Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PISowi bardzo dziękuję z asiłę i zdrowie

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Emerytka 83 l~

~Emerytka 83 l~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 22:29:55

Mój  głos przed wyborami.

Chciałam podziękować prezesowi i rządowi pis-u za to, że dał mi siłę i zdrowie. Robię zakupy jeden raz w tygodniu, w każdą środę. Za rządów PO zakupy za 100 zł. dźwigałam w dwóch torbach. Przychodziłam do domu z zadyszką. Mam 82 lata. Teraz niosę sobie zakupy za stówkę w jednej siateczce. 4 lata rządów pis-u dodały mi sił, a nawet zdrowia bo już nie muszę kupować leków. Niby obejmuje mnie program 75 + , ale jakoś nie mam szczęścia, bo żaden z leków przepisanych przez lekarza nie podlega temu programowi, a lekarzowi nie wolno zmienić leku na tańszy. Musiałabym wydać miesięcznie minimum 460 zł. No to nie wydaję, kupuję jakieś ziółka i popijam. Po opłaceniu mieszkania, światła, gazu, to jest 620 zł. i jedzenia za 500 zł miesięcznie. nie mam już pieniędzy na nic. Dzięki temu mam urozmaicone życie. Często ląduję na SOR-ze. Czekam sobie cierpliwie w poczekalni, aż organizm nie wytrzyma i padnie na podłogę. Wtedy zabierają mnie na salę, Potrzymają, dadzą jakieś leki, kroplówki i w nocy , godzina 2-3 każą mi iść do dimu. 17 kilometrów w nocy. To sobie znowu siedzę w poczekalni do rana i czekam na pierwszy autobus. A jak już sobie siedzę na tej poczekalni to myślę o tym co mówi premier i cała reszta rządu jak to jest cudownie za ich rządów, to z całego bardzo chorego serca życzę im, żeby ich szlag trafił. Niech nie liczą na mój głos.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 22:37:00

Ale stać cię biedna "emerytko" na laptop? I koniecznie zmień lekarza.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 22:54:51

do czego to prowadzi nieleczona schiza ..... ryśka nie dość, że stał się kobietą to jeszcze nieszczęśliwą schorowaną emerytką, raz 83- lenią by za chwilę odmłodnieć i być już 82-letnią .... i jeszcze o tej POrze nie śpi ta wiekowa biedaczka, tylko bazgrze na kompie

#4 Phoenix_7

Phoenix_7

* * 25 lat zatrudnienia na necie (...)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4191 postów

Napisano 10 październik 2019 - 23:19:23

Ja też !

71854176_754499664973890_638597318920948

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 23:54:34

:o :lol:

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 23:58:21

Ale stać cię biedna "emerytko" na laptop? I koniecznie zmień lekarza.

wnuczek udostępnił laptopa, prawdę napisała i tyle w temacie. Z tym sorem to cała prawda, znam to z własnego doświadczenia!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych