryzjerskie, restauracje - zaczęło ostro podnosić ceny. Wyższe rachunki przesyłają mieszkańcom spółdzielnie i wspólnoty, bo drożeje sprzątanie, konserwacja budynków i ochrona.
Drożyzna to efekt, który obserwujemy na sklepowych półkach, ale i w sektorze usług już od jakiegoś czasu. Jednak od nowego roku ceny wystrzeliły, a podwyżki obejmują coraz więcej branż.
~Gość~
minutę temu
W sieci pojawiła się informacja, że sprzedano już połowę złota z rezerw państwowych, między innymi , tego, które przywieziono ostatnio z Anglii!!! Prawdopodobnie chodzi o łatanie dziur w budżecie a może prędzej należne premie dla aktywu.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych